Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 27.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема kak niama edna sviastna bulgarka v Heidelberg.....нови  
АвторGodsmack (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 16:11



Dobre we maa mu stara,kak niama edna sviastna bulgarka v Heidelberg Mannheim ili okoliata pri uslovie 4e samo v tupia Heidelberg ima okolo 3000 bulgari?....si4ki jeni tuk se interesuvat samo ot kintata i dali si grajdanin ot niakoia strana v evropeiskia sauz ili nai dobre dali si nemec(demek kartof,shtoto na men si4kite sa mi kato kartofi).o6te pove4e 4e i pove4eto sa adski naduti i razbira se bez pokritie...sega bravo na detoto porabotilo malko pove4e i si kupilo telefon4e i parcal4e na boss ama se lishila ot hrana za dve sedmici i ve4e e nai goliamata patronka...puk e i adski oborotna sred nemcite,shtoto nemkinite sa kato toaletnite kakto kazvashe edin freund...ili sa naakani ili sa zaeti...taka 4e...
ta ideiata mi e...ako ima edna sebeuvajavashta se bulgarka...neka drasne...ama zasho li si mislia 4e samo pi4ove shte mi otgovoriat v otgovor na podkrepa?:)))



Тема Re: kak niama edna sviastna bulgarka v Heidelberg.....нови [re: Godsmack]  
Авторd_rwatson (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 19:05



Az shte te podkrepia, makar, 4e ne znam kakvo e konkretno polojenieto okolo Heidelberg.

Goliama 4ast ot bulgarkite kato otidat na zapad, ve4e stavat drugi, kakto kazvash tursiat hora s kinti ili grajdani na saotvetnata strana.
Takiva ne ti triabvat, niama kakvo i da sajaliavash, 4e gi propuskash.

No ako ima 3000 bgari, vse shte se nameri niakoi svesna.
Samo 4ovek triabva da e aktiven, da hodi po obshtejitia deto ima pove4e bulgari napr. Zashto ne probvash i mIRC? As tam sum govoril s jeni ot Heidelberg.

Pri mene situaciata e analogi4na. Ot 3g. tursia i oshte ne sum si nameril.

Ne znam i as kakvo da pravime. Dosega ras4itah da se vrushtam v BG i da si pravia tam kefa, no tova ne e reshenie na vaprosa. A moje bi puk ni e pisano da oshtastlivim niakoia 4ujdenka ili mestna?

Kato gledam as kolko ergeni poznavam tuka v New York deto ei taka kato men si pileiat mladostta, si vikam puk moje bi ne e i tolkva losho 4ak da si single, znam li.



Тема Re: kak niama edna sviastna bulgarka v Heidelberg.....нови [re: Godsmack]  
АвторП. зa жeнeнe (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 01:04



Здравей, Godsmack !

Смятам, че мога да отговоря на някои от въпросите ти.

Dobre we maa mu stara,kak niama edna sviastna bulgarka v Heidelberg Mannheim ili okoliata pri uslovie 4e samo v tupia Heidelberg ima okolo 3000 bulgari?....
Този твой въпрос прилича на въпроса "защо не срещнах в Сахара ни един ескимос, при все че срещнах 3000 бедуини..." . Не бъди наивен, предстваи си, как
1.цялата рода е изпратила тея девойки със заръката да не дружат с българи, защото не можеш да вземеш на босия цървула и
2.възложила им е огромни надежди да се върнат с по един образцов немец Glatze-Brille-Bauch
Е, къде си ти в тая схема?

si4ki jeni tuk se interesuvat samo ot kintata i dali si grajdanin ot niakoia strana v evropeiskia sauz ili nai dobre dali si nemec
Това е точно така. Един живот живее човек и гледа да го подреди както може, най-вече с повечко кинти.
(demek kartof,shtoto na men si4kite sa mi kato kartofi).
Картоф, картоф, ама $$$$$$$
o6te pove4e 4e i pove4eto sa adski naduti i razbira se bez pokritie
Дали има покритие, това ще кажат Юрген, Щефан, Маркус, Хасан, Мехмед, Алфонсо и Пабло, а не Митко, Гошо и Ицо !
sega bravo na detoto porabotilo malko pove4e i si kupilo telefon4e i parcal4e na boss ama se lishila ot hrana za dve sedmici i ve4e e nai goliamata patronka
Tук важи поговорката "ден година храни". Но клъвне ли веднъж шарана, сметката е оправена!
puk e i adski oborotna sred nemcite
Да, трябва да разбираш от маркетинг и да вземеш подходящата цена. Истината е, че за разлика от Митко, Гошо и Ицо, дето се гледат да им е без пари, Юрген, Щефан, Маркус, Хасан, Мехмед, Алфонсо и Пабло са готови за една гореща п... да продадат и майка си! Сори, брато, че си пич и нема какво да им предложиш...освен един педер да станеш, да си оправиш живота?



Тема abe zaebi brato....нови [re: П. зa жeнeнe]  
Авторlesho (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 12:29



e ta az tochno tova i ne moga da go razbera: kvi adzeba mislite , che ste gi vurshite s toja Glatze-Brille-Bauch-Looser......

ti i drugite bulgari moge i da sme siromasi, no tova sega e taka, kato poostanesh malko povechko v germanija neshtata se promenjat. njama da bukash ot pari kato njakoi Jurgen, deto mama i tati sa mu Landwirte, ama shte si ziveesh sus sigurnost dobre. e njama da e kato s Jurgen, samo toj da ti raboti, ama da mu eba, na tebe Hausfrau li ti se stava....

i kakvo tolkova mu e cennoto na shibanoto nemsko grazdanstvo. ako si rabotish za kvo ti e?!?!?!

teja istorii, sa da se omuzish i sled 3 godini da go nabutash Jurgen da ti plashta kato pop, sa malko fantastichni..... to vjarno , che v germanija e razprostraneno i stava, ama puk ja si predstavi, che neshto se spune rabotata, a??

be mezdu drugoto, taja naglasa s parite i nemskoto grazdanstvo, maj se zarazda, oshte v 11-12 klas, predi da otidat v germanija...... njakoi pochvat da se chuvstvat mnogo pecheni i reshavat, che trjabva nepremenno da go izpolzvat. vsushtnost tva sa tochno tea , koito vuobshte ne sa pecheni.... svestnite momicheta si ostavat takiva, ne e chak tolkova beznadezdno....

na takiva veseljachki kato putkata za zenene, shapka im svaljam za optimistichnija predpriemacheski duh, no ne mislja , che ne si struva. ne ti li beshe got s Pesho, Krasi i Ico v BG, a? s Jurgen , Stefan i Georg sushtoto li e?



Тема Re: kak niama edna sviastna bulgarka v Heidelberg.....нови [re: Godsmack]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 02:00



Bravo,ima si gotini momiceta v Germania tova spor niama!
Da si gledat rabotata tia muhliovtsi!
Niakoi ako si e pich niama znacenie otkade e!!



Тема Re: kak niama edna sviastna bulgarka v Heidelberg.....нови [re: xxxx]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 16:57



vyprosnite bulgarki sa takiva kurvi, che deleneto na edno leglo, ne s edin i 5 da e, niama da im e nikakyv problem...



Тема Re: kak niama edna sviastna bulgarka v Heidelberg.....нови [re: Godsmack]  
АвторbatMiki (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 22:14



MI pich kakwo da ti kaja - DOBRO UTRO be.:)Ti za Heidelberg mi goworish.:))To az edna swjastna bylgarka ako poznawam tramwaj sym.:) Dryn - Dryn opa da, poznawam 1-2, ama kato masa w BG se interesuwat ot pari i koli, tuk ot poweche pari i po-hubawi koli. Ha sega tyrsi bylgarka - ami wyrwejni sa shtoto sa naj-huabwite momicheta, ama sa pu... aaa patki de. Za germankite si mnogo prawi naprawo te pozdrawjawam naprawo me nasylizi ot smjah s towa literaturno srawnenie s toaletni ama to se otnasja za wsichki. Samo che maj tuk kenefite sa powechko.:)
Ami wse pak uspeh da ti pojelaja.



Тема Re: kak niama edna sviastna bulgarka v Heidelberg.....нови [re: Godsmack]  
АвторNemec (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 00:01



Pravi sa si muckite, nyamat da sedyat munchovci da im razteglyat lokumi. A kolkoto do Germankite, te sa napravo bogini ... ako mi shvashtash nameko.



Тема Re: kak niama edna sviastna bulgarka v Heidelberg.....нови [re: П. зa жeнeнe]  
АвторK. зa милиoни (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 01:13



Здравей П***е,

Тъй като изглежда сме от един отбор, ще си позволя да помоля за съвет по един деликатен въпрос.
Как ще решиш въпроса с брачния договор? Ако , Ханс, да речем иска там да пише, че имаш право на дял от имуществото му едва след 10 год. брачен живот? Или , че ако не си изпълняваш съвестно семейните задължения(първата година секс,секс,секс и готвене, втората година секс,готвене и чистене, трета - чистене, готвене и секс, и оттам нататък до 10-та година основно домакинстване и секс само по празниците) ще прекъсне брачния съюз (но без издръжки и такива глезотии)? Швабите напоследък много си падат по тези глупости. Мои познати вече се опариха - един от тях се влюби истински в една запазена вдовица на средна възраст(починал съпруг, немалък семеен бизнес като наследство...), но горкия беше направо смазан когато след една чудесна романтична вечер на свещи, вдовичката направо хванала бика за рогата(е. не е това което си мислите всички които четете), и направо му казала да не се точи за имущество, защото всичко ще е определено в ДОГОВОРА !!!
А къде останаха чувствата, истинската любов, която цъфти така благодатно под щедрия дъжд на обезпечението????





Тема Re: kak niama edna sviastna bulgarka v Heidelberg.....нови [re: K. зa милиoни]  
АвторП. зa жeнeнe (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 13:13



Има такава опасност и точно затова аз тук на клуба се опитвам да поставя темата на видно място и ние българките да почнем по-активно да дискутираме как е най-добре да нагласиш рботата с паспорта и така да си помагаме взаимно. Все пак, всяка българка драпа да се ожени за чужденец или поне за българска мутра, така че за последните 10 години се е събрал доста опит по въпроса и на това, дето аз лансирам, се вика knowlege management.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.