Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ima li gotini momi4eta v berlin?!?нови  
АвторPRODlGY (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 02:28



Zdravejte, momi4eta!
as se kasvam Konstantin (16 godini) i jeveja v berlin....dosta ot odavna ve4e!
kakto snaem nie vsi4ki bulgarskite momi4eta sa nai-krasivite i nai-umnite
su6testva na semnoto kulbo - naro4no kazvam su6testva sa6toto sa pove4e
ot normalni hora sa mene sa bogini.... nemkinite, osobeno v berlin ili sa grosni, sadrusteni ili sa hubavi no prosto ujasno elementarni ot godini nared tursia da nameria niakoe gotino, krasivo i otvoreno bulgarsko momi4e na moiata vusrast....razbirase 4e posnavam bulgarki, no te edva li ne sa se ponem4ili mnogo, t.e. ne sa kato na6ite veseli momi4eta, koito imat 4uvstvo sa humor i sa prosto gotini! ujasavam se ot nemskite elementarni witzove i na4in na rasgovariane.....nadiavam se 4e ima niakoi koito rasbira kakvo iskam da kaja s tova...
momi4enca, obadete mi se, molia ve! ne moga da 4akam do liatnata mi vakanzia....i ne moga bez vas - vie ste prosto 10 klassi nad nemkinite!!!

as sum na 16 godini, obi4am da tancuvam mnogo, da se sre6tam s priateli....prosto kupoooooon!!!
ako imate interes, mi pishete na
mail@werderzone.de

shte vi ispratia moia snimka rasbira se!!!!

aide, do skoro!
BULGARIA 4 EVER !,
Konstantin




Тема Re: ima li gotini momi4eta v berlin?!?нови [re: PRODlGY]  
АвторMoni (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 13:36



Zdravei Koce-Boce
Az sam edna 45-kilogramova sineoka madama i sam na 17.Ajko ima6 interes ti pi6i.HI-HI



Тема Re: ima li gotini momi4eta v berlin?!?нови [re: PRODlGY]  
АвторNickelback (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 14:35



Abe bratche , ne si li razbral oshte , che gotinite bulgarski momicheta w Germany sa njakade 1% ot wsichki bulgarki , doshli tuk. Towa e polozenieto i ne e zle da go osaznaesh.Bulgarskite momicheta tuk obiknoweno sa grozni , no s goljamo samochuwstwie i si misljat , che sa super krasavitsi , sled kato njakoi si Markus ili Steffan ili Jurgen(tipichni nemski seljani-bachkatori) ot zawoda na Opel gi swalja i im kazwa , che sa Traumfrau. Pyk i powecheto bylgarki gledat kelepira kakto se kazwa i ako njamash nemsko podanstwo ili pone malko po-debela bankowa smetka - shte ima da chakash da ti obyrnat wnimanie. No iskam da ti dam edin prijatelski sawet - waobshte ne se zanimawaj s typi zadrysteni bulgarki , koito si misljat , che sa krasiwi , samo zashtoto wyprosnijat Jurgen im e kazal , che sa Traumfrauen (ami mnogo jasno , che shte im go kaze , nali mu se ebe ta dwe ne wizda) ; ami si dejstwaj s germankite , koito ako shte i da sa elementarni - sa si germanki bratche.Nali znaesh - edna germanska brojka se broi za 6-7 bulgarski pojalnici!



Тема Re: ima li gotini momi4eta v berlin?!?нови [re: Nickelback]  
Авторgodsmack (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 15:56



dobre nickelback kefish brat....i si napulno prav.....



Тема Хихи.....нови [re: godsmack]  
Автор E3DA4KATA (бодилче)
Публикувано12.04.02 20:50



честно да ви кажа-като ходя на тия курсове се случва да ни кажат някой друг виц.....Даскалката като наближи края,започва да говори все по-провлачващо и заинтригуващо,след което изръсва най-голямата тъпня,която може да съществува и започва да ни гледа с тържествуващ поглед,а ние гледаме като телета в железница,мълчим 5 секунди,чудейки се дали наистина може да съществува нещо по-затапено,след което се насираме да се хилим на "завидното количество хумор",който някой дебел немец с еднолитрова халба в ръка е вложил в тъпата измишльотина.....Българският хумор е просто несравним!!!!!!!!!!!!
Колкото до жените германки-тия които съм виждала са или едва мърдащи баби пенсионерки по сандали и бели хавлиени чорапи,или едрички розови германки,с толкова руси коси,че всеки един хамстер би завидял.Грозни са-няма спор......Наистина-българките са много красиви жени!Е,не се прескачат и тия,дето имат пипи в главата...Това е друга тема.....Не съм живяла в Германия и нямам право на глас за тамошните българки и германки.....Но съм склонна да ви вярвам!
Бих отишла да живея в Германия,но не заради хората-никога,а заради расовите коне,ъзможностите за реализация,красивата природа,държа да отбележа-немската история,която ми се струва доста интересна.....И да не забравим баварските BMW-та......
Много поздрави от Варна на всички българи.....И да си намирате по-лесно добри приятели и добра компания.....Късмет!

Щастието е въпрос на гледна точка.


Тема Re: ima li gotini momi4eta v berlin?!?нови [re: Moni]  
Автор PRODlGY (непознат)
Публикувано12.04.02 21:55



HEY! moni, ami 4e super be!
ai mi kaji tvoia e-mail 4e da ti napish aniakoi drug red i da
ti ispratia 2-3 snimki ot mene! ot kude si ti v berlin?
aide tova sa sega,
Konstantin

aide na kupoooon!!!!


Тема Re: ima li gotini momi4eta v berlin?!?нови [re: Nickelback]  
Автор PRODlGY (непознат)
Публикувано12.04.02 22:04



abe, 4obek kefish me!
ti naverno si prav, mnogo jak kommentar, ej tova se nari4a
bulgarski um....ej tyi ve iskam, bratia!
no predpo4itam da si nameria niakoia ruskinia, ot kolkoto da padam na nivoto na tezi grimirani tupa4ki....
ti ot kude si, junak, na kolko si godini.....

aide na kupoooon!!!!


Тема е, и какво от това?нови [re: PRODlGY]  
АвторП. зa жeнeнe (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 01:14



За 1 година престой в D срещнах много други бълагрки и установих, че 99% от тях са тук само с една едничка цел-Г.Р.А.Ж.Д.А.Н.С.К.И Б.Р.А.К С Б.О.Г.А.Т Н.Е.М.С.К.И П.О.Д.А.Н.И.К, а другото-каквото дойде все е берекет! Но установих и друго-че се срамуват да си го признаят. Крайно време е ние жените да се еманципираме и да престанем да се чувстваме неудобно. В днешния комерсиален век няма нищо лошо да предложиш каквото имаш срещу повечко пари и удобен живот, не е ли така?



Тема Re: ima li gotini momi4eta v berlin?!?нови [re: PRODlGY]  
Авторkjfkgg (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 02:10



brat , taja rabota taka ne stava. sigurno si najasno de

suglasen sum s tebe estestveno..... i drugi bulgari sum sreshtal, tochno kato tebe, koito dori da sa otrasli v germanija, stigat do tochno sushtite izvodi !!!!!

az gledam nemcite i nemkinite da ne gi vzimam mnogo navutre.... njakoi tuk shte kaze - ima i svetstni, no dori svjastna da e, vse njakude useshtash momenta, kudeto prosto izdishat i neshto ti podskazva - "be neshto ima..... neistinsko"...... obshto vzeto s prijatelite mi ot bulgarija, njakoi ot koito dori sa tuk, i s drugi chuzdenci, si se opravjam mnogo dobre i sum dovolen.........

vednuz se napihme s edin ungarec i si govorehme na taja tema.... i toi beshe na absolutno sushtoto mnenie....... neshto im nedostiga na nemckinite, tva e



Тема Re: ima li gotini momi4eta v berlin?!?нови [re: PRODlGY]  
АвторNickelback (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 14:13



Ami bratche rabotata e tam , che tochni bylgarski momicheta ima , no te sa kakto weche kazah njakade okolo 1% ot vsichki tuk.Pri mene w Hannover e sashtoto polozenie.I "P.za Zenene" e mnogo praw kato kazwa , che celta na wsichki e grazdanski brak.A shto se otnasja do ruskinite si mnogo praw.Ot sashtata kategorija sa chehkinite i poljakinite. Za germankite sam saglasen , no da me izwinjawat njakoi , obache ima mnogo gotini germanski momicheta.Naistina mnogo gotini.Ne stawa wypros za rusata kosa ili sinite ochi. Takiwa ima hiljadi izljati kato po kalyp.Ima mnogo charowni germanki , chestno.No towa kakyw akyl imat weche e drug wapros.
No mi e mnogo interesno i neshto drugo.Naj-goljam uspeh pri germankite imat w powecheto sluchai cherni maimuni(ama naistina cherni kato sazdi) ili njakakwi si marokanski ili waobshte arabski cigani.Sigurno ima njakakwo objasnenie na towa. Kakwo mislite po waprosa?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.