Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 08.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Мечтата на българския студент в Dнови [re: skorpio]  
АвторП. зa жeнeнe (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 12:05



е да събере пари от бачкане на черно, с първата заплата да навести мадамите във Франкфурт и с остатъка от мангизите да се прибере с една трошка в България и там смятай кво стаа....Най-много 18-годишни!



Тема Re: Mnogo mi stana smeshnoнови [re: skorpio]  
АвторП. зa жeнeнe (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 12:10



no otdruga strana u4eni4kite imat edno goliamo predimstvo..mnogo nesta gi 4uvat za pruv put i poradi koeto im viarvat..imenno na tova se dulzi tiaxnata populiarnost v BG a ne kakto pogreshno se smiata na vunshnostta im ...imat akne loshi xigienni navizi i oste ne mogat vsi4ko v legloto,nali pi4ove?:))))

>>>това беше по наше време преди 10 години. Сега на новото поколение акнето минава на 11-12 години, а на 15 вече са fit и по цял ден се гримират и си постригват п.... Пази си мъжлето, че опита ли веднъж от меда...



Тема Re: Мечтата на българския студент в Dнови [re: П. зa жeнeнe]  
Авторskorpio (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 12:23



i az smiatam nesto takova da napravia kato stana stara bogata ku4ka s novo BMW-ste se vrustam ot vreme na vreme v BG i nai-mnogo30godishni(zastoto po mladite drunkat mnogo gluposti i si misliat 4e samo te imat K..)
i kakvo sega kozirog li si?ako ne mi otgovorish ima opasnost da go iztulkuvam kato da:((



Тема Re: Mnogo mi stana smeshnoнови [re: П. зa жeнeнe]  
Авторskorpio (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 12:27



niamam muz i tozi problem mi otpada puk i poneza misla da vzema nekoe german4e taman ste me ulesni za izdruzkata(nomera e da go usetish i da imash niakoi lev nastrana za da platish na fotograf s dulug ....obektiv:)))
ti po u4eni4ki li si me4taesh sutrin kato se subudish i ve4er dokato se pristpivash,ako ne e neudobno da popitam:))



Тема по-добре при негрите в Ямайканови [re: skorpio]  
АвторП. зa жeнeнe (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 12:29



Всяка година по 3 седмици или някъде след 30-те за една цяла година наведнъж!

(Mann nennt es "biologisch bedingte Ausgleichsmassnahme")

P.S. за зодията не мога да ти отговоря, защто в Алмандринг всеки познава всеки и може да ме разконспирират коя съм...



Тема mezdu drugoto...нови [re: П. зa жeнeнe]  
Авторskorpio (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 12:37



ako otdelia zeli 5 min ot bezzennoto si vreme da si napravia nov e-mail ste mi otgovorish li?:))))ei tui kolkoto da spia spokoino..to vse kato se zaigraia s niakoi po IN i toi Kzr molia ti se..:((((



Тема Re: za "svestnite" jeniнови [re: skorpio]  
Автор Craig (Гробар)
Публикувано30.04.02 12:51



e taka si e obache ne vizhdam kak mozhe da se poprawi. ne viarvam nakoi da se prevuzpita ot chetene na postingi :)
sled 100-200 godini mozhe :)

Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate


Тема Re: по-добре при негрите в Ямайканови [re: П. зa жeнeнe]  
Авторskorpio (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 12:51



mislila sum kak da ne sum mislila ...zapo4nax niakude predi 5-6 godini dokato gledax filma Gor4iva luna...edna blondinka s edin negur...no kude li svurshva xud.izmisliza???dokato li4no moia poznata ne mi se poxvali edva li ste se prstrasha(sega potrupnax:))))4ux za edin 4e mnogo staval ot Katar,kolezkata samo sled 2 sedmizi(bulgarka,ako stesh viarvai) kazala "Vzex ta, Zeliazko, vzex ta " i zaminala v Katar molia ti se!!!! Daze ne e rasiska kato bulgarskite muze!!!!i mene:(((no rabotia vurxu tazi si 4erta..ne za drugo a samo da se izlekuvam ot toz rasizum,na4i ste ida do Jamaika!Resheno e ve4e....



Тема Metchtiнови [re: skorpio]  
Авторjohnnie (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 13:05



Po hlapetii ne si padam,otdavna sam se orientiral kam po-opitnite madami.Oshte povetche tche niamam svobodno vreme da se zanimavam s gluposti.Batchkam si zdravo.Za razlika ot vas si izkarvam parite sam i ne tchakam niakoi drug da go napravi vmesto mene.Kolkoto do bebeshkite dupentza,shte gi barsha.Sled kato jenite ne sa sposobni ili ne iskat ili ne znam si kakvo da gledat detza,shte se nalaga takiva kato mene da vzemat grijite za naslednitzite v svoi ratze.Doniakade imam i opit,shtoto sam otgledal brat mi.Rizite sam si gladia shtoto nito maika mi nito segashnata mi go mogat dobre.Ama i dvete strasno si padat po raznite tam sapuneni operi i gledat kak se jivee s bogati intriganti i vazdishat.Tolkova za metchite i realnostta.



Тема Zakonite v BGнови [re: skorpio]  
Авторjohnnie (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 13:15



Tova tche zakonite v BG ne sa u red e iasno na vseki.
Kato tolkova niamate prava(vie jenite),zashto tia jeni(deputatki) deto sa u parlamenta ne napraviat neshto,a? Kolko jeni sa shefofe na komisii? A koi stana shef na SDS-to,a?
Posle majete bili takiva i onakiva.Bla-bla-bla.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.