Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Boli me glavataнови  
АвторMoni (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 14:01



Super sme6nite za men germanci se slavqt s tova 4e sa edni ot nai golemite pia4i na bira v Europa.Pia4i na 3.5 % bira ili pia4i na trite edinstveni vodki koito sam sre6tal dosega po magazinite.V4era pih edna vodka Geroff ili ne6to takova i dneska sutrinta prosto edva prejivqh Kopfschmerzenite.Ne si li e to 12% Kamenica ili Savoy ne e piene.A tez ne6tasnite germanci neka si mislqt 4e piqt.Ne 4e naistina pieneto e nai vajnoto ne6to na toq svqt ama 4ovek trqbva da se i zabavlqva a i tuk v Germany tova e edin ot nai dostapnite na4ini za zabava.To si ni e i v kravta.



Тема Re: Boli me glavataнови [re: Moni]  
АвторMeri (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 14:07



mnoooo si prav/a.Ama i pieneto ne e edinstveniq na4ina za zabavlenie.Vse pak jiveem v sasedna strana na Holland.



Тема Re: Boli me glavata [re: Meri]  
АвторMoni (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 14:10



I ti si super prava,ama az jiveq v MЭnchen i do Holandiq bileta mi e sigurno 2 naema.To i tuka se namira ama samo nqkvi bokluci.A be nie govorihme za alkohola:)



Тема Re: Boli me glavataнови [re: Meri]  
Автор gosho_momche_losho (Ing. Phys.)
Публикувано05.04.02 14:11



che ima 300 vida bira be, probvaj i drugite. ti si pil ot edin i se oplakvash. ama istina e che kato udarish 10, ot kojato i da e shte te boli glavata. spoko, petak e idva wohenendetoooo!


Nun liebe Kinder gebt fein acht
ich bin die Stimme aus dem Kissen


Тема Re: Boli me glavataнови [re: Moni]  
Автор Piqndurnik (Pijnal powechko)
Публикувано05.04.02 14:39



Na Kamenicata suhoto weshtestwo i e 12%. Alkoholyt i e 5% (ili 5,5% zabrawih tochno kolko) a i ot godini taka q razwaliha, che sutrin onezi kato pochnat s chukowete...

Kakwi pomijki po 3,5% si pil? Da ne e nqkoj Koelsch?

A che wodkite im sa malko kalpawi, si praw (ne wsichki) Ama kakwo da se prawi kato nqma rakijka...

Nazdrawe


Тема Re: Boli me glavataнови [re: Piqndurnik]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано05.04.02 22:00



eiii edin da prawi razlika mejdu sydyrjanie na suho weshtestwo i sydyrjanie na alkohol

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: Boli me glavataнови [re: gosho_momche_losho]  
АвторMoni (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 15:34



Pil sam gi po4ti vsi4kite slavni germanski biri i ne sam mnogo o4arovan da ti kaja Gergi 4estno.Ne si struvat parite deto se davat za reklamata im:)) Ti nedei da se pravi6 na sveta voda nenapita.Pozdravi i polovinkata.:)))p



Тема Re: Boli me glavataнови [re: zar]  
Автор nobody_ (ентусиаст)
Публикувано09.04.02 19:49



Nali, a to inatche vsiakakvi amatiori se kefiat kak birata v BG bila mnogo silna, a pyk v tchujbina - slaba...



Тема Re: Boli me glavataнови [re: nobody_]  
АвторMoni (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 18:28



Tui 4e na birata v BG pi6e 12%,a v Germany pi6e 5% ne moje da se kaje 4e 4ovek e amatior.Az ne znam kak e ama kato izpiq edna ednolitrova Kamenica v biraria ALBA v Varna me zavarta glavata a tuka kato izpiq 3 Ka6on4eta Wolters korema mi se poduva kato za svetovno i se edno sam izpil 4 litra 4ai.Ko da pravi6 amatiori sme!Vie neznainite voini ste golemite pia4i,ama az pak povtarqm tui ne e za hvalba.



Тема Re: Boli me glavataнови [re: Moni]  
Авторp (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 21:15



moni,ako si sy6tia,koito 6te idva v Wiesbaden, 6te si dopadnem idealno po tozi vypros. i az se vyzmu6tavam ot gadnite biri i vodki.
ne mislja,4e givota e alkohol i zabavlenie,no pone ako pie6,da znae6 kakvo pie6.
4ao




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.