Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема zashto kluba zatihva...?нови  
Авторlucky (Нерегистриран)
Публикувано03.04.02 02:59



Daite mnenie zashto tozi klub zatihva, zamira ili otiva v 9 -ta gluha...? Kato cheta razlichni mnenia i temi, kartinkata na bulgarskoto prisustvie v Germania se ochertava 100% realisti4no - ot lisizata i grozdeto do zaeka i kostenurkata... V edin moment se pitam, vsushtnost njama li suvsem normalni bulgari v germnia ili horata ot tozi forum sa vsushtnost normalnite bulgari...??? E, kato stigna do tazi misul - togava me obzema strah...



Тема Re: zashto kluba zatihva...?нови [re: lucky]  
Автор Grok (чуваш)
Публикувано03.04.02 12:46



Да.
Оказа се че разпределението по разни признаци на българите живеещи в Германия, съвпада със същото в България.
Който е слушал чалга в България, слуша и тук. Който е чел Достоевски, си го чете и сега.
Е, те т'ва е.
Зарязвай го. Аз мислех да пусна една тема с предложение да се закрие този клуб. Май е много по-лесно просто да не влизам в него.



Тема e mi izmisli ne6toнови [re: lucky]  
Авторsuesse (Нерегистриран)
Публикувано03.04.02 13:36



Ti kakvo razbira6 pod "normalno".ako niakoi vaob6te moje da mi dade to4no opredelenie za tova bih go priznala..
ami kato ne ti haresva 4e kluba zatihva sabudi go de!Izmisli edna velika tema,po koito da se izkajem,to taka e lesno kritika da se pravi samo...



Тема Re: e mi izmisli ne6toнови [re: suesse]  
Автор Gandalf The Gray (strannik)
Публикувано03.04.02 14:11



Здравей суеъе,

какво ще кажеш за нас
*двамата*

"Do or do not, there is not try. "
Joda- StarWars


Тема Re: e mi izmisli ne6toнови [re: suesse]  
АвторFuck4Fun (Нерегистриран)
Публикувано03.04.02 15:11



" e mi "?!? napravo sum izumen. Moze li da te popitam ot kude si? das gibt's doch nicht......



Тема Kakva dosada a?нови [re: Grok]  
Автор navy (no comment)
Публикувано03.04.02 17:06



Kolko kofti, uffff! Samo plebei, eiiiii!!! Navsqkade takava dolna paplach, uhhhh! Tejko, tejko se jiveiiiiii!!!!
P.S.A kakvo shte kajesh za Balzak?
P.P.S. Mnogo naseriozno si se vzel neshto programiste, toku vij si stanal po-katolik ot Papata!

And justice for all


Тема Re: zashto kluba zatihva...?нови [re: lucky]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 00:12



To sled tretia mesetz ve4e ne si normalen, ili pone taka konstatirat okolnite. Zavisi ot glednata to4ka. Sega si mislia 4e predi neto ne sam bila nared....



Тема Re: e mi izmisli ne6toнови [re: Gandalf The Gray]  
Автор suesse ()
Публикувано05.04.02 12:45



hi,
Lucky se oplakva 4e i \ mu e sku4no i kluba zagiva,az ne..taka 4e na neia\nego pravi predlojenia , a ne na men.
Ina4e sam trognata,no za sajalenie(kakto sam sigurna 4e znae6)-ni6to niama da stane!!!!!!!!
Pozdravi!



Тема Re: e mi izmisli ne6toнови [re: suesse]  
Автор Gandalf The Gray (strannik)
Публикувано05.04.02 13:36



Остави се, как можа да сглобиш такова дълго изречение, боли ме главата да знаеш, тази сутрин не го познах оня ама го обръснах. Не се засягай де, какво се впрягаш.

Аре, ще ти пиша



"Do or do not, there is not try. "
Joda- StarWars


Тема Re: zashto kluba zatihva...? [re: Milena]  
АвторMoni (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 13:46



Sled 3tiq mesec ne si normalen a sled 4tiq ve4e izob6to ne ti puka.Pone az sam taka.Ve4e imam 4ustvoto 4e sam si v BG-ne namiram po4ti nikakva razlika.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.