Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 09.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Deza rodeni v Deutschland  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано30.03.02 10:34



Zdraveite!Prekarah 4 god. v Germania(90-94) sys syprugata si.Prez tova vreme
rabotih oficialno kato vsichki germantsi-osigurovki i t.n.Mejdu drugoto ni se rodiha dve detsa.Znae li niakoi kakvi prava imat detsata spored novia emigratsionen za-
kon?Imat li pravo da jiveiat i uchat v Germania i koga?Shte sme mnogo blagodarni
za vsiako izkazano mnenie!



Тема Re: Deza rodeni v Deutschlandнови [re: sunny]  
АвторMedel (Нерегистриран)
Публикувано30.03.02 23:00



Zdravei!
Dokolkoto znam, dezata na roditeli balgari /s postoyanno mestojitelstvo/ rodeni v BRD imat dvoyno grajdanstvo dokato navarshat 18 god. Togava tryabva da se reshat koe okonchatelno da priemat.
Shtom kato jiveete pak v BG, samnjavam se da e vazmojno, no ne sam 100 % sigurna.
Moje njakoi drug ot cluba da ti dade po-tochen otgovor.
Pozdravi i vsichko dobro!



Тема Re: Deza rodeni v Deutschlandнови [re: sunny]  
АвторCиcи (Нерегистриран)
Публикувано01.04.02 20:08



Дай някакъв адрес да ти изпратя Закона за чужденците в Германия. Всичко става по него /докато не го сменят/. Аз имах проблеми с моето дете-българче и се наложи да го науча наизуст, за да си използвам правата. Ако не знаеш закона, никой нищо не ти обяснява и не ти казва в Службата за чужденците. Знаеш ли си правата, стават веднага дружелюбни. Тук човек трябва сам да се бори за нещо, което си иначе съвсем нормално.



Тема blagodarqнови [re: Cиcи]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 11:49



Blagodarq za otzivchivostta!E-mail:alex94c@abv.bg



Тема Re:Sisiнови [re: sunny]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 13:21



Bih iskala da te pomolja,ako ne te zatrudnjava,razbira se,da mi go izprati6 i na men
alkeius@yahoo.com



Тема Re:Sisiнови [re: Az]  
Авторnino (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 14:10



Moje li da pomolia ako ne vi zatrudniava da mi pusnete edno kopie i na men?
djudjo@gbg.bg
Blagodaria predvaritelno :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.