Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 08.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема lipsva li vi BG?нови  
Авторsasho (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 12:38



Lipsva Li Vi BG

za koe vi e nai m#chno. poveche problemi li imate tuk otkolkoto v Bulgaria i kude se jivee po lesno spored vas?

az mislia che tuk e 100 000 000 000 puti po dobre!



Тема Re: lipsva li vi BG?нови [re: sasho]  
Автор Grok (чуваш)
Публикувано20.02.02 13:14



Липсва.
В България се живее много по-лесно от тук.
Де да можеше и да се работи там...

А кръчмите как ми липсват. Най-добрите кръчми в света. Така и не можах да намеря толкова хубава сладкарница като "Бътерфлай" в Пловдив, като търсих дори в Гърция. После се сетих, че и в България и в Германия и дори в Гърция има ... капитализъм, което означава че търсенето определя предлагането. Много обичат и умеят да живеят българите.

Тук най-свястната сладкарница, която знам, се намира на 140 км.



Тема Re: lipsva li vi BG?нови [re: Grok]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 16:05



i as mislya che tuk se jivee milion pati po dobre v smisal che chovek po lesno se realisira, no na men mi lipsvat priatelite, gotinite krachmi, moyat dom, maika mi, sinat mi ot paravia brak koito sa sega e v Bg. Tuk imam vtori saprug germanez, bebe i ne skuchya, no poniakoga adski me machi nostalgia. dobre che sled dve sedmizi si saminavam i shte prekaram edin mesez v Bg.



Тема Re: lipsva li vi BG?нови [re: magi]  
Авторsavest (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 16:42



kak mozesh da si ostavish deteto zaradi edin nemec???????????????????????????????????????????????????????????????????



Тема Re: lipsva li vi BG?нови [re: savest]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 18:26



as ne sam si ostavila deteto. to beshe pri nas do kraya na parviya srok, no ne moja da se spravi s esika i sa tova se varna v Bg da iskara edna godina podgotvitelen klas tam i drugoto lyato se vrashta pak tuka. taka che toi savsem ne e isostaven. a as chesto shte si hodya v Bg saradi nego po sa edin mesez.



Тема Re: lipsva li vi BG?нови [re: magi]  
АвторSpanak (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 18:53



Balgariq e mqstoto. Dajte da se varnem i da q vdignem na kraka!



Тема Re: lipsva li vi BG?нови [re: Spanak]  
АвторTeodora (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 22:47



Nqma/pone spored men/4ujdenetz v Germaniq,pak kadeto i da bilo v svйta,na koito da ne mu lipsva pone malko rodinata mu.
na vseki edin,kolkoto i da mu e dobre tuka,go tegli kam mqstoto/i vinagi 6te go.../kadeto e roden i izrasnal.
mnogo dobre znam,4e bg e mqstoto(do bolka mi e qsno),no nali trqbva da se misli i za bade6teto.....

i kato se varne6 koi 6te vdigne6 na krak.....sumati narod izbqha,i ni prinudi da se ma4em i da si tarsim kasmeta v 4ujda darjava,s 4ujd narod,ammaaaaaa........



Тема lipsva q.MNOGO LIPSVA DAJEнови [re: Teodora]  
АвторSiviqt (Нерегистриран)
Публикувано24.02.02 20:56



eh..bezkone4en vypros, dano ima pozitivno reshenie za Bylgariq
shte zaduhat novi vetrove 4ak kogato padne ikonomi4eskata potentnost na USA:-))



The truth is out there



Тема Re: lipsva q.MNOGO LIPSVA DAJEнови [re: Siviqt]  
Авторkaka Pena (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 03:12



Mnogo mi lipsva.Iskam da se pribera i tam da jiveja.



Тема Re: tuk ti e po dobre?нови [re: sasho]  
Авторdeathpoison (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 23:37



po dobre ti e pri tia kapitalisti?v niakoi otnoshenia da.plashtat po-dobre,ama ako
mojex da rabotia sviastna rabota v bg,ne bix si smenila stranata s nikoia druga i
da tarpia tia tapatzi na koito ne im puka za drugia,a izchislavat vsichko v tzifri.
lipsva mi bg.priatelite.kuponite i krachmite.tuk mojesh da puknesh ot skuka.uj polagam novo nachalo tuk,no voabshte ne sam shtastliva tuk.ako jivota ne me
prinujdavashe da sam tuk ne bix izbrala tuva miasto.koito iska moje da spori s men.az se mnadiavam bg da se opravi i da se varna tam.moje da ima mnogo kofti neshta i mnogo prostatzi ,no si e....bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.