Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честито и кажете... как е при вас?  
Автор Cилвa (позаседяла се)
Публикувано11.02.02 13:45



Аз бях така потънала в дела, че едва днес открих - ние вече си имаме клуб! Да ни е честит, да си пожелаем да е весел и полезен, много се надявам тук да цари мир и доброжелателство. Ама това си зависи от нас...

А иначе - на мен сега ми пуши главата след две поредни пътувания, а колегите са се пременили - кой като някаква фея от Хари Потър, кой като железничар или клоун... все пак - нали е фашинг... Аз направо се почувствах глупаво с моето обичайно ежедневно облекло.... Представям си какво е в Майнц или около Кьолн и Бон



Тема drakon :)нови [re: Cилвa]  
АвторTedy (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 14:30



Hi hi , tochno se chudeh kude si potunala i eto , che ti se pojavi . Dnes az go igraja drakon i mnogo sum se zamislila dali po cjala godina da ne igraja tazi rolja . Pozdravi i do skoro!



Тема Дракон ли?нови [re: Tedy]  
Автор Cилвa (позаседяла се)
Публикувано11.02.02 14:33



Не е лошо... Хем да не забравиш да си направиш снимка, че да видим дали ти отива тая роля...
Аз пак ще се потапям, че се готвя за следваща командировка. Ти гледай за си заплюете с Грок един от близките уикенди, за да ни дойдете на гости,
поздрави



Тема Re: Дракон ли?нови [re: Cилвa]  
Автор Grok (чуваш)
Публикувано11.02.02 15:46



Аз вече се подготвих, с нейна помощ.
Имам си велосипед и вече една тренировка зад гърба, за да издържа на 350 км трасе :-)



Тема Chestito!нови [re: Grok]  
АвторTedy (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 16:11



E, chestita ti purva trenirovka s novia velosiped! Radvam se da vidja, che pishesh sled velosipednata-nedelja Trenirai uporito, che do Frankfurt ima mnogo da vurtish pedalite!



Тема Велосипед ли?нови [re: Grok]  
Автор Cилвa (позаседяла се)
Публикувано11.02.02 16:47



Ехе, тогава ще има още дълго да чакаме Освен ако не се възползваш от услугите на немските железници
Аз съм начинаещ велосипедист, снабдих се с такова возило няколко седмици преди края на есента и имам съвсем малко тренировки и само едно падане засега, ама беше доста драматично - закачих един мирно разхождащ се дядо, който реши, че имам нужда от специализирана помощ - съвсем не ми повярва, че едва сега се уча да карам велосипед!



Тема Re:нови [re: Cилвa]  
АвторTedy (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 16:54



Ta, da ti kaga, che Grok ima velosiped ot subota sledobjad (ne broim staroto mu boino Blakanche njakude v Bulgaria ) i si go kupi ot moeto kitno selo pri tova s moja pomosh . Sega trupa kilometri i vsjaka nedelja ste se trenira za da ti doidem na gosti. Az mislja da karam kolata mu, a toi otzad s koleloto Gotino!



Тема Леле,нови [re: Tedy]  
Автор Cилвa (позаседяла се)
Публикувано11.02.02 17:13



ама вие съвсем сериозно обмисляте подобен вариант май? А аз си мисля, че се шегувате... Е, щом ще има съпровождаща милосердна сестра, спокойна съм за самоотвержения и горд ... колоездач



Тема Re:нови [re: Tedy]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано12.02.02 00:21



abe pone edno wyje mu pusni na choweka
imaite milost kym nas myjete

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.