Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 24.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема мамка им уволниха отец Валери  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано29.04.12 04:27



псува ми се понеже друго немога да направя. днес четох в единия вестник (bg-voice) че уволняват отец Валери от църквата Св.св. Кирил и Методий. маменцето им. сега ще сложат някоя мишка сигурно

пс: за който не го познава човека ще кажа че помагаше на имигрантите тук. и мен ми е помагал хем напълно непознати бяхме.

дано поне остане в Торонто че евентуално да го сложат в друга църква. знам ли и аз...



Тема Re: мамка им уволниха отец Валеринови [re: OgnenDemon]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано29.04.12 16:44



Oopppsss, сега научавам ? Отец Валери е златен човек, помагаше абсолютно на всеки.



Тема Re: мамка им уволниха отец Валеринови [re: Koфтият]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано29.04.12 18:53



дам. и аз съм с такова впечатление хем само няколко пъти съм го виждал, но от други хора знам същото. ето линк към вестника, този поне го има целия онлайн, това е линк към последния брой, разлисти до стр.8-9



в тази статия пишат само фактите което е добре. но какви мазила гнусни има по принцип... -- попадна ми една друга статия от 2010. много гнусно ми стана като прочетох какви са ги писали:



по-лошото е че има хора които вярват.

ние с тебе няма какво да направим, свършен факт е. особено че в Bg-Voice пише че имало подписка в подкрепа на отеца, която игнорирали, но се надявам да остане в Торонто и да няма неприятности.



Тема Re: мамка им уволниха отец Валеринови [re: OgnenDemon]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано29.04.12 19:19



Всичко, което е писано, е гнусно и не отговаря на истината. Но пък това са обвинителни точки, които ще минат. За да те уволним трябва да ти скроим хубав номер, който ще мине. Това е и с отеца. Той си остава тук а с когото говорих, всички ще спрат да ходят в тази черква.



Тема Re: мамка им уволниха отец Валеринови [re: Koфтият]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано29.04.12 22:49



И ние няма да ходим повече.



Тема alo turtsiteнови [re: OgnenDemon]  
Автор iwc.petrov ( БЪЛГАРИН)
Публикувано01.05.12 00:01



ne bexteli Turtsi bre GOVEDA





Тема Калцун Петровнови [re: iwc.petrov]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано03.05.12 15:47



...не усети ли че ставаш само за ташак. Ти и Коки сте ташаците на форума..супер тъпи скъсани гъзове





Тема ne boklutsi ste .нови [re: Bozdugan]  
Автор iwc.petrov ( БЪЛГАРИН)
Публикувано03.05.12 23:21







Тема Re: Калцун Петровнови [re: Bozdugan]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано04.05.12 05:15



Ми, как да усети, бе пич, то се усеща с IQ, с грейви (боза) не става ? Ти по отговора ще го познаеш колко му е акъла. Колкото на едно врабченце (на два дена и половина). Блеснал, кат пача, с едно емотиконче, и той мнение да има, по канадските въпроси. Нито е чул отец Валери, нито го е видял........



Тема Re:не тук сбърка [re: Koфтият]  
Автор iwc.petrov ( БЪЛГАРИН)
Публикувано05.05.12 00:45



All is come back..

(ne govorex za sveshtenika a za vas boklutsi,koito se sramite da se narechete balgari)

Редактирано от iwc.petrov на 05.05.12 00:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.