Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 07.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аве...  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано02.04.11 20:42



Как може да сте таквиз леймъри куци ве да ви еба майката убита скамбешка?
Направо ме е срам, че живея и аз в тази кочина канада заедно с такива лешпери оскубани!!!
Пу, анатема !!!



Тема Re: Аве...нови [re: King.]  
Автор iwc.petrov ( БЪЛГАРИН)
Публикувано05.04.11 20:19



качи се в градския автобус да ти се поклони некой с чалма

Ще ти мине Сър Кинг BOOS ????



Тема :)))нови [re: iwc.petrov]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано06.04.11 20:39



Братчед, в рейс тука не съм се качвал от 2003 година, не ме кефи, много цигани има и всеки пърди фъщи вътре си е ебало франко шапката ако ма разбираш кво искам да ти кажа? :)



Тема Re: :)))нови [re: King.]  
Автор iwc.petrov ( БЪЛГАРИН)
Публикувано06.04.11 21:39



ОК бро но твоя съгражданин Кофтя душа си дава

да му се кланят вашите рейсъджий нещо е измърдал човечеца
п.п Колко взимат ваще каруцари че той им завижда толкоз....
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от iwc.petrov на 06.04.11 21:42.</EM></FONT></P>

Редактирано от iwc.petrov на 06.04.11 21:44.



Тема 21$ на час...нови [re: iwc.petrov]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано06.04.11 22:18



Старт. Като махнеш федералните, провинциалните такси, ънемплймент иншуранс, федерал пеншън план, медикамент иншуранс ти остават чисто 12 кинта на час, да живее канада !!!!
Един шофьор на пици, в някоя по бизи пицария изкарва над 20 кинта чисто на час + социала 500-600$ зависи от стажа, и най-важното съвестта му е чиста, че паричкитее му не отиват да храни милионите дъртаци по старческите домове, негри, араби и всякаква друга пасмина, която цял живот седи на социал и си търси правата, сингъл мамс, къде забременяват от всеки с цел да лапат мангизи от държавата и изобщо цялата шибана социаална програма на канадистан, която е направена да експлоатира бедните трудолюбиви имигранти от източна европа.
п.с. Аз съм много горд, че НЕ ПЛАЩАМ НИТО ЕДНА СТОТИНКА ДАНЪЦИ НА ТАЗИ ДЪРЖАВА и ако можех, щях даже да вземам социал!!!
Корабът потъва приятели събудете се !! Осваен, че децата ви станаха еничари друго какво постигнахте? Ядете лайна, живеете на кредит, забравихте кои сте!!
Точно това искат чафутите, точно това, всичко е стратегия, но много малко от вас ще го разберат...



Тема Re: 21$ на час...нови [re: King.]  
Автор iwc.petrov ( БЪЛГАРИН)
Публикувано09.04.11 00:11



Прав си бро аз играя на 2 хора в UK е опасно да не плащаш данаци трайно аз го правя много внимателно

а шофйорите вземат 500 на седмицае при вас можеш ли да правиш до 10 000 на месец без да те усетят а



Тема Може бе,нови [re: iwc.petrov]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано09.04.11 07:59



Ако си вип ескорт или продаваш дрога всичко може, по 1000 кинта на вечер курвите не ги харесват, а после и реват за еманципация!!! Че кой ги изкарва тези пари??? Тряя си инженер в НАСА, че да вземаш толкова!!!



Тема Re: Може бе,нови [re: King.]  
Автор iwc.petrov ( БЪЛГАРИН)
Публикувано09.04.11 22:20



или бригада бачкатори в твоя компания

номера е че колко повече изкарваш толкова повече дразниш даначнитекойто са дружки с банките

п.п Колко процента ви е кешовото плащане и как не плащаш данаци как си осчетоводяваш годината ???

Редактирано от iwc.petrov на 09.04.11 22:38.



Тема Re: Аве...нови [re: King.]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано10.04.11 02:16



Отдалеч се вижда че сте разбирачи

...къв смислен разговор сте подкарали....земете се съберете и си лъзнете по една патка та да разберете дали сте създадени един за друг



Тема Re: Аве...нови [re: Bozdugan]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано10.04.11 03:11



За King-a не знам, но Петров разбира, умен е. Акъла му сече ............. кат лопата в лайна.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.