Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 18.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема 20 години!нови  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано13.02.11 23:52



Мили приятеле,днес е специален ден за мен!
Станаха точно двайсет години откато живея в Канада-Торонто.
Много съм щаслив и горд,че живея в тази прекрасна страна!



Тема Re: 20 години!нови [re: redjeep]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано14.02.11 01:49



Ето един позитивен човек. Такива хора уважавам аз.
Браво!



Тема Re: 20 години!нови [re: Ognen_Demon]  
Автор Koфтият (форумист)
Публикувано14.02.11 03:33



Спокойно можеш да наредиш и мен до него. Не ми се говори повече по въпроса, но нямам нищо против да се включа отново, когато завистниците, злите езици и червеите пъкнат и се обадят.





Тема Re: 20 години!нови [re: redjeep]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано14.02.11 10:51



Наздраве!Чувствай се още дълги години щастлив, където си!



Тема Re: 20 години! [re: Фиши]  
Автор iwc.petrov ( БЪЛГАРИН)
Публикувано15.02.11 22:43



Щом си щаслив от мен успех. Нали си българин все още.





Тема Re: 20 години! [re: Ognen_Demon]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано16.02.11 18:01



Благодаря,трогнат съм!
Е разбира се,стават грешки,и не се изненадвам,преди час си дадох мнението ,написано относно изказване на Черешка,уви изчезнаха и двете написани от нас мнения!?
Радвам се че живея в страна като Канада,чуствам се изключително удобно,имам приятели,колеги които обичам много,и приемам проблемите,радостите,разочарованията,такива каквито са,и разбира се,не забравям от каде съм дошъл.



Тема Re: 20 години! [re: Koфтият]  
Автор iwc.petrov ( БЪЛГАРИН)
Публикувано18.02.11 01:28



Ще ти завидя ако имаш 6 коли за 35000000£ 8 коня с 2 самолета с 2 вили една в франция и една в сент мориц. е- е . е навярно ги нямаш. Имаш едно сдухано его и съзнание на плъх. Дребнодушието и комсомолския ти мозък са умъртвили човешка та ти същнос...Психиятрията те зове. лек път и сбогом от мен-





Тема Re: [re: iwc.petrov]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано18.02.11 12:27



Ами има хора които не са лакоми и алчни и живеят добре без 6 коли, самолети, вили....Както казваше Вера Кочовска (лека и пръст):"Ковчегът няма джобове".
А тебе психиятрията от много време те зове, но ти им се изплъзваш...



Тема redjeep - а жената и децата? [re: iwc.petrov]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано18.02.11 16:51



redjeep - ясно че ти си доволен, а жената и децата щастливи ли са и те от Канада?
(ако са българи де, ако са канадци е ясно)

любопитно ми е че имаме едни познати дето мъжа искал да дойде, довлякъл жената а тя неискала и сега нон-стоп скандали и тя все ни вика ох колко ми е зле искам в Европа.



Тема Re: [re: 4ereshka2]  
Автор iwc.petrov ( БЪЛГАРИН)
Публикувано18.02.11 23:42



Заядливо малко старо бабе. стига се влачи по мен като метилява овца. Ходи си до Варна и ако имаш имот за продаване ми пиши. Ще те уредя с добра цена. а с парите от комис ще пе прата на почивка в ЕВРОПА карлови вари да си нагееш костите от Канадския студ. и пак кажи че не те уважавам. Грях ти на душата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.