Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ще се върнете ли някога в България?нови  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано25.06.07 23:46



Мили българи които живеете в Канада, бих искал да ви попитам нещо което ми стои като камък на сърцето.Вече всички приятели и роднини ми заминаха и живеят там...
Бихте ли се върнали в България някога?
Ще оставите ли самосъзнанието на България и във вашите деца?
Липсвате ни!България ви обича!


Вечер на музиката

Тема Re: Ще се върнете ли някога в България?нови [re: Дyxът]  
Автор Koфтият (член)
Публикувано26.06.07 02:03



Може ли аз да кажа, че и без това май съм единствения, дето поглежда в този форум ?

Канада е населена в доста голяма степен от емигранти. Кои първо, кои второ, кои трето и тн поколение. В момента настоението у българина жител на Канада е с мнозинство на тези, дето не възнамеряват да се връщат. Тези (около 20 %), дето искат да се връщат, ще се върнат, но на тяхно място ще дойдат три пъти повече......така че, направи си извод. Сложи със сигурност поне 5 % от върналите се в България да се върнат обратно в Канада.



Тема Re: Ще се върнете ли някога в България?нови [re: Koфтият]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано26.06.07 10:21



Уаууу
О Гот.Ти как определяш Канада?Би ли поощрил продължаващата имиграция към тях?Тоест как ти се струва положението там?Мислиш ли, че си заслужава да се опита на всяка цена или зависи..



http://www.zazz.bg/play:61b48862



Вечер на музиката

Тема Re: Ще се върнете ли някога в България?нови [re: Дyxът]  
Автор Koфтият (член)
Публикувано26.06.07 12:53



Имам мнение по въпроса, но съм уморен да го обсъждам. Този път ще се въздържа. А ти и без моето мнение ще стигнеш до отговора някой ден.

Успех ти желая където и да е.



Тема Re: Ще се върнете ли някога в България?нови [re: Дyxът]  
Автор spy (007)
Публикувано27.06.07 00:30



Аз съм тук 17 години вече и така съм свикнал със стандарта на живот и цивилизацията тук че като си ходя от време на време до БГ и макар и да ми е хубаво докато съм там сред роднини не мога да си представя да се преместя.
Живота и децата са ми тук а и Канада е страхотна държава.

Както казва колегата по горе има пичове които се прибират. Аз лично познавам двама...единия от Канада другия от Америка.



Тема Re: Ще се върнете ли някога в България? [re: Koфтият]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано27.06.07 10:09



А защо името ти е Кофтия?Какво го е породило?



Тема Re: Ще се върнете ли някога в България?нови [re: spy]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано27.06.07 10:24



Къде е разковничето.Социалният срив ли е по голям, културния шок ли, или просто зависи от индивида.



Тема Re: Ще се върнете ли някога в България?нови [re: Дyxът]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано29.06.07 04:22



Породило го е такива досадници като теб. Аре разкарай се с тъпите си въпросчета





Тема Re: Ще се върнете ли някога в България?нови [re: Bozdugan]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано29.06.07 17:40



Не питам случайно бе Буздоганчо.Не съм досаден защото на никой не съм се тикнал в очите.Това са вободни форуми.Така, че кажи какво те мъчи?





Тема Re: Ще се върнете ли някога в България?нови [re: Дyxът]  
Автор Koфтият (член)
Публикувано30.06.07 18:23



Името не ми е Кофтият. Името ми е друго. Кофтият ми е прякорът и то виртуалният прякор. И то в този форум. На други места из нета съм известен иначе.
Какво е породило този прякор а не друг ? Приеми го като шега. А и освен това не може всички на този свят да са все шикозни, красиви и с красиви прякори. Не може всеки да е Аполон, Ален Делон, Брад Пит, Джордж Клуни.......бате Сергей (Ст. Данаилов).........Някой трябва да изиграе и отрицателната роля.......иначе няма кино !
Ти докъде я докара? Започваш ли да стигаш до някакво решение, каквото и да било то ? Прави каквото правиш и никога не забравяй поговорката, че 'докато умните се наумуват - лудите се налудуват'. Както и още ред други поговорки....'Днеска е рано, утре е късно' (Ленин), който превари - нат'вари......е все едни такива.
А и защо не се замислиш какво точно става с твоите приятели, познати и роднини, живеещи в чужбина ? Колко от тях са на път окончателно да се завърнат , колко от тях са щастливи където са и колко от тях я карат 'насила' където са ?








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.