Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 18.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Аз имам едно питане към вас:нови  
Автор Fire walker ()
Публикувано01.07.06 06:48



защо в този клуб хората се занимават в поне 80% от времето да плюят някого,да говорят гадости и да се псуват, докато в съседният клуб "Българи в Америка", или както там се казваше, нещата не стоят така?

Защо тук всеки е враг на всеки, а там не? Зашо тук всеки е по-добър от всички, а там хората гледат на нас като на българска общност?

На един континент сме, емигранти сме ..каква е разликата според вас?

Mens agitat molem



Тема Re: Аз имам едно питане към вас:нови [re: Fire walker]  
Автор Koфтият (минаващ)
Публикувано02.07.06 03:30



Здрасти,
Не искам да напиша нещо, което да те накара да ме сложиш на общия кантар, но ми се иска да спомена, че е редно от твоя страна да си рабрала къде е причината, както и да имаш формула за преодоляване. Особено след близо 9000 постинга.

Аз от опит в други форуми знам следното - като се появят такива писачи, 'красноречиви с доста уважение към другия и към себе си', направо биват игнорирани, и то задружно игнорирани. Разбираш за какво става въпрос ? Никой не им отговаря, ако ще да му бръкнат в очите. Дори в един момент започват да не ги и четат. Ако иска модератор да ги трие, ако не иска - да не ги трие. Ако иска да им банва IР тата, ако не иска да не ги банва. Ако иска да банва цяла група Ай Пи-та, ако иска целия провайдър и целия град да банва. Важното е ти като читател да не им отговаряш. И те в един момент остават сами, започват да се оглеждат тъжно, тъжно.........и успокояват половия нагон.

Така е сестра ми. Този форум преди години не беше така. За да се стигне до тук, очевидно е дадена почва за развитие на тези писачи.





Тема Re: Аз имам едно питане към вас:нови [re: Fire walker]  
Авторerr (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 05:34



Kakvo se chudish.Cveta na naciata


Ako pitash emigrantite , te sa klasi nad drugite.To lichi po povedenieto im vuv forumite:)
Osobeno pak tezi ot Canada.Tam s konkurs sa izbirani ,ta zatova.Nai-mirizlivia cviat :)



Тема Re: Аз имам едно питане към вас:нови [re: Koфтият]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.07.06 06:56



Тоест спред теб не е въпросът до страната, в която са емигрантите и състоянието на духа им,а до това какво се е случило с форума.Ами не знам...може и да е така.

Аз се чудех дали щатските емигранти не са някак си по-спокойни и по-малко фрустрирани и за това да се държат по-добре. Като гледах какво са писали там не видях някой да се оплаква от това как е в щатите, докато ние тук най-редовно се жалваме и псуваме.



Иначе си прав-игнорирането работи.

Mens agitat molem



Тема Мноо ясно ебасинови [re: Fire walker]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано03.07.06 01:38



В Канада 90 % от БГ са пълни нещастници, а в САЩ и лайна да 4истиш пак имаш пове4е пари оттук, да не споменаваме 4е и бендзина епо евтин и Хайнекен полвин литър за 2 долара го продават хората.. Америка е страната - тук става само за араби и пакита да си ебат жените на воля и да ходят на курсове



Тема Re: Мноо ясно ебасинови [re: King]  
Автор Fire walker ()
Публикувано03.07.06 19:51



Да разбирам ли,че си чакаш паспорта и отпрашваш за щатите?



Mens agitat molem



Тема Хм?нови [re: Fire walker]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано03.07.06 23:54



Бе ти много зе да се интересоваш от сътбата ми нещо? Да няма да са женим слу4айно?:))





Тема Re: Хм?нови [re: King]  
Автор Fire walker ()
Публикувано04.07.06 04:58



едва ли

Ама понеже тоя въпрос има отношения към мойто питане. Дали в щатите е толкова по-добре,че хората там не реват и не се тръшкат и който в канада само чака паспорт ,че да отпраши натам .....замисляш ме един вид.И кво-ше ходиш ли натам или не?

Аз например, не съм решила нищо за сега, но може и да отида.Най-малкото защото тук е кучи студ.

Mens agitat molem



Тема Re: Аз имам едно питане към вас: [re: Fire walker]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 16:39



bulka, i za tova ne si prava, kakto ne beshe prava za hubosta na Ottawa, za klimata v Quebec, za tova kak se stava lekar v Canada i za oshte 100 drugi neshta ....

i v USA balgarite imat sashtite vzaimootnoshenia kakto i tuk - t.e. ako tarsish problemi i darjish da si ostanesh izmikiar - zavri se da jiveesh v niakoe balgarsko geto

Ne pishat 4ak takiva gluposti po USA forumite zashtoto v USA se ba4ka (shtoto niama sotsial i stipendii kato v Canada) i prosto ne im ostava vreme da se rafat po zadnitsite 4ak tolkova mnogo ... no padne li im zgoda - praviat go s udovolstvie ...

A, ti bulka zashto si prekarvash 3-te po4ivni dni viseiki vav forumite, umuvaiki nad duhovnoto izrastvane na BG imigratsiata?



Тема ??нови [re: Fire walker]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано05.07.06 01:56



И кво като имаш паспорт?? Ква е разликата - стоиш само 6 месеца в сащ и нямаш право да ба4каш, аз и сега имам туристи4еска виза и мога да стоя 6 месеца след което само трябва да мина границата и имам отново право на 6 месеца - въпроса е да се оправи 4овек легално, но това е само за маже жените са си супер тук - могат да марзелуват, да се оплакват от мъжете си и да 4ленуват в разни организации, аз не съм виждал още Българка в Канада да взема хубави пари, може би няма




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.