Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 27.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Отава била много готина!:))нови  
Автор Fire walker ()
Публикувано30.08.05 06:37



Отидохме за уйкенда до Отава да видим Ренесансовата изложба и си прекарахме ЖЕСТОКО!Отава е супер кефещ град.
Само мароканската кухня ме шокира-штрудел с пиле, захар , и канелаПерверзия.Но и това беше готино дори...къде иначе ще опитам такова?!

Mens agitat molem



Тема Re: Отава била много готина!:))нови [re: Fire walker]  
АвторOтaвa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 08:51



Всичко е готино ама ти пак се появи.

Къш от тук !!!



Тема Re: Отава била много готина!:))нови [re: Oтaвa]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 21:47



e:-)
pone ve4e ne ni obiasniava kak shte jivee ot stipendia v jilishte sas sobstvena peralnia :-)

Otava, bulka, e palna povarnia !!!
Tova e nai-tsiganskia grad v kanada (edinstveno ne sam vijdal Vancouver), 4almalii, maimuni i tsiganki navsiakade. Mizeria ujasna - sled kraha na hiteck-a ostana rabota samo za clerkove i za sandvi4ari. Tsenite sa ubiistveni.
Edinstveno po tsentara e po-privetlivo i ako ne darjish mnogo na higienata i dobrata kuhnia (a ti ne darjish, nali) moje da haressash niakoi i druga kra4ma



Тема Да...време е да се намеся:))нови [re: HisShadow]  
Авторspy (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 02:59



Отдавна ти преглеждам мненията, много повърхносно разбира се защото всичко което пишеш е смехория и без всякакво покритие. Така че моля те вземи се в ръце и спри да бълваш глупости

Отава прятелю, е един от най хубавите градове в Канада откъдето и да го погледнеш...милионен, чист, зелен, без задръствания, номер 2 в Онтарио по приход на глава на населението след Айджакс, не е скъп за живот(тоест имаш повече пари за удоволствия), не на последно място са многото разнообразни ресторанти включително натюр френски,както в Отава така и в Гатино и нощния живот на Маркета

Преди да кажеш нещо само искам да ти кажа че съм в Канада от 15 години и съм работил по договори във всички големи градове.
При едно такова посещение тук преди години се влюбих в този град и останах.

А ти след като говориш за маймуни и чалмалйй я кажи в кой град живееш. Само не ми казвай Торонто или Монтреал
Защото в сравнение с горните градове Отава има само 5 % чалмалий и още толкова черни най много.
А в ТО отива към 50/50 до няколко години. Монтреал са 20% цветни

чао мочачо



Тема Отава е # 1нови [re: Fire walker]  
Авторspy (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 03:04



Mного е яко. Оня ден беше концерта на Стоунс и пак стана як купон по центъра.
Мен така ме изкефи преди години и взех че си намерих работа и се преместих



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: spy]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 04:22



4eti me po- vnimatelno

gatino e bufkano s imigranti, koito sotsialstvat (studenstvat) poradi pri4ina na tova 4e e na Quebecska teritoria i tam tsenite (na naemite osnovno) sa po-niski ot Otava, osven tova tam po lesno davat sotsial. Normalno jilishte (ne stava duma za luks - basein sauna fitnes i pr.) ne moje da se nameri za po-malko ot 1200$
4udia se s kakvo ti e haresalo, sled kato minesh po edno mnogo staro i tiasno most4e vlizash vav Gatino i ulitsite stavat tselite v dupki, a jilishtata stavat mizerni, za zavedenia ne znaia - tolkova okaiano mi e izglejdalo vinagi, 4e nikoga ne sam probval da vlezna v niakoi ot "natur frenskite restoranti", kakto nari4ash mizernite zakusvalni okolo staria pat za Montreal
Rabota se namira strashno trudno (v sravnenie s Toronto i Montreal).
Za 15 godini tuk niaka kak da ne si go zabeliazal, nali ?
Transporta e organiziran s avtobusi, koito patuvat sutrin i ve4er, prez ostanaloto vreme transport prosto niama.
A ako za 15 godini si propusnal da zabelejish talpite 4almi i maimuni - razhodi se do Kanata, ako namerish transport do tam ... to nali mnogo razvit transport imate
Nisjto ne kazvash za pominaka na imigrantite tam ? Ako se razhodish is tsentara, na koiato i koli4ka za sandvi4i da spresh shte polu4ish obslujvane na balgarski ezik

mnogo sam lubopiten da 4uia, koe ot napissanoto e bez pokritie ?

4ao pendeho



Тема Re: Отава е # 1нови [re: spy]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 05:28



Tia dedovci Stones oshte li sa jivi? Sigurno izlizat da peiat s pampersi na Ottavskite babishkeli
Dobre, che skoro idvat Green Day, ta da stane pone malko cupon v tova tapo selo.



Тема Re: Отава била много готина!:))нови [re: Oтaвa]  
Автор Fire walker ()
Публикувано31.08.05 05:49



кой те кара да ме четеш , ма пръдло?

Mens agitat molem



Тема Re: Отава е # 1нови [re: spy]  
Автор Fire walker ()
Публикувано31.08.05 05:54



върха е!!!! Имаше лайв джаз на една улица срещу парламента и едни професионални танцьори бяха дошли да си потанцуват..беше супер готино да ги гледаш!:) А точно до оркестъра имаше едно много готино кафе-Д'Анж...седнахме там, пихме по червена бира...абе....връх!

Отава обаче е силно билингуал.Аз не знам френски и май не ми се учи....Та..ще седя в западната част на страната..освен ако не ми скимне да се продвижа към югозападната част на континета...Сан Диего например.

Но Отава ми стана любима от оня ден!

Mens agitat molem



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: HisShadow]  
Авторspy (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 00:49



S tozi si posting veche naistina dokazvash che ne si stupval v Ottawa
Samo za edno si gore dolo prav, che v centara ima mnogo Bulgari koito prodavat nadenici na BBQ...no v tova ne vijdam nishto losho. Daje iskarvat mnogo iaki kinti. Imam poznati i znam. No sushto taka ima i mnogo poliaci koito go praviat.

Vsichko drugo koeto si napisal e pulna glupost i niamam namerenie da si gubia vremeto da ti otvariam ochite.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.