Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Отава била много готина!:))  
Автор Fire walker ()
Публикувано30.08.05 06:37



Отидохме за уйкенда до Отава да видим Ренесансовата изложба и си прекарахме ЖЕСТОКО!Отава е супер кефещ град.
Само мароканската кухня ме шокира-штрудел с пиле, захар , и канелаПерверзия.Но и това беше готино дори...къде иначе ще опитам такова?!

Mens agitat molem



Тема Re: Отава била много готина!:))нови [re: Fire walker]  
АвторOтaвa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 08:51



Всичко е готино ама ти пак се появи.

Къш от тук !!!



Тема Re: Отава била много готина!:))нови [re: Oтaвa]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 21:47



e:-)
pone ve4e ne ni obiasniava kak shte jivee ot stipendia v jilishte sas sobstvena peralnia :-)

Otava, bulka, e palna povarnia !!!
Tova e nai-tsiganskia grad v kanada (edinstveno ne sam vijdal Vancouver), 4almalii, maimuni i tsiganki navsiakade. Mizeria ujasna - sled kraha na hiteck-a ostana rabota samo za clerkove i za sandvi4ari. Tsenite sa ubiistveni.
Edinstveno po tsentara e po-privetlivo i ako ne darjish mnogo na higienata i dobrata kuhnia (a ti ne darjish, nali) moje da haressash niakoi i druga kra4ma



Тема Да...време е да се намеся:))нови [re: HisShadow]  
Авторspy (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 02:59



Отдавна ти преглеждам мненията, много повърхносно разбира се защото всичко което пишеш е смехория и без всякакво покритие. Така че моля те вземи се в ръце и спри да бълваш глупости

Отава прятелю, е един от най хубавите градове в Канада откъдето и да го погледнеш...милионен, чист, зелен, без задръствания, номер 2 в Онтарио по приход на глава на населението след Айджакс, не е скъп за живот(тоест имаш повече пари за удоволствия), не на последно място са многото разнообразни ресторанти включително натюр френски,както в Отава така и в Гатино и нощния живот на Маркета

Преди да кажеш нещо само искам да ти кажа че съм в Канада от 15 години и съм работил по договори във всички големи градове.
При едно такова посещение тук преди години се влюбих в този град и останах.

А ти след като говориш за маймуни и чалмалйй я кажи в кой град живееш. Само не ми казвай Торонто или Монтреал
Защото в сравнение с горните градове Отава има само 5 % чалмалий и още толкова черни най много.
А в ТО отива към 50/50 до няколко години. Монтреал са 20% цветни

чао мочачо



Тема Отава е # 1нови [re: Fire walker]  
Авторspy (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 03:04



Mного е яко. Оня ден беше концерта на Стоунс и пак стана як купон по центъра.
Мен така ме изкефи преди години и взех че си намерих работа и се преместих



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: spy]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 04:22



4eti me po- vnimatelno

gatino e bufkano s imigranti, koito sotsialstvat (studenstvat) poradi pri4ina na tova 4e e na Quebecska teritoria i tam tsenite (na naemite osnovno) sa po-niski ot Otava, osven tova tam po lesno davat sotsial. Normalno jilishte (ne stava duma za luks - basein sauna fitnes i pr.) ne moje da se nameri za po-malko ot 1200$
4udia se s kakvo ti e haresalo, sled kato minesh po edno mnogo staro i tiasno most4e vlizash vav Gatino i ulitsite stavat tselite v dupki, a jilishtata stavat mizerni, za zavedenia ne znaia - tolkova okaiano mi e izglejdalo vinagi, 4e nikoga ne sam probval da vlezna v niakoi ot "natur frenskite restoranti", kakto nari4ash mizernite zakusvalni okolo staria pat za Montreal
Rabota se namira strashno trudno (v sravnenie s Toronto i Montreal).
Za 15 godini tuk niaka kak da ne si go zabeliazal, nali ?
Transporta e organiziran s avtobusi, koito patuvat sutrin i ve4er, prez ostanaloto vreme transport prosto niama.
A ako za 15 godini si propusnal da zabelejish talpite 4almi i maimuni - razhodi se do Kanata, ako namerish transport do tam ... to nali mnogo razvit transport imate
Nisjto ne kazvash za pominaka na imigrantite tam ? Ako se razhodish is tsentara, na koiato i koli4ka za sandvi4i da spresh shte polu4ish obslujvane na balgarski ezik

mnogo sam lubopiten da 4uia, koe ot napissanoto e bez pokritie ?

4ao pendeho



Тема Re: Отава е # 1нови [re: spy]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 05:28



Tia dedovci Stones oshte li sa jivi? Sigurno izlizat da peiat s pampersi na Ottavskite babishkeli
Dobre, che skoro idvat Green Day, ta da stane pone malko cupon v tova tapo selo.



Тема Re: Отава била много готина!:))нови [re: Oтaвa]  
Автор Fire walker ()
Публикувано31.08.05 05:49



кой те кара да ме четеш , ма пръдло?

Mens agitat molem



Тема Re: Отава е # 1нови [re: spy]  
Автор Fire walker ()
Публикувано31.08.05 05:54



върха е!!!! Имаше лайв джаз на една улица срещу парламента и едни професионални танцьори бяха дошли да си потанцуват..беше супер готино да ги гледаш!:) А точно до оркестъра имаше едно много готино кафе-Д'Анж...седнахме там, пихме по червена бира...абе....връх!

Отава обаче е силно билингуал.Аз не знам френски и май не ми се учи....Та..ще седя в западната част на страната..освен ако не ми скимне да се продвижа към югозападната част на континета...Сан Диего например.

Но Отава ми стана любима от оня ден!

Mens agitat molem



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: HisShadow]  
Авторspy (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 00:49



S tozi si posting veche naistina dokazvash che ne si stupval v Ottawa
Samo za edno si gore dolo prav, che v centara ima mnogo Bulgari koito prodavat nadenici na BBQ...no v tova ne vijdam nishto losho. Daje iskarvat mnogo iaki kinti. Imam poznati i znam. No sushto taka ima i mnogo poliaci koito go praviat.

Vsichko drugo koeto si napisal e pulna glupost i niamam namerenie da si gubia vremeto da ti otvariam ochite.





Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: spy]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 06:34



prav sam za absolutno vsi4ko koeto napisah
Ne namiram nishto privlekatelno v bezkraino skapite birariiki i zakusvalni po tsentara na Otava, ne si padam po omazneni i zahabeni massi bez pokrivki, ne obi4am da pia bira ot zle izmita 4asha s o4ukan rab i ne me kefi settlerska, pretoplena kuhnia ot predi 2-3 dni, ne me kefi mizernata vi gradinka s proskubani laleta, ne me kefiat maimunite, 4akatshti na opashka za da se snimat pred tiah, ne me kefi parodiata nare4ena muzei na tsivilizatsiata i kadeto osven indianski kanuta i detsa mieshti avtobusi niama nishto drugo (gati i Gatinoto ... kvo drugo imate tam ... mai nishto drugo), ne me kefiat tesnite vi i zadrasteni patishta, ne me kefi 4e ne moga da si parkiram kolata nikade ... Izobshto Otava e prosto porednata prehvalena kanadska povarnia.
Az taka i ne razbrah kakvo to4no ti haresva, t.e. pravish se 4e ti haresva tam
Edinstveno 4uh za zavedeniata, shte si pomisli 4ovek 4e tam si denonoshtno ...golemi barovtsi ste tova sandvi4arite be da go eba ... samo po zavedenia sedite i iaki pa4ki izkarvate ot koli4kite za sandvi4i ...

puk, ti ako otdelish niakoia i druga minuta ot beztsennoto si vreme , za da mi otvorish o4ite shte sam mnogo blagodaren ... vinagi se smeia ot sartse kato pro4eta niakoia glupost za prebogati sandvi4ari i pre krasivi i palni s kuponi kanadski gradove, v koito imigrantite po tsial den v kra4mite sediat



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: HisShadow]  
Автор Fire walker ()
Публикувано01.09.05 21:42



ти наистина никога не си бил в Отава...по глупостите, които пишеш....

а дет имаше един виц-"цигането викало:чичо кат ни идва на гости никога не може да намери къде да си паркира колата, щот колите на ЧИСТОТА са големи"

може на това да се дължат проблемите ти са паркинга

Mens agitat molem



Тема Има и още нещо...нови [re: Fire walker]  
Автор spy (007)
Публикувано01.09.05 22:56



ХизШадоу е от едно малцинство българи тук в Канада които са винаги недоволни но геройски продължават да живеят в тази "мизерна" страна



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: Fire walker]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 23:04



bulka,
ot kakto Daniel Katev vi izvozi do Otava na svoi izdrajki za da glasuvate, golemi fenove na Otava stanahte ...
Toia pripev "glupostite koito pishesh" ve4e se iztarka
mi smeni plo4ata
nishto li drugo ne moje da ti rodi plitkia um ?

taka i ne razbrah 2 neshta:
1. koe ot napissanoto ot men ne e viarno
2. koe ti haresva vav Otava?
za sega 4uh samo za zakusvalnite po Marketa i za bezkraino bogatite balgarski prodava4i na sandvi4i, no tai kato ti tanesh v strashna mizeria i edva li mojesh da si pozvolish da hodish na zavedenie po 4esto ot vednaj na 2-3 messetsa sam iznenadan kak za teb tova moje da se broi za predimstvo na Otava?



Тема Re: Има и още нещо...нови [re: spy]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.09.05 07:14



ма не може да не признаеш,че това усилие в тази мизерна държава не му се отразява добре на душевното здраве

Mens agitat molem



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: HisShadow]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.09.05 07:19



1. по ваше село може да викат на жените "булка", но аз не съм от ваше село, така че смени обръщението

2.идея нямам кой е този Даниел Катев и за какво гласуване говориш

3.плочата верно се изтърка вече, но ти продължаваш да пишеш глупости и се налага твърде често това да ти се посочва

4.Ако нямаш сетивността да разбереш защо Отава е хубав град-т.е ако не можеш да почувстваш атмосферата и да се зарадваш на красивото, то няма кой да ти го обясни

5. в мизерия живееш ти и трагичното е,че е и душевна мизерия....

Mens agitat molem



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: Fire walker]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 17:20



nari4am te "bulka" zashtoto vazpitanieto mi ne mi pozvoliava da polzavm izrazi i epiteti ot tvoia re4nik

ne se u4udvam 4e maja ti te e napusnal



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: HisShadow]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.09.05 18:33



хахаха....ма къф мъж те гони тебе не е ясно...това,че твоя мъж те е напуснал не значи,че и някой друг е в същото положение

Mens agitat molem



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: Fire walker]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 20:42



Bulka,

skrii se i se potarsi
poigrai si na "skrii salama" s Kinga
ako Kinga go e gnus da igrae s teb ogledai 4almaliite ot sasednite dupki ... iskah da kaja kvartiri



Тема Монтреал е по готин :))нови [re: Fire walker]  
Автор King (ветеран)
Публикувано02.09.05 20:44



Ако дойде6 6те ти покажа толкова много не6та, ...и къде живея съ6то :))



Тема Re: Монтреал е по готин :))нови [re: King]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 21:03



idi ma bulka,
she mu vidish "comanderiata"
ste ti pokaje i konia si
Kinga, obi4a mnogo da iazdi :-)
konia e vinagi mejdu krakata mu
shte ti date da go pogalish po shijata ... da vidish ti kakva shija ... kakvi samari ...le-le



Тема Re: Монтреал е по готин :))нови [re: King]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.09.05 21:07



ъхъ...и къде спиш нали?и къде закусваш, и пода до леглото, и всички останали локации удобни за .....действие.

за сега не се очертава Монреал

Mens agitat molem



Тема Re: Монтреал е по готин :))нови [re: HisShadow]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.09.05 21:12



виждам, че след като те е зарязал мъжът ти, Кинга те е утешавал добре.Много добре запознат си с конюшните му:))....дал ти е да галиш шия, самари и прочие.За жалост не ти е помогнало напълно.Вземи туба лубрикант и иди пак му се примоли за помощ.

Mens agitat molem



Тема Re: Монтреал е по готин :))нови [re: Fire walker]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 21:15



idi ma bulka,
Kinga ne samo e ezda4
Kinga e i alpinist
Na visoko shte te sloji da sednesh - Tsari Grad ot tam shte vidish



Тема Re: Монтреал е по готин :))нови [re: HisShadow]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.09.05 21:17



умряла му е циганката на Кинг та ти си поел функциата ли?Така, така..трябва да му се отблагодариш на човека за всичкото утешаване, дето ти е хвърлил и дето ще ти хвърли за в бъдеще!

Mens agitat molem



Тема Re: Монтреал е по готин :))нови [re: Fire walker]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 21:20



Idi,idi bulka
Kinga e i gradinar
shte ti skasa tsveteto ... moje i zaksiikata da ti razkarti



Тема Ех, жалко тогава..нови [re: Fire walker]  
Автор King (ветеран)
Публикувано02.09.05 22:53



Все пак не ме забравяй, аз сам винаги готов за нау4но-познавателно-изследователска дейност.



Тема Re: Ех, жалко тогава..нови [re: King]  
Автор Fire walker ()
Публикувано03.09.05 20:23



а, винаги готов....нали ти дошла девойка на крака,а тебе те домързяло да се занимаваш с научно-изследователкса дейност!

Mens agitat molem



Тема аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: Fire walker]  
АвторPissed off (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 17:47



Иzлеzли сте си от селото zа малко да видите една иzложба и оппааа.. откривате че Отава била "супер кефещ град". Ами сигурно, то и Каспичан е голяма работа zа някой от съседните села, дето по добро от него не са и виждали. Ами иначе си вярвай де, то това нещо самовнушението било голяма работа.

Иначе и аz се бях наслушал на такива прикаzки на едро от "раzбирачи",та ходих да я видя Отава.. И какво? Освен Парламент Хил нищо интересно... на 5 мин от него някаква миzерна пешеходна zона с потрошени плочки, провинциални магаzини и гроzни калкани на стари сгради чакащи да бъдат съборени. Досами това т.нар даунтаун, с две три сгради по на 15 20 етжа, уаауу, о май год, такова нещо по селата няма, направо див въzторг. Малко по надолу някакъв си zарzавтчийски паzар, много бил приличал на Кенсингтън Маркет (биг дийл). Още по нататък почва улицата със "zаведенията" им: същата простотия, с типичните ръбести сгради строени да вършат работа, а не да радват окото и раzбира се, с повсеместните дървени стълбове, точно както по времето на Дивия Запад (тъй де, то правенето на подzемни канали zа телекомуникация и електроснабдяване пари струва, като може тъй що да ги zакачаме...) Абе радост отвсякъде, щом идваш от някой метрополис като Кингстън, Петауауа или Норт Бей, няма начин да не zяпаш с отворена уста



Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: Pissed off]  
Автор MoniT ()
Публикувано07.09.05 19:43



Проблемът ти е, че не си се разходил там, където трябва! Чарът на Отава не е в сградите и плочките - то на кой ли град е?!, а в зелените площи, парковете и водните площи. Над Отава е паркът Гатино, който е красив през всички сезони; през самия град минават Отава (реката) и канала Ридо, а на минути до Отава се намират няколко красиви езера, реки и хълмове.
Много странно как някои хора нямат вътрешна нагласа да потърсят красотата в природата, а не само в сградите, плочките и т.н.



Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: MoniT]  
АвторPissed off (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 20:21



Може и така да е, но тука ставаше дума за града а не за околностите. Все пак ако темата беше за това колко хубаво е в Гатино, Хъл и т.н. можеше да кажа нещо друго - макар 4е ако става дума за природа, има къде по хубави места от тях в Канада...



Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: Pissed off]  
Автор MoniT ()
Публикувано07.09.05 22:09



Сигурно има по-красиви места, но Отава си има очарованието. Тук живея от 3 години и ми харесва, но само защото съм семейна с дете. За мен Отава е прекрасно място за отглеждане на дете поради зеленината, спокойствието, по-ниската престъпност, и макар и по-ограничените, все пак присъстващи културни прояви. А и Монреал е на 2 часа път, Торонто и той е не чак толкова далеч. При добро желание може да ходи и до там за "култура" и развлечения.
Преди това живях в Монреал, но бях "мома" и имах съвсем други изисквания от живота. Торонто ми харесва за ходене от време на време (ние си ходим там най-редовно, поне веднъж в месеца), съпругът ми може да се върне там всеки момент, но честно казано, и на двамата ни се явява прекалено шумен, мръсен и забързан град. Иначе за няколко дни много ми харесва в Торонто - обожавам да се разхождам из центъра, дори ми харесват високите сгради и лудницата от забързани за някъде хора, но само за малко. После обратно сред типшината и спокойствието. Явно остаряваме.



Тема Само едно допълнение...за Пист оффнови [re: Pissed off]  
АвторOтaвa 1 (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 23:01



Първо, да ти еба майката проста... второ, що не ходиш да лапаш негърски ланги а си седнал да пишеш фермани....трето,пак да ти еба майката

Такива като теб първо ги бия а после ги шибам чисто голи точно тук в Отава. Само ми кажи кога ще идваш пак и ще ти чукна среща,чикиджио. Мама ти да еба прокажена



Тема ДА ТИ ЕБА МАЙКАТАнови [re: Pissed off]  
АвторOтaвa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 23:04







Тема Абе капутнови [re: Oтaвa 1]  
АвторPissed off (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 01:03



я мри в лайняната си дупка в Отава! Бахти и олигифрените сте се събрали там, заедно с най-първите измекяри които 1990 се домъкнали от Гандер, Нуфаундленд и висат на уелфер до сега... ама то не е и за 4удене, в нормален град явно не може да виреете



Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: Pissed off]  
Автор Fire walker ()
Публикувано08.09.05 20:10



Защо толкова злоба?Какво лошо има някой да се радва на нещо, каквото и да било то? И от Каспичан да идвам, защо се дразниш,че ми харесва Отава?

Ако се чудиш какво ми харесва-харесва ми именно атмосферата на малък град, спокойствието и липсата на напрежение.Харесва ми лекотата, която усетих във въздуха-може да си е било чисто субективно, не споря...просто на мен лично ми харесва.Харесва ми джаза по улиците, начинът по който са подредени плодовете и зеленчуците на пазара-да ти е кеф да ги гледаш....Харесва ми...абе какво значение има....Просто аз намирам красота и хармония там.Няма нужда да се пениш толкова.

Mens agitat molem



Тема Само едно ще ти кажа...нови [re: Pissed off]  
АвторOтaвa1 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 01:26



Да ти еба майката проста

А ако искаш и ще ти нашокам кухата ряпа



Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: Fire walker]  
Авторkiroottawa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 04:57



ottawa e edno TAPO selo ama mnogo tapopulno s tapazi ot GANDER kakto kazva drugaria po nadore vav foruma
i ako niakoi iska da mi nashoka kofata za tova mnenie neka poshe
shte mu dam phone da si 4uknem sreshta
neshtastnizi GANDERSKI izmet na emigraziata




Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: kiroottawa]  
АвторXaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 02:50



Много те е яд на "Гандерските нещасници" нещо. Май са те клатили яко без вазелин???

А името Киро от кир ли произхожда? или майка ти е търкала на баща ти кирта докато е била бременна с теб та само това име и е дошло в манерката.



Тема Re: Отава била много готина!:))нови [re: HisShadow]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 07:38



Biva, biva gluposti, ama ti napravo si se oljal!!!



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: spy]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 07:42



Ne mu objasnjavaj - njama da te razbere. Neka si jivee tam, kadeto si jivee (i kadeto NJAMA chalmalii), na nas v Ottawa si ni e dobre - i tova e NAJ-VAJNOTO. Bokluci kato nego ochevidno sa sposobni da vijdat edinstveno i samo bokluka okolo sebe si.



Тема za xaxaxaнови [re: Xaxaxa]  
Авторkiroottawa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 04:16



xacxxaxa na mama ti are se vidiome minetmaistor ganderski hehehe



Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: Fire walker]  
АвторAwato (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 06:10



Beh sedmica w Otawa-na konferens w downtauna. Mnogo chisto, privetliwo i uredeno. Obache, towa e grad inkubator, izkustweno podyrzhan. Golemite firmi se iznesoha otdavna. Skypotia do shia, ne e za nowi imigranti, bachkane ima samo po barbekutata. Dori i bachkerska rabota niama. Predi da dojda w Kanada se biah zapytil natam, ama mi uwria glawata nawreme.
Unito im e posredstweno syshto. Lesno se uchi, ama kakwa polza?

Niama duh w Otawa, niama dvizhenie, i e goliama skuka. Naprimer, bil sym i v Hamilton, duh ima w tozi grad, star kolkoto i Otawa, ama ima wsichko, mizeria i super luks, blyskanica po rejsowete, koito bachkat do 2 sled nosht maj. Horata hodiat pesh, Sofia niama da wi lipswa naprimer.

Ta towa mi e mnenieto za Otawa-gotino i chisto, ama ne za imigranti-inkubator.



Тема za kiro chikiataнови [re: kiroottawa]  
АвторXaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 18:00



kaji kude i she se vidim...ako iskash vzemi i maika si da i se izprazna v ustata



Тема Re: za xaxaxaнови [re: kiroottawa]  
Авторkiroottawa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 21:42



genderski -ottawski mizernik sigurno si oshte na wellfare be maimun smradliv a maika ti niama shto da ia psuvam ... ne ti e vinovna jenata 4e si neuda4nik .......................... bye sladur




Тема Re: za kiro chikiataнови [re: kiroottawa]  
АвторXaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 22:50



Znaeh si che niama da se naviesh da se vidim..shtiah da te cherpa edna bira be putio selski, che sigurno si zabravil vkusa veche
Ne mislia da si gubia poveche vremeto s teb tapako





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.