Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: MoniT]  
АвторPissed off (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 20:21



Може и така да е, но тука ставаше дума за града а не за околностите. Все пак ако темата беше за това колко хубаво е в Гатино, Хъл и т.н. можеше да кажа нещо друго - макар 4е ако става дума за природа, има къде по хубави места от тях в Канада...



Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: Pissed off]  
Автор MoniT ()
Публикувано07.09.05 22:09



Сигурно има по-красиви места, но Отава си има очарованието. Тук живея от 3 години и ми харесва, но само защото съм семейна с дете. За мен Отава е прекрасно място за отглеждане на дете поради зеленината, спокойствието, по-ниската престъпност, и макар и по-ограничените, все пак присъстващи културни прояви. А и Монреал е на 2 часа път, Торонто и той е не чак толкова далеч. При добро желание може да ходи и до там за "култура" и развлечения.
Преди това живях в Монреал, но бях "мома" и имах съвсем други изисквания от живота. Торонто ми харесва за ходене от време на време (ние си ходим там най-редовно, поне веднъж в месеца), съпругът ми може да се върне там всеки момент, но честно казано, и на двамата ни се явява прекалено шумен, мръсен и забързан град. Иначе за няколко дни много ми харесва в Торонто - обожавам да се разхождам из центъра, дори ми харесват високите сгради и лудницата от забързани за някъде хора, но само за малко. После обратно сред типшината и спокойствието. Явно остаряваме.



Тема Само едно допълнение...за Пист оффнови [re: Pissed off]  
АвторOтaвa 1 (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 23:01



Първо, да ти еба майката проста... второ, що не ходиш да лапаш негърски ланги а си седнал да пишеш фермани....трето,пак да ти еба майката

Такива като теб първо ги бия а после ги шибам чисто голи точно тук в Отава. Само ми кажи кога ще идваш пак и ще ти чукна среща,чикиджио. Мама ти да еба прокажена



Тема ДА ТИ ЕБА МАЙКАТАнови [re: Pissed off]  
АвторOтaвa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 23:04







Тема Абе капутнови [re: Oтaвa 1]  
АвторPissed off (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 01:03



я мри в лайняната си дупка в Отава! Бахти и олигифрените сте се събрали там, заедно с най-първите измекяри които 1990 се домъкнали от Гандер, Нуфаундленд и висат на уелфер до сега... ама то не е и за 4удене, в нормален град явно не може да виреете



Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: Pissed off]  
Автор Fire walker ()
Публикувано08.09.05 20:10



Защо толкова злоба?Какво лошо има някой да се радва на нещо, каквото и да било то? И от Каспичан да идвам, защо се дразниш,че ми харесва Отава?

Ако се чудиш какво ми харесва-харесва ми именно атмосферата на малък град, спокойствието и липсата на напрежение.Харесва ми лекотата, която усетих във въздуха-може да си е било чисто субективно, не споря...просто на мен лично ми харесва.Харесва ми джаза по улиците, начинът по който са подредени плодовете и зеленчуците на пазара-да ти е кеф да ги гледаш....Харесва ми...абе какво значение има....Просто аз намирам красота и хармония там.Няма нужда да се пениш толкова.

Mens agitat molem



Тема Само едно ще ти кажа...нови [re: Pissed off]  
АвторOтaвa1 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 01:26



Да ти еба майката проста

А ако искаш и ще ти нашокам кухата ряпа



Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: Fire walker]  
Авторkiroottawa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 04:57



ottawa e edno TAPO selo ama mnogo tapopulno s tapazi ot GANDER kakto kazva drugaria po nadore vav foruma
i ako niakoi iska da mi nashoka kofata za tova mnenie neka poshe
shte mu dam phone da si 4uknem sreshta
neshtastnizi GANDERSKI izmet na emigraziata




Тема Re: аха, още малко и ще ти повярвамнови [re: kiroottawa]  
АвторXaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 02:50



Много те е яд на "Гандерските нещасници" нещо. Май са те клатили яко без вазелин???

А името Киро от кир ли произхожда? или майка ти е търкала на баща ти кирта докато е била бременна с теб та само това име и е дошло в манерката.



Тема Re: Отава била много готина!:))нови [re: HisShadow]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 07:38



Biva, biva gluposti, ama ti napravo si se oljal!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.