Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: spy]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 06:34



prav sam za absolutno vsi4ko koeto napisah
Ne namiram nishto privlekatelno v bezkraino skapite birariiki i zakusvalni po tsentara na Otava, ne si padam po omazneni i zahabeni massi bez pokrivki, ne obi4am da pia bira ot zle izmita 4asha s o4ukan rab i ne me kefi settlerska, pretoplena kuhnia ot predi 2-3 dni, ne me kefi mizernata vi gradinka s proskubani laleta, ne me kefiat maimunite, 4akatshti na opashka za da se snimat pred tiah, ne me kefi parodiata nare4ena muzei na tsivilizatsiata i kadeto osven indianski kanuta i detsa mieshti avtobusi niama nishto drugo (gati i Gatinoto ... kvo drugo imate tam ... mai nishto drugo), ne me kefiat tesnite vi i zadrasteni patishta, ne me kefi 4e ne moga da si parkiram kolata nikade ... Izobshto Otava e prosto porednata prehvalena kanadska povarnia.
Az taka i ne razbrah kakvo to4no ti haresva, t.e. pravish se 4e ti haresva tam
Edinstveno 4uh za zavedeniata, shte si pomisli 4ovek 4e tam si denonoshtno ...golemi barovtsi ste tova sandvi4arite be da go eba ... samo po zavedenia sedite i iaki pa4ki izkarvate ot koli4kite za sandvi4i ...

puk, ti ako otdelish niakoia i druga minuta ot beztsennoto si vreme , za da mi otvorish o4ite shte sam mnogo blagodaren ... vinagi se smeia ot sartse kato pro4eta niakoia glupost za prebogati sandvi4ari i pre krasivi i palni s kuponi kanadski gradove, v koito imigrantite po tsial den v kra4mite sediat



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: HisShadow]  
Автор Fire walker ()
Публикувано01.09.05 21:42



ти наистина никога не си бил в Отава...по глупостите, които пишеш....

а дет имаше един виц-"цигането викало:чичо кат ни идва на гости никога не може да намери къде да си паркира колата, щот колите на ЧИСТОТА са големи"

може на това да се дължат проблемите ти са паркинга

Mens agitat molem



Тема Има и още нещо...нови [re: Fire walker]  
Автор spy (007)
Публикувано01.09.05 22:56



ХизШадоу е от едно малцинство българи тук в Канада които са винаги недоволни но геройски продължават да живеят в тази "мизерна" страна



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: Fire walker]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 23:04



bulka,
ot kakto Daniel Katev vi izvozi do Otava na svoi izdrajki za da glasuvate, golemi fenove na Otava stanahte ...
Toia pripev "glupostite koito pishesh" ve4e se iztarka
mi smeni plo4ata
nishto li drugo ne moje da ti rodi plitkia um ?

taka i ne razbrah 2 neshta:
1. koe ot napissanoto ot men ne e viarno
2. koe ti haresva vav Otava?
za sega 4uh samo za zakusvalnite po Marketa i za bezkraino bogatite balgarski prodava4i na sandvi4i, no tai kato ti tanesh v strashna mizeria i edva li mojesh da si pozvolish da hodish na zavedenie po 4esto ot vednaj na 2-3 messetsa sam iznenadan kak za teb tova moje da se broi za predimstvo na Otava?



Тема Re: Има и още нещо...нови [re: spy]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.09.05 07:14



ма не може да не признаеш,че това усилие в тази мизерна държава не му се отразява добре на душевното здраве

Mens agitat molem



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: HisShadow]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.09.05 07:19



1. по ваше село може да викат на жените "булка", но аз не съм от ваше село, така че смени обръщението

2.идея нямам кой е този Даниел Катев и за какво гласуване говориш

3.плочата верно се изтърка вече, но ти продължаваш да пишеш глупости и се налага твърде често това да ти се посочва

4.Ако нямаш сетивността да разбереш защо Отава е хубав град-т.е ако не можеш да почувстваш атмосферата и да се зарадваш на красивото, то няма кой да ти го обясни

5. в мизерия живееш ти и трагичното е,че е и душевна мизерия....

Mens agitat molem



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: Fire walker]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 17:20



nari4am te "bulka" zashtoto vazpitanieto mi ne mi pozvoliava da polzavm izrazi i epiteti ot tvoia re4nik

ne se u4udvam 4e maja ti te e napusnal



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: HisShadow]  
Автор Fire walker ()
Публикувано02.09.05 18:33



хахаха....ма къф мъж те гони тебе не е ясно...това,че твоя мъж те е напуснал не значи,че и някой друг е в същото положение

Mens agitat molem



Тема Re: Да...време е да се намеся:))нови [re: Fire walker]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 20:42



Bulka,

skrii se i se potarsi
poigrai si na "skrii salama" s Kinga
ako Kinga go e gnus da igrae s teb ogledai 4almaliite ot sasednite dupki ... iskah da kaja kvartiri



Тема Монтреал е по готин :)) [re: Fire walker]  
Автор King (ветеран)
Публикувано02.09.05 20:44



Ако дойде6 6те ти покажа толкова много не6та, ...и къде живея съ6то :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.