Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 18.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема iskam da doda v kanada  
Авторdarvar (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 04:58



iello
iskam da doda v kanada,znam 4e e darveno tama no ste si zema bradvata,
a moga li da zema na baldaza mi,strinkata i neiniq bratov4ed,te 6e darjat reza4kata.priqtelkata mi iska i tq da dode ama nema vis6e a samo darvoobrabotva6tiq tehnikum i to parva godina,kajete mi 6e ima li problem ako zema i babeto za da i zimam pomo6ta koqto 6e i davat u kanada.i o6te ne6to
trebva li da se predam na granicata ili da se obevim napravo v so6elo za mangizite koito mi se polagat kato doda tama.blagorara prevaritelno i molq bez zaedlivi zabelejki



Тема Re: iskam da doda v kanadaнови [re: darvar]  
Авторevrein (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 14:46



darvar,zabravil si da kaje6 ,4e si goljam spezialist,nape4elil si mnogo pari v EVROPA,a sega prosto iska6 samo da si lovi6 riba v CANADA,ama ne pita6 kak pla6tat v darvarskio biznes.



Тема Re: iskam da doda v kanadaнови [re: evrein]  
АвторReal Durvoseka4 (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 04:37



Mi ela v Kanada ama nema da te zemat brato. Tuka durvarite sme samo vis6isti. Ti kude si trugnal s nqkakuv durvoobrabotva6t tehnikum. Az imam 2 vis6i obrazovaniq - finansi i qdrena fizika i zatova me vzeha za durvoseka4. Jena mi ne q vzeha i ostana v Bulgaria. A ti si trugnal i baba si da durpa6. Mnogo golqm optimist si.



Тема Re: iskam da doda v kanadaнови [re: Real Durvoseka4]  
Авторdarvar (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 06:01



qko razdavali darveta u kanada i bili mnoo na po4it darveniite.
ka6tite bili tala6iteni a emigrantite gi podbirali s po golemi i tvardi kato buk glavi.predimstvo imali vi6isti za6toto bili ednostran4ivo misle6ti v edna nasoka koqto sledvali.praviloto bilo priemai pove4e takiva za da se sazdade snop ot darveta za izgrajdane na pd4/ploskosti ot darvesni 4astici/.kakto kaza evreikata,tiq s golemite hvalebstva i mnoo obrazovanie,trebe da sa baq s vaspalen mozak,ne 4e sa lo6i hora ama mnoo se povtarat. ina4e gorkite vse vav vehti kostum4eta odat i vse nekoi im vinoven 4e nemogat da namerat podhodq6t bancig za da bi4at jivota normalno.celata taa informaciq q znam ot toa forum i pone razbrah 4e im trebelo kofrajisti ta rekoh i az da zema otno6enie.sega da vi pitam treba li da spomenavam 4e sam zavar6il lesni4eiskiq institut i to samo kato prehod kam duhovnata akademiq koqto zavar6ih predi da se zapi6a i za mei -to u sofeto.da ne prozvu4i kato iztakvane ama pojiveh i u london,england.tam se nau4ih na komputarna informatika.i za da ne bade nahalno i hvalebstveno nema mi da spomenavam za za6titnite nationalbank software i programiraneto im ne bez moq pomo6t.kak mislite 6e me priemat li po specialnostta ili 6e trebe da stavam ribar i da si zimam sarkmeto u bagajo.



Тема Re: iskam da doda v kanadaнови [re: darvar]  
Автор mimoza™ (crazy*)
Публикувано18.10.04 18:34



Ti mai si " over qualified " haha moje i da ne te vzemat vij ako be6e neuk nevej Indietz Ot "Bangapur" 6ansa 6te6e da ti e 100pyti po- golqm.


Светът на вашето въображение - това е Вашият свят


Тема Re: iskam da doda v kanadaнови [re: mimoza™]  
АвторKaнaдa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 20:24



хеееейййй каква жена си ти бе!!!! и тука акъл ще даваш



Тема Re: iskam da doda v kanadaнови [re: Kaнaдa]  
Автор mimoza™ (crazy*)
Публикувано18.10.04 21:41



varla Skorpionka - sas Slantse, Ascendent, Venera i Uran v Skorpion.
A ti ot koq planeta pada6?:)
Светът на вашето въображение - това е Вашият свят

Редактирано от mimoza™ на 18.10.04 21:42.



Тема Re: iskam da doda v kanadaнови [re: Kaнaдa]  
Авторevrein (Нерегистриран)
Публикувано19.10.04 07:40



nedej taka,4e nali znae6 tuka jenite....sa na po4it



Тема Re: iskam da doda v kanadaнови [re: darvar]  
Авторevrein (Нерегистриран)
Публикувано19.10.04 14:03



ne pi6i za kofrajisti,za6toto sega 6te ti otgovori njakoj REALkofrajist s tri vis6i obrazovanija.a ako e vjarno,4e za6titata na bankire u england sa s tvoe u4astie ELA U CANADA AZ 6TE TE VZEMA NA RABOTA.ot njamaneto 6te ti davam edna zaplata.



Тема Re: iskam da doda v kanadaнови [re: darvar]  
Авторevrein (Нерегистриран)
Публикувано19.10.04 14:07



a zbravih,bagajo i srekmeto gi ostavi.turi si razete u jobovete i ela,ja 4e ti platim bileto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.