Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Vrushtane v BGнови  
Авторanonimko (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 00:20



Chudja se az sega dali da se vrushtam v BG. Otnachalo mnogo iskah , no sled kato prochetoh njakolko vestnika i razni hora razpravjat kolko "dobre" e tzarstvoto , veche mnogo se chudja . Imam tuk dobra rabota (za nad 100 000$), kushta i prijateli.
Daite mi suvet. Dali da otida da jiveja v BG? No tam kazvat vsichko e razlichno...shte te ograbjat , prebijat po ulitzata i nikoi njama daje da te pogledne. predlojiha mi rabota za 190lv. Mislite li che shte mi stigat za izdrujka na 4-chlenno semeistvo? Mersi za otgovorite!



Тема hi access :-) [re: anonimko]  
Автор Mastif (cunninglinguist)
Публикувано18.04.03 00:30





i believe in the american dream
i think everyone should own one


Тема Re: Vrushtane v BGнови [re: anonimko]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 00:38



A... njama6 problem, sas 190 lv i 6te spestjava6 daje...Moje da kaje6 na rabotodatelja, 4e i za polovinata si gotov da raboti6..4e kakvo im e lo6oto na 95 lv. na den zaplata v Bg? 4udja se kakvo o6te 4aka6...

Seriozno, mislja 4e se bazika6...ama njama lo6o majtap da stava.



Тема Re: Vrushtane v BGнови [re: anonimko]  
Автор access (obektiven)
Публикувано18.04.03 01:02



ha ha ha ha ha ha taka ne se biah smial s glas i sylzi ot mesezi kakto kato prochetah tova mnenie ha ha ha........Dragi mi "To" ne moga az da plagiatstvam ne e moia tvorbata a na niakoi nahodchiv BG duh koito yavno e ocharovan ot progresa i "opravianeto" deto nastypa v BG za 600 dni (oshte 200 ima da gi opraviat razni pensioneri ot Madrid) ta shto niama losho smeha e zdrave a mnogoto smiah e mnogo zdrave ha ha ha....
Cheers za avtora na gornoto - tia 190 lv. make sure not to spend them in one place ha ha ha

Uspeh


Canadian news & chat

Тема Re: Vrushtane v BGнови [re: anonimko]  
АвторRosbor (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 05:36



Mnogo tupo!



Тема Re: Vrushtane v BGнови [re: Rosbor]  
Авторrosbif (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 06:19



Kazva se - "mnogo sum tupo"



Тема Re: Vrushtane v BGнови [re: rosbif]  
АвторRosbor (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 07:11



Nali si go znae6, 4e si tupo, nas kakvo ni vulnuva ?



Тема Re: Vrushtane v BGнови [re: anonimko]  
Авторdobrojelatelka (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 18:44



Ako si napuskach rabotata i kachtata, i niamach na koi da gi ostavich, ne se 4udi, az sam 4oveka, koito ti triabva.
A da, zabravih!!! Ti lud li si da sedich tuka, pribirai se v Bg!



Тема Re: Vrushtane v BGнови [re: dobrojelatelka]  
Авторanonimko (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 02:43



Imenno de..za tam sum i trugnal. Az iskam da jiveja v durjava s visoki duhovni tzennosti (BG) a ne v tozi Kanukistan tuka. Da im takovam i parite i kulturata na povedenie i vsichko drugo.
taka che mojesh da si otkriesh smetka v Scotia Bank (che shte mi e po lesno) i shte ti dam vsichko. Ot tebe iskam edin CD na Misho Shamara, Glavata, i razbira se na Sashka Vaseva - trjabva mi za adaptatzija. Sushto i rechta na g-n Tzarja za 800-te dena - vlijae mi uspokojavashto predi sun.

haide chakam



Тема Re: Vrushtane v BGнови [re: anonimko]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 03:39



Ej, bogu, ne znam kak vi se privijdat otdalech tezi "visoki duhovni tzennosti"... Kak pak ne se nameri edin ot vsichki tezi "vrastasti se", kojto da se e varnal, i da e doshal da spodeli kolko e dovolen i stastliv.

Oops, pak davam hrana na trolls... , ama zdrave da e. Te i bezdrugo sa si tuk redovno.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.