Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 27.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: nov buletin ot bucharestнови [re: joe]  
Автор The Pilot ()
Публикувано24.02.03 21:09



I az go poluchih. I az tam se klasiram,ia me odobriat do kraia na tazi godina ia ne. Sega se chudia za kakvo hodihme na Ielts ,za kakvo im prashtah kakvo li ne. Za nishto. Tova izobshto ne gi interesuva. Obeshtavat neshto,vzemat parite i "shte vidim". Masa pari nabutah,dobre pone che ne im se varzah na prostotiite da im preveda i landing fee ta da operirat s parite mi oshte dve godini i sled tova da obiasniavat na sveta kak e drapnala ikonomikata na Canada.
I nali znaesh kakvo pishe" Ako demostrirate English procesa moze da mine i po-barzo"-demek za vzemaneto na reshenie de. Gluposti! Ama i nie kak im poviarvahme.
Da biah si podal prez Quebec-dosega i French shtiah da sam nauchil,a i da sam zaminal.
Shte vidim kakvo shte stane....Izlishni nervi na viatara.



Тема Re: Дело срещу Канадското Министерство на Имиграциятанови [re: kanadets]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 08:30



БРАВО kanadets !!!
ТИ ни зарадва с тази новина!
Като гледам в тоя клуб основно двамата с access
пишете сериозни и важни теми ,които да ни вдъхнат надежда за положително развитие на нещата в и без това отчаяното ни бъдеще.
Ще си позволя да копирам мнението си , което току-що написах до ТО.
"Г-н ТО ,
тези пари няма да ги вземат от вас КАНАДЦИТЕ!
Те ги ВЗЕХА от нас , нещастните имигранти, дето кандидатствахме преди влизането на новите правила и дето сега нямаме никакъв шанс - защото трябва да ни върнат парите дадени за обработка на документите !
ТЕ не са обработили нищо , нито пък са ни викали на интервю. Жалката истина е че една "богата" Канада с измама се облагодетелства за сметка на бедните кандидат-имигранти от цял свят(около 40% от необработените ще отпаднат)
Така че г-н ТО,
ако "мазните адвокати" загубят много пари- защото те са честни и ако малко си
напрегнеш паметта ще се сетиш, че ВСИЧКИ от тях ,които държат на името си и не успеят да спечелят "делото" , връщат всички пари на Клиента си,
то 40% нещасти кандидат-имигранти като мен и семейството ми ще загубят НЕ САМО пари - (за обработка,ROLF и легализации съм платил 2800 USD! )
А И БЪДЕЩЕТО НА СЕМЕЙСТВОТО МИ.
За жалост се разочаровах от Демократична Канада. Сега като чета какво пропагандират и Новите Канадци съм на път изцяло да се откажа, защото започва да ми се повдига от всичко свързано с Канада...."




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.