Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 28.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Izdrqjka na deteнови  
АвторSilvia (Нерегистриран)
Публикувано23.11.02 00:25



Bivshiat mi saprug emigrira v Canada. Ne mi e izprashtal izdrajkata za deteto ot niakolko meseca. Znae li niakoi kak moga da go nakaram da mi izprati tezi pari, a sashto i kak bih mogla da polu4a uveli4enie na izdrajkata zashtoto v Canada toi sigurno polu4ava po-visoka zaplata ot tazi koiato polu4avashe v BG. Blagodaria vi predvaritelno.



Тема Re: Izdrqjka na deteнови [re: Silvia]  
АвторSilvia (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 22:31



Iznenadana sam che nikoi ne moje da mi otgovori na tozi vapros !



Тема Re: Izdrqjka na deteнови [re: Silvia]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано25.11.02 03:41



Задай си въпроса в клуб Право (за увеличение на издръжката).
Не зная само как ще успееш да го накараш да я плати!



Тема Niama nachin da go nakarash,нови [re: Silvia]  
Автор Long Runner (непознат)
Публикувано26.11.02 00:59



osven ako toi samia ne si go nosi v syrceto kato otgovornost, jelanie i vytreshen samokontrol da og izpylniava. Different kinds - different minds

You know that I know that you know that I don't know


Тема Re: Niama nachin da go nakarash,нови [re: Long Runner]  
АвторSeeker (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 14:33



Pri polozhenie che toj e Canada - to sledva za dobroto na deteto i ti da emigrirash tam ili naj malkoto da ne prechish na deteto ti da otide tam. Togava neshtata shte sa i za trima vi po dobri. Ne mislia che ti e priatno da otglezhadash rob v bgto.
Izviniavam se ako dumite mi sa prozvuchali mnogo nepriatno ili neshto ot sorta , no TI ZAROBVASH DETETO v bulgaria osven robstvo drugo niama.
A i mnogo se radvam che se e izmyknal choveka ot plashtaneto na izdryzhkata - v interes na istinata TAKOVA ZHIVOTNO KATO IZDRYZHKA NEMA NEMA I DA IMA tova sa komunistki prostotii, zashto toj triabva da plashta za dete koeto toj ne mozhe da vidi zashtoto si go zarobila v bulgaria, izviniavaj ama tvoiata alchnost e ogromna , i se nadiavam da se otrazi na zhivota ti taka kakto triabva. Niamam nishto protiv zhenite nito protiv razvedeniete - prosto tova e alchnost - znachi zaradi edno dete koeto e napraveno koj znae kak - ia s izmama ia s ideiata za da skube bashtata ia koj znae s kakva grozna ideia - i toj triabva da plashta - ha otkade nakyde.
Shtom e prisydeno deteto na teb togava ti si otgovorna i shte se opraviash i shte si poemash otgovornostite - az kak samo majka mi me e otgledala a?
Revili skapani alchni bivshi zheni vzemete se v ryce.
Izviniavam se ako sym zasegnal niakogo kojto ne go zasluzhava , no takyv e zhivota.



Тема Re: Niama nachin da go nakarash,нови [re: Seeker]  
АвторKomentar (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 17:46



O6te vednaj se obejdavam 4e ti Seeker si edin ograni4en tapanar.Haide idvai po-barzo v Canada ta da se doide6 na miastoto.I gladai da ne sazdava6 dete za6toto 6te se pobarka6 ot pla6tane ma "komunisti4eski" izdrajki na deteto ti kogato jena ti ti bie duspata, laino takova.






Тема Re: Niama nachin da go nakarash,нови [re: Komentar]  
АвторПлaщaл (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 18:34



Забрави да му кажеш да не си взема "алчна българска жена" ами канадка.Тогава освен че ще плаща комунистическа простотия "издръжка на дете" , ще плаща и за неалчна и некомунистическа канадска жена.Ама от къде да знаеш човека може да е от обратните и такива работи да не го вълнуват.Само е решил да ни покаже колко е "компетентен" и "умен" както винаги.





Тема Xexeнови [re: Плaщaл]  
Автор Long Runner (непознат)
Публикувано26.11.02 18:54



Po tukashnite zakoni, rbatche, ako te osydi kanadka, deto ti e bila sypruga, i imate id ete, maika plache. Ste te odere jiv, cial jivot ste rygash izdrtyjka i za neia, i za deteto, i za moralni i psihologicheski travmi, i kvo li ne oste, tuk si paziat kanadkite, mama im :_)))))

You know that I know that you know that I don't know


Тема Re: Niama nachin da go nakarash,нови [re: Seeker]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано26.11.02 20:50



Ти първо не четеш, второ имаш някой комплекс в повечко!
Жената пише, че съпруга е бивш, ти акъл да ходела при него даваш1 Някъде да пише, че БАЩАТА иска да подсигури живота на детето и го иска в Канада да си прочел? Че аз не съм!
И що за глупости да хукнела в Канада алчната разведена жена, при кой? При този дето не се сеща, че и дете ли има?!
Ти имаш ли 18 години? Аок ги имаш, то явно умственото ти развитие се е спяло някъде там ...
И като за финал с твойте думи:
Извинявай, че съм те засегнала, но си го заслужаваш!

Повече глупости на едно място не бях чела!
И след още един прочит на постингта ти, не мога да се стърпя и да те нарека, но без извинение ТЪПЧО!



Тема Re: Izdrqjka na dete [re: Silvia]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 21:11



ostavi go choveka na mira - toi prez okeana e izbiagal ot teb.
ako go osadish v sad za detski, toi e dlajen da ti gi plashta i prisadite sa premestimi no triabva da si namerish advokat za taia cel.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.