Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема kajete da na voinataнови  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 19:15



niakoi ot vas moje veche da sa poluchili chain maila ot "UN" za "Peace in the World"
pomislete si mnogo predi da go podpishete - edna voina moje da e polezna za sveta tochno sega.



Тема Re: kajete da na voinataнови [re: TO]  
Автор shnorhel (гъзар)
Публикувано23.10.02 20:26



Abe choveche kakvo govorish --- slez na zemiata --- mnogo ti e lesno da kajesh neshto takova, shtaslivi sme nie che s tolkova mnogo vojni kraj nas ne se oparihme. Ot tezu vojni imat polzi samo zidarite koito ne sa i pomirisvali barut. Zasrami se i bydi chovek.

Vive la


Mrazim

Тема Re: kajete da na voinataнови [re: TO]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 20:33



TO, poniakoga ima6 mnogo dobri postingi,poniakoga napravo izliza6 ot prili4ieto.Kakto sega.
4udia se kakav li moje da bade edin 4ovek otpravil takav priziv?



Тема Re: kajete da na voinata [re: Niki]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 21:51



ne se palete:
shte izchakam vsichki otgovori i sled tova shte im otgovoria na kup.



Тема Re: kajete da na voinataнови [re: TO]  
Автор shnorhel (гъзар)
Публикувано23.10.02 23:08



Niama opravdana choveshka jertva v imeto na mnogo drugi, opravdana e edinstveno ako tia se jertva sama. Vyrvim napred emocionalno i neka ikonomicheskia i tehnicheski rastej ne izprevariat choveshkoto v nas. Az mislia che e imalo dostatychno vojni i revoliucii za ideii koito e triabvalo da donesat --- POD DIBYR JIVOT, RAVENSTVO, BRATSTVO .............
Ne kazvam che niama oshte kakvo da se pravi v imeto na levelerstvoto, no mislia che sme na etap v kojto mojem da go napravim i bez kryv --- nishto che inache e po lesno i evtino.

Vive la


Mrazim

Тема Re: kajete da na voinataнови [re: shnorhel]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 23:23



zatova ti kazah da poglednesh Mongolia - Kitaicite ia prevzeha bez krav.
Vreme e da stane voinata sega...inache masite ot 3tia sviat shte prevzemat zapada....bez krav.



Тема Re: kajete da na voinataнови [re: TO]  
Автор shnorhel (гъзар)
Публикувано23.10.02 23:50



Ne bih kazal prevzemane a smesvane na kulturi (globalizacia mu vikat naposledyk). Ne se seshtam koj gubi ot cialata rabota. Koeto si teji na mestoto shte se zapazi kato kultura, koeto si e izjivialo vremeto shte ostane v knigite i uchebnicite. MASITE --- ne vijdash li che vyv vsiaka strana koiato si vdiga standarta na jivot se namalia i rajdaemosta. A ot duhevnostta na aziatcite vzeha vse poveche hora ot zapada da se zamisliat za horata, jivotnite, planetata okolo sebe si. Tolkova mnogo ima da nauchim edni ot drugi - a ne da postaviame barieri. Moje da ti zvuchi malko hiparsko ama e vajnoto da izrastesh gneva i egoizma si. Drugite ne jiveet na toia sviat za da ti poddyrjat standarta na jivot.

Vive la


Mrazim

Тема Re: kajete da na voinataнови [re: shnorhel]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 00:06



az biah edin ot parvite proponenti na globalizaciata i multiculturalizma.
i v shtatite tova dolu gore se sluchva bezprepiatstvenno...no naposledak ima edin opasen trend koito e svarzan s populaciata i propagandiraneto na novi radikalni religii.
Ti v BG moje da si zashtiten ot nujdata da konfrontirash takiva neprisashtni na mirolubivata ti priroda deistvitelnosti no fakta e che sveta se promenia.
Bez da ti sazdavam konspiracionni teorii, nujno e niakakvo raztarsvane da stane sega...inache svetat s koito si sviknal niama da ocelee.
Ako ti se pada ei taka bez boi - padai si. Moeto mnenie e che po dobre e da se sbiem sega otkolkoto da razvalim civilizaciata i da se stigne do polojenie kato v Ugoslavia na globalen mashtab.



Тема Re: kajete da na voinataнови [re: TO]  
Автор shnorhel (мечтател)
Публикувано24.10.02 00:39



Predi izvestno vreme 30 -na godina niaokoi hora predrichat che problema shte byde sblysyka na religii i kulturi. Chrez pomoshta na redica organizacii se syzdava gradche s idealna cell - grad na sveta - Auravile - v India, mesto v koeto vseki moje da otide da jivee bez pochti nikakvi problemi s vizi i prochie. Dnes tozi grad e vse oshte v embrionalen stadij, no pone sluji, kato primer za po-golemi problemi. Pod pokrovitelstvoto e na Unesko i razni takiva. Okazva se che ima poveche problemi ot edin New York, kojto e kyde po goliam i s poveche etnicheski grupi. No tam horata sa zadovoleni i imat raven shans (pochti). Dokato edni jiveiat KRIMINALNO OHOLNO, a drugi vijdam tova i niamat pravo da uchastvat, shte ima naprejenie. Kak mislish tia arabi ako se biaha rodili v USA shtiaha li da se jasnat v Kulite, az ne mislia.

Vive la


Mrazim

Тема Re: kajete da na voinataнови [re: shnorhel]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 01:17



dragi mi shnorhel,
az poznavam lichno edin ot osnovatelite na Auroville - pre-hippie artist.
A za arabite - zaloviha cell na Al Queda v Buffalo na rodeni tam grajdani na US.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.