Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема rabota v TO - dopitvaneнови  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 19:33



interesno mi e koi v kakav sector raboti...
az proklinam denia v koito napusnah shtatite i doidoh da rabotia tuk...niama goliam izbor...



Тема Re: rabota v TO - dopitvaneнови [re: TO]  
АвторCAN (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 19:46



Rabotia savsem ne po specialnostta si za 10CAD/chas. Edvam vrazvam dvata kraia i karam mesec za mesec. Tova e to kanadskata deistvitelnost....
V sashtoto vreme vav firmata mi rabotiat samo kanadci i se skusaha da hodiat po drugi firmi, tekuchestvoto e ogromno. Ama te si imat vrazki i rodnini tuka, a tova e faktor #1 za namirane na sviastna rabota v Canada. Kato si nov immigrant prosto zabravi.



Тема Re: rabota v TO - dopitvaneнови [re: CAN]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 19:56



ako znaesh angliiski i imash obrazovanie i ti se raboti v goliama finansofa organizacia v Toronto mi pishi na irrelevant@wildmail.com
az ne go pravia samo ot ddobrota - ako te naemat shte mi platiat bonus...a ti shte poluchish okolo 18 na chas.



Тема Re: rabota v TO - dopitvaneнови [re: TO]  
АвторlT (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 21:17



Tova oferta za hora zavurshili finansi i znaesti ezik li e?
Oste niakakva informatzia za finansovata organizatzia moje li?



Тема Re: rabota v TO - dopitvaneнови [re: lT]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 22:39



pishi mi na irrelevant@wildmail.com
ne ti traibvat financi...samo ezik i vizshe - kakvoto i da e...stiga da ne e ot De Vry...



Тема Re: rabota v TO - dopitvaneнови [re: TO]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 15:55



molia ne mi pishete za rabota....az poluchih suma ti poshta za tova....saobshtenieto beshe otpraveno kam IT samo
za drugi raboti otidete na www.workopolis.com ili na www.monster.ca
izviniavaite za nesaobrajenieto no az niamah pred vid tova da e obiava za rabota.



Тема Re: rabota v TO - dopitvaneнови [re: TO]  
АвторaTO (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 16:22



Ami kato si takav goliam tapanar?Hem te boli, hem te sarbi.



Тема Re: rabota v TO - dopitvaneнови [re: aTO]  
Авторsasho (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 16:37



az sum v marketing i reklamata. imam masters ot shtatite, i sum bachkal v california. tova obatche ne mi "prechi" veche 10 mesetza da stoja bez rabota!

polozhenieto e tragichno. vseki iska "canadian experience", i sa mnogo conservativni. sreshtal sum se pone s 30 choveka i vseki kazva: super resume imash, we"ll keep in touch.. ama s tova si ostavame. suzheljavam che napusnah shtatite, pri tova ne biah laid off i imah dobra zaplata, ama zaradi tozi pusti kanadski passport...

moja suvet e: luzhete na resumeto jako, izmislaite che imate canadian experience, i ne se pravete na mnogo umen na interviewto, shtoto tova njama da vi pomogne. prosto trjabva da izgzlezhdate SAFE choice v ochite na interviewrashtia. i se usmihvaite -- v severna amerika koito ne se usmihva, go smjatat za nenormalen.



Тема Re: rabota v TO - dopitvaneнови [re: sasho]  
АвторTO (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 16:50



mhm...
Canada sucks...compared to the states....compared to Bangladesh it's heaven on earth.
a za usmihvaneto si prav



Тема Re: rabota v TO - dopitvaneнови [re: sasho]  
АвторAnto_Speedy (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 17:03



V resumeto e normalno da ima malko preuvelichenie, no ne i yavni lyzhi, koito mogat da se hvanat c edno telefonno obazhdane. Zastoto imash li "Canadian experience" poslednata stypka predi da te naemat e da te pitat za "references" i da im se obadyat. Ako ne go pravyat lichno, to naemat firm, kojato da go napravi. Az sym bil reference za bulgari, zhiveeshti v i Canada i v US. I dejstwitelno sa mi se obazhdali da me pitat otkyde poznavam choveka, kak, zashto i taka natatyk.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.