Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 09.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема zastrahovka na kola  
Авторnewcomer (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 00:56



Kum koja kompania da se obarna za dobra auto zastrahovka, imam predvid pod 150 CAD. Imam G2 i sam novodoshal.



Тема Re: zastrahovka na kolaнови [re: newcomer]  
Автор access (obektiven)
Публикувано15.08.02 01:05



triabva da dadesh po veche info za da mozem da ti otgovorim korektno i tochno:
OT KOGA IMASH G2?
Kakva kola iskash da zastrahovash?
Kyde ziveesh?
Godini?
Semeino polozenie/drugi shofiori v semeistvoto?
i drugi podobni v toia duh...

Uspeh


Canadian news & chat

Тема Re: zastrahovka na kolaнови [re: access]  
Авторnewcomer (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 01:10



Ako ti ste me zstrahovash ste ti gi dam tezi danni. Az sum v Toronto i iskam danameria normalna zastrahovka, ta vuprosut mi e koia kompania iliu broker pravi evtini zastrahovki na newcomers (hora toku sto pristignali i pridobili G2 ot mesec dva) ?



Тема Re: zastrahovka na kolaнови [re: newcomer]  
Автор access (obektiven)
Публикувано15.08.02 01:18



Ne niama da te zastrahovam az.
Ne dumai che sega i za tova shte me napadnat che pravia pari zastrahovaiki bylgari
Sheguvam se....... preporykata mi shtom si v Toronto i ne ti se kazva po veche info (za koeto te razbiram idealno i ne te vinia) e slednata:
Vmesto da tyrsish zastrahovatelni kompanii se svyrzi s zastrahovatelni brokeri - te rabotiat s 2-=30 zastrahovatelni kompanii ednovremenno i taka govoreiki s 1 chovek postigash mnogo po uspeshen resultat. Da ne govorime che poneze brokerite nosiat mnogo business na companiite te chesto im davat po dobri rates.......
Ako ne mozesh da namerish takiva brokers sam kazi shte ti napisha contacts.

Uspeh


Canadian news & chat

Тема Re: zastrahovka na kolaнови [re: access]  
Авторnewcomer (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 01:20



Zvuniah na 10-20 brokera, naj pesimestichnite otgovori biaha che ne praviat zastrahovki za newcomers ili puk che praviat, no za 200-300 $ (kolata mi e normalna semejna). Ako imash nesto po-dobro daj info please.



Тема Re: zastrahovka na kolaнови [re: newcomer]  
Автор access (obektiven)
Публикувано15.08.02 01:34



Opitai da zvynnesh na: Vector Insurance Brokers 416-223-6024
Pitai gi za nai evtinata poliza.....obache spezifichno kazi che iskash "Liability ONLY" t.e. ne iskash "full coverage"
tova samo shte namali napolovina zastrahovkata ti...
Osven tova e dobre da vzemesh G knizka tova syshto shte ti namali premium-a.... sled kato ti dadat quotation spezifichno gi popitai kolko e premium -a s Zurich Ins i s Wawanessa Ins.

Zavisi ot godinite ti kyde ziveesh tochno i t.n. no kato nov se prigotvi za dosta po visoka ins ot niakoi ot po veche godini tuk i s G knizka....

Dano gornoto ti e ot polza.

Uspeh


Canadian news & chat

Тема Re: zastrahovka na kolaнови [re: newcomer]  
Авторnewcomer (Нерегистриран)
Публикувано16.08.02 06:54



Abe nikoi li niama da dade svistna informacia.
To biva nahalstvo no Isurance companies mi iskat mezdo 200$ i 300$ na mesec (daze edin naglec mi iska 420$) !
Neka niakoi da kaze brokeri ili kompania ( Tazi deto access ia dade -Vector- ne dava izobsto na newcommers), koito sa po liberalni i davat normalna zastrahovka za G2 za Ontario.



Тема Re: zastrahovka na kolaнови [re: newcomer]  
АвторReply (Нерегистриран)
Публикувано16.08.02 12:25



Probva li BellAir?



Тема Re: zastrahovka na kolaнови [re: newcomer]  
АвторAnto_Speedy (Нерегистриран)
Публикувано16.08.02 14:45



Виж TD Insurance. Работят директно, а не през брокери. Почни от www.tdbank.com



Тема Re: zastrahovka na kolaнови [re: newcomer]  
АвторCAN (Нерегистриран)
Публикувано16.08.02 18:26



Vmesto da revesh idi i si vzemi G. Togava shte si reshish pproblema naistina. A inache mnogo kompanii davat i na newcomers, no e po-skapichko. Vsa pak za 150 CAD bi triabvalo da namerish lesno. Otidi i govori direktno s brokeri na miasto, kato si ugovorish s tiah reshta po telefona. V Canada pochti vsichko se urejda taka. Samo po telefona ili po internet neshto ne se poluchavat neshtata.
Kasmet!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.