Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Канада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Rabota v Torontoнови [re: didi]  
Авторsasho (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 02:20



da, mozhe bi e dobra idea za vzemesh tukashna tapia, nai-malkoto da znajat che znaesh angliiski. a mozhe i da ima razni job fairs chrez U-teta... aide da se chueme i shte obsudime poveche.. ICQ nomer 125744071, no po-chesto sum na MSN: alxivanov@hotmail.com

sasho



Тема Re: Rabota v Torontoнови [re: 1OO-тe биpи]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 09:34



Kakvo shte reche "mnogo dobro resume" ? ako imash vyzmognost prati mi edno takova primerno na lava20002001@yahoo.com



Тема Re: za 100-te biriнови [re: 1OO-тe биpи]  
Авторto-to (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 01:01



100 biri, imam vupros/molba kum teb. bi li mi pisal na gugly@satline.net ili ostavi tuk tvoi e-mail.

blagodarja ti!



Тема Re: Rabota v Torontoнови [re: didi]  
Авторsweety (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 07:12



mqmam vreme da cheta vsichki otgovori i moje bi shte se povtorq s nqkogo, no spored men reqbva da opitash slednoto:
idi na nqkoi kurs, deto uchat kak da si pishesh resume, kak da hodish na interview i kak da si napravish metworking. Ne znam za Toronto, ama v Calgary ima takiva bezplatni kursove, na men mnogo mi pomognaha kato za nachalo si napravi nqkakva vizitka, s taq specislnost trqbva da znaesh kak, i vinagi nosi sys sebe si izvestno kolichestvo, ot tiq vizitki razdavai pri vsqka vyzmojnost, na vsichki koito poznavash. Chovek nikoga ne znae otkyde shte izkochi zaicheto!
otvarqi si ochite za vsqkakva informaciq, koqto moje da se otnasq za rabotni mesta, hodi pri vsqka vyzmojnost na sbirki, na koito mojesh da sreshtnesh podhodqshtite hora. Imai pred vid, che samo okolo 10 % ot rabotnite mesta stigat do obqvite za rabota
I NAI VAJNOTO - NE SE OTCHAIVAI, NE SE OTKAZVAI. S TAQ SPECIALNOST I S DOBYR ANGLIISKI NQMA DA OSTANESH BEZ RABOTA



Тема Re: Rabota v Torontoнови [re: sweety]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 20:51



Blagodaraj ti za cennite saveti



Тема Re: Rabota v Torontoнови [re: didi]  
АвторJackTheKnife (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 02:24



Zdravei Didi,

Az sum v Toronto ot 15 mesetza i si namerih rabota sled pochti 5 mesetza tursene i to tchrez agentzia. Makar tche sigyrno povtariam napisanoto i ot drygite po temata - namiraneto na rabota e vurpos na MNOGO yporitost (a moje bi i niakakva doza kusmet) i opitvane po vsiakavki natchin - izprastane na rezumeta po obiavi, hodene po firmi, susdavane na network (koeto ne stava za edin den), obajdania po telephona naposoki i t.n.

V Human Resource Employment Centre na "Kennedy" subway station organizirat ednosedmitchni kursove za novodoshli imenno za pridobivane na po-dobri ymenia pri tursene na rabota - kak da si napishesh rezumeto i cover letter, ot kude da tursis polezna informatzia, kak da se podgodviash za interview.

Ot sobstven opit moga da ti kaja tche varianta s agentzii ne e nai-dobria, no v niakoi slytchia moje da e edinstvenia nalitchen, osobeno za tchovek bez tykashen trydov staj. Triabva da dopulnia tche vsutnost edva 8 agentzia v koito biah registriran yspia da mi nameri rabota.

Pojelavam ti kyraj i kusmet, ako imash niakakvi po-konkretni vuprosi, osobeno svurzani s agentziite, pishi pak tyk vuv foruma.

Pozdravi,
JachTheKnife



Тема Re: Rabota v Torontoнови [re: JackTheKnife]  
Авторanonimna (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 21:47



Ti v koja oblast rabotish, ako ne e tajna?



Тема Re: Rabota v Torontoнови [re: anonimna]  
АвторJackeTheKnife (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 17:07



Ne e taina - zavurshil sum ikonomika v Bulgaria, v momenta se opitvam da ytcha za CGA.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.