Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 18.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какво ще кажете занови  
Автор CaйkoMaйko (води се на учет)
Публикувано05.03.01 22:00



това:
През 3-те войни на миналия век, България е дала 250 000 жертви.
А само за последните 10 години, от страната са имигрирали 600 000 души!
Впечетляващо, нали...



Ride To Live, Live To Ride !

Тема Uzas!!!нови [re: CaйkoMaйko]  
АвторBvlgari (Нерегистриран)
Публикувано06.03.01 07:52



Katastrofalno e!

Na predposledno mesto sme po razdaemost v Evropa!
12 umishleni ubijstva na 100 000 dushi. Na edno ot chelnite mesta po ryst na ubijstvata v Evropa.
600 000 napusnali Bulgaria (povecheto ot tiah niama da se vyrnat skoro)



Stopiavame se kato narod. Do 2050 godina Romite shte bydat mnozinstvo v Bulgaria. Bulgaria zagiva pred ochite ni!



Тема Помисли и над тованови [re: Bvlgari]  
Автор CaйkoMaйko (води се на учет)
Публикувано06.03.01 19:59



Куршумите и шрапнелите не са подбирали онези, чийто живот са отнели...
Докато тези 600 000 души - това са най - дейните, най - даровитите, най - умните представители на младото поколение на България......
В училище ни учеха, че най - голямата криза, която е преживявала страната ни е била след Балканската и Междусъюзническата войни.
Е, дали нашето време ще влезе в историята.....




Ride To Live, Live To Ride !

Тема Dobre shte e politicite da se zamislatнови [re: CaйkoMaйko]  
АвторBvlgari (Нерегистриран)
Публикувано07.03.01 06:17



Nali za tova sa prizvani. Ako li ne, mai shte triabva revolucija.



Тема Re: Какво ще кажете занови [re: CaйkoMaйko]  
Автор Opфeй (непознат )
Публикувано08.03.01 04:54



За това си има причини?!

Dum spiro, spero.



Тема Re: Какво ще кажете занови [re: CaйkoMaйko]  
АвторPopa (Нерегистриран)
Публикувано08.03.01 06:43



Kato edin ot 600000 zad granitza, koito redovno sledi Bulgarskite stranitzi po Neta mislja che cum neshto kato dokazatelstvo che neshtata ne sa chak tolkoz strshni. V suvremennija svjat blagodarenie na samoletite i communikatziite physicheskite rastojanija, granitzite, brojkite na horata po mesta ne sa, spored mene, taka vajni kakto obshtata istoria, esik, kultura, bit, navitzi, kulinaria .......vuobshte, obshtite interesi koito ni obedinjavat i vinagi shte ni obedinjavat. Az gledam na osemte milliona Bulgari neshto kato na klub ot "sravnitelno malko" hora s obshti interesi. Vse pak ne moje da se kaje sushtoto za kitajtzite, nali? Taka che, neka ne rtuzhim tolkova za tezi 600000 Bulgari, makar s zad granitza, te pak sa si Bulgari, pijat rakija sis shopska salata, chukat v povecheto sluchai hubavi Bulgarki i kakto si mu e redut, govorjat edin sreshtu drug no produljavat da sa si prijateli.
Budete zdravi i shtastlivi.



Тема И ти да си здрав [re: Popa]  
Автор CaйkoMaйko (води се на учет)
Публикувано08.03.01 23:12



приятелю!
Само че, иде реч за други неща - културата си е култура, навици, обичаи, език - това добре, но кажи ми, братче ти какво допринасяш за развитието на собствената си държава!?
Работиш и произвеждаш продукт за страната, в която живееш по настоящем, правиш пари за хора, които не дават и 5 пари за България( нито пък за когото и да било - освен себе си ), колко от данъците, които плащаш отиват в родната ти страна - респективно - се използват за развитието на България, за просперитета и!? И след като е така, кажи ми след 5 или 10 години, онези, които сега растат - с какво ще бъдат привлечени тук, с какво да се гордеят - че са останали финансово зависими от външния свят!? Или , че родния им град тъне в мизерия, или, че родителите им не могат да си платят парното....
Аз мисля, че просто ще престанат ( това вече е факт ) да се родеят с предците си, ще стнат " граждани на света" - само че не би им представлявал особен интерес да живеят в земята "като една човешка длан".....
Тогава ще забравят и обичаите си и всичко свързано с българското.......


Ride To Live, Live To Ride !

Тема Re: Какво ще кажете занови [re: CaйkoMaйko]  
Автор kakata (еее, там някоя)
Публикувано11.03.01 15:18



Абе нали са живи и здрави и повечето са добре. Можем и на гости да им ходим.



Тема Дано да са , разбира се!нови [re: kakata]  
Автор CaйkoMaйko (води се на учет)
Публикувано11.03.01 23:15



Наистина ме боли за тая държавица, мам... му!




Ride To Live, Live To Ride !

Тема Re: Какво ще кажете занови [re: CaйkoMaйko]  
АвторPopa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.01 05:50



Mi i mene me boli. Tova ne e li dostatuchno. Kolkoto do ikinimicheskata strana na tija neshta, az lichno zasega ne sum v sustojanie da pomagam. No bih pomognal, bih investiral, bih dori se vurnal v Bulgaria, ako si postigna tzelite. Siguren sum che mnogo bulgarski emigranti misljat taka. A tova e goljama sila. Samo turpenie. A dotogava, zdrave i ljubov.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.