Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 15.06.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема има ли??нови  
Автор ot ruse ()
Публикувано02.06.00 13:31



има ли министър на вътрешните работи?? Така, ако има нека дойде в Русе да си извади шофьорска книжка....Значи има 10-15 гишета,които са поставени на толкова ниско,че трябва да се заеме една много неудобна за нормален човек стойка.......!? На всичко отгоре работят ..... ....само ...2 ???? ДВЕ !!!! Народ !!! Горещина и задуха..! Е питам аз ,който редовно си плащам данаците за да се издържат тия задници , ТОВА РЕДНО ЛИ Е ? Три пъти ходя в края на града/там е КАТ/и си губя времето абе нали мразехме комунистическата бюрокрация? ами тая е същата......ама простотия.....

Тема Ми няма ...нови [re: ot ruse]  
Автор RAGE ()
Публикувано02.06.00 15:05



Корупцията няма цвят според мене . И бюрокрацията също .

Тема mai....нови [re: RAGE]  
Автор ot Ruse ()
Публикувано02.06.00 18:48



po-dobre e ti da vzemesh vlasta...shtoto tia iavno ne mogat da se opraviat .....dai im samo danaci.taxi.akcizi,licensi ...tam sa nai-dobri i.....samo tam.............

Тема Фирма КАТ [re: ot ruse]  
Автор Mihailowski ()
Публикувано03.06.00 23:14



Лелеее.... и аз въпреки многобройните си връзки реших ,че като всичко ми е наред ще регистрирам без проблем новата си кола... КАТ-София е ....... за три дни минах по нормалния начин.Изобщо къде ли отиват безбройните такси който се заплащат???

Тема ei.. ministara ....нови [re: Mihailowski]  
Автор ot Ruse ()
Публикувано04.06.00 17:41



ia go reformirai toia KAT ,che za nishto ne stava.../ne ,che vie tam gore stavate/....ama pone se opitaite?!

Тема mai....нови [re: ot Ruse]  
Автор RAGE ()
Публикувано05.06.00 14:08



Благодаря за доверието :))) Мене властта не ме блазни, искам други следи да оставя след себе си, нещо видимо, не да ме споменуват в учебниците по история ( на което не държи ни един нормален човек май ). Но ако от мене зависеше - за корупция щеше да има смърт на цялата рода на корумпирания ( те не са го спрели, а са се облажвали ! )

Тема imaнови [re: ot ruse]  
Автор ot ruse ()
Публикувано18.06.00 18:39



znachi kolegi ot DIR-a,onia den biah vav KAT-Ruse. Vsichko veche e v red rabotiat po-veche gisheta,niama opashki , barzo te obslugvat.Super. Ama taka li ot grad na grad triabva da gi pritiskame biurokratite da si varshat rabotata?....Znachi mogelo da bade dobre za normalnite hora...bez vrazki..?! pozdrav

Тема Отг: има ли??нови [re: ot ruse]  
Авторсома (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 12:25



здрасти от Русе. Кво му има на гишето на КАТ? Аз когато се редих изчаках да ми минне реда и изчаках реда на едно страхотно гадже с педя пола.Нямаше нищо лошо за гледане, обаче и тя е мислела като тебе



Тема Отг: има ли??нови [re: ot ruse]  
АвторZzloba (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 07:27



Няма.
Във Варна посред бял ден на един от централните плажове(офицерския)бандитите с пушки отстрелват гълъби.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.