Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 02.07.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ДА ВИ ПИКАЯ НА ДЕМОКРАЦИЯТАнови  
Автор ПОТРЕСЕН ()
Публикувано17.02.00 08:26



Демократичните номенклатурцичи Иван Костов, Петър Стоянов,Надежда НахраниЖурналистикова и сие братовчеди наеха цяла пететажна сграда в Брюксел за преговорите със Европейският Съюз,които по най-оптимистични прогнози според самия БАЩИЦА -ИВАН КОСТОВ ше приключат най-рано през 2006 година. Комунистическата номенклатура ряпа да яде пред днешните самозабравили се мръсници,гадове и хора загубили човешкият си образ.В съшото време за моята малка болна дъшеря няма пари за лекарства от 20 лева. ДА ВИ ПИКАЯ НА ДЕМОКРАЦИЯТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДА ВИДИМ ИМА ЛИ ЦЕНЗУРА И ЩЕ СВАЛИТЕ ЛИ ТОВА МОЕ ОТКРОВЕНИЕ??????????

Тема ДА ВИ ПИКАЯ НА ДЕМОКРАЦИЯТАнови [re: ПОТРЕСЕН]  
Автор майтапчия ()
Публикувано17.02.00 15:59



Пикай сега ,че като още малко ни истискат управляващите няма да има какво да пуснем ни от пред ни отзад.

Тема ДА ВИ ПИКАЯ НА ДЕМОКРАЦИЯТАнови [re: ПОТРЕСЕН]  
Автор Божура ()
Публикувано29.02.00 17:38



Много се дразня, когато някой не си направи сметка и не помисли преди да напише нещо. Минаха времената когато да си беден беше гордост. Бедността е част от нашето ежедневие и затова има и подобни реплики. България трябва да бъде представена добре и затова не смятам че трябва да се хабят сили и средства. Не ме разбирайте погрешно! Не твърдя , че трябва да се харчат пари до безкрайност и без сметка. Но никой дори и в нашата страна не хваща вяра на окъсани и смотани люде. Може да сме бедни, но трябва да бъдем поне малко респектиращи. Колкото до главният преговарящ г-н Божков на него му имам вяра , че няма да похарчи грешни парил. Недостойно ще е за еврейската му кръв. :))))) Иначе и аз мразя данъците и липсата на инвестиции но това вече е сериозен разговор и не е по темата.

Тема bogyr bravoнови [re: Божура]  
Автор niki ()
Публикувано10.03.00 23:00



potreesenijat shto ne idesh v amerika brato . tam ne pikajat po politicite si i se skasvat ot ba4kane. mai gospod ni e daril s razli4ni vazmognosti . shte ima i bedni i bogati . tyk demokracijata ne e vinovna na nikoi .VSEKI E SVOBODEN DA SI IZBIRA PATEKATA PO KOJATO SHTE VARVI . potresen izberi si pat raboti kato amerikanec i ne govori "njama pari" mai po skoro demokracijata ni svari nepodgotveni . pysnasha ni da plavame v matnite i vodi i njakoi hora se ydavisha. tova e samo na4aloto na temata

Тема А бе, моля ви се ...нови [re: niki]  
Автор Момчил Белота ()
Публикувано11.03.00 03:07



Глупости говорите и двамата! В момента в България има ЕДИН МИЛИОН безработни! Средната държавна заплата е по-ниска от тази в Македония та дори от тази в Румъния. Работа няма - за какво според теб, цяла България се е юрнала за чужбина? За да живее, братко, а не да умира от глад и студ, да няма работа и да го обвиняват в мързеливост!!! Ти имаш ли някаква престава само наема на един административен офис там колко струва ...? А до Божура, ти мислиш ли, че някой взема на сериозно Божков, да не кажа направо нашата държава ...

Тема molja molja ... [re: Момчил Белота]  
Автор niki ()
Публикувано11.03.00 14:12



malko yto4nenie mom4ile az sam pensioner po bolest i si namerih rabota ........... dryg e vaprosa kakvo se poly4ava kato zaplata zaa rabotnika ili pe4alba za shefa na firma....... saglasen sam 4e 50$ na mesec sa nishto ma tva e derezeto

Тема molja molja ...нови [re: niki]  
Автор Момчил Белота ()
Публикувано12.03.00 10:17



Ники, не мога нищо напротив да кажа, освен че имам подозренията,че и тези + 50$ не те оправят ... Дълбоко съм възмутен от факта, че в днешно време пенсионер и то по БОЛЕСТ е задължен да работи, на фона на милионите, които се харчат за BMWта, за имоти, за командировки,та дори и за сгради в Брюксел ...., да не говоря за парите на данъкоплатеца отиващи за нечии скъпоструващи Конгреси, посетени от внушаващо число "демократични" делегати ... Ники, докога ще я караме така? Вече спряха и оправданията с това "какво било при Виденов" или "помните ли комунистите" - синия корабът отдавна потъва, но с него потъва и целия народ! Поздрави

Тема molja molja ...нови [re: Момчил Белота]  
Автор niki ()
Публикувано12.03.00 21:21



белотче ти мислиш 4е кат идиш в амрика ше цъфнеш и вържеш няма такива работи брато направи справка в учебника по икономика на ф котлър там пише че през седемдесете години ако един човек в семейството работи то може да изхарнва всички членове на семейството си сега идвамата работят времената когато америка беше рай отминават а ти що не си в америка а или си от онези тъпи политици дето бутат фитили на прстолюдието и си въртят далаверките та всеки си изгражда демк8рацията за себе си

Тема о-хоонови [re: niki]  
Автор Белота ()
Публикувано12.03.00 23:59



Да, Белотче съм, но съм с главна буква ако нямаш нищо напротив! Тъкмо напротив, стандарта на живот в Америка в последното десетилетие постоянно расте.Да не говоря, че няма никакво място за сравнение на Америка в началото на 70 и Америка днес, защото тъкмо през 70 години В САЩ имаше иконимическа/политическа криза, докато тук, айде по-общо казано в Соц. лагера се забелязваше точно обратното. Тогава беряхме плодовете на това, което нашите дядовци и баби посадиха с кръв и пот след 1944г. Останалото няма да коментирам, кой съм - що съм, къде съм - за какво съм, си е изцяло мой проблем.

Тема даааааанови [re: Белота]  
Автор niki ()
Публикувано13.03.00 20:12



каво ли правя тука мириши на нафтали и коркодилски сьлзи


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.