Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 14.05.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Закон...нови [re: antoshca-47049]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано09.06.16 08:16





Ако си паднал стани и ако пак паднеш пак стани

Тема Re: Комунистическите концлагеринови [re: antoshca-47049]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано09.06.16 13:49



Не съм фен нито на Живков, нито на "кохортата" му! Но още повече не съм фен на сегашната политическа класа!!!



Ако си паднал стани и ако пак паднеш пак стани

Тема Re: Комунистическите концлагеринови [re: vehtiya]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано12.06.16 22:38



Само крясъци и нищо смислено. Това дори не е пропаганда... Това по-скоро е диагноза! Но липсата на диалог е по потвърждение на диагнозата!
Та ако искате да създадете някаква дискусия - нека е така! Ако само крещите с някакви линкове и нищо смислено - или усмирителната риза, или "разсъдъкът" толкова Ви позволяват...
И само да отбележа - аз спазвам учтивата форма... А Вие?

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Re: Комунистическите концлагеринови [re: antoshca-47049]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано13.06.16 08:57



Линковете не крещят. Те са връзка към публикации, които си струва да се прочетат. Според мен.

Ако си паднал стани и ако пак паднеш пак стани


Тема Re: Комунистическите концлагеринови [re: vehtiya]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано13.06.16 21:21



Кажете Вашето мнение! Мисля, че това е целта на всеки форум! Не мислете, че не уважавам Вашето мнение... Това не е така... Иначе не бих влизал тук... Статии съм чел, чета, но не ми харесва "Партийната линия" налагана последните двайсе и кусур години... Промените у нас започнаха с "Демокрация" и "Пазарна икономика" ... Първо забравиха "второто", а след това и първото.. Не Ви ли прави впечатление? Мен лично ме дразни как прости същества ни правят на "балъци"... А Вас? Нямаме един читав министър председател или президент през тези години...
А последните къртят мивки буквално!!! Вас това не Ви ли дразни? Аз нямам търпимост!!! Затова и така реагирах на "концлагерите".. И винаги така бих реагирал!!! Не бих искал да се чувствате лично засегнат (засегната)!!! Не за това влизам тук! Но няма да търпя да ми се налага как да мисля!!! Възможно е мисленето да не ми е силната страна, но съм убеден, че не ми е слабата!!! Искрено се надявам, да има и занапред какво да обсъждаме тук!!!

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Re: Комунистическите концлагеринови [re: antoshca-47049]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано14.06.16 07:57



не ми харесва "Партийната линия" налагана последните двайсе и кусур години...
Не е ли продължение на линията, налагана и преди?

Ако си паднал стани и ако пак паднеш пак стани


Тема Re: Комунистическите концлагеринови [re: vehtiya]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано15.06.16 20:10



Не е същата със сигурност!!! Но целите са близки... Пропагандата сега е направо безочлива! Не, че и преди не се опитваха... Но сега дори няма контрол някак си... И от там контрастните изцепки... Което обаче се набива в очите на обикновения гражданин като мен примерно... Ептен за мезе ни вземат бе.... И изобщо не ги е грижа, че се досещаме какво се случва в действителност... Не допускат, че някои от тях един ден ще плащат за всички... (Ах колко близо до въпросните концлагери) И хоп ето едно "Дежа вю"
Дали просто си бръщолевя...? Възможно е... Но и другото е възможно!!! Не мислите ли?

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Нешка Робева...нови [re: antoshca-47049]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано19.06.16 13:07



Пропагандата сега е направо безочлива!
Така си е. Как ще коментираш това:



Ако си паднал стани и ако пак паднеш пак стани

Тема Re: Нешка Робева...нови [re: vehtiya]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано25.06.16 23:36



Няма как да коментирам... Никой не е виновен! Бития бит, другото се знае.
Това пак концлагер ли е? Нещо не хващам връзката... Както и не разбирам защо сега имаме над два милиона имигранти навън... Защо пенсионер с пълен трудов стаж взема 150 лв. пенсия, а сирийски бежанец или обикновен мангал без ден трудов стаж взема многократно по-голяма помощ... Защо се извършват кошмарни неща с т. нар. "мигранти' навсякъде и се мълчи по въпроса? Защо се толерират мафиоти? Защо? Защо се крещи за престъпления през соца, а сега се вършат по-големи престъпления? Задавал ли сте си подобни въпроси? Осрахме фронта! Каква хубава страна, а каква скапана държава... Това момиче далече не е единствения гражданин, който скочи от високо последния месец... Концлагери викате... Повръща ми се от демагогия!

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Демагогиянови [re: antoshca-47049]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано12.08.16 11:51



Повръща ми се от демагогия!

Демагогия...



Ако си паднал стани и ако пак паднеш пак стани


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.