Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 19.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търся Илхан!нови  
Автор ЖopoXyбaвeцa (чекиджия-пидал)
Публикувано12.09.07 18:24



разбрах от форумните ми приятели, че само той оправял така добре анално. Вчера ноасет ми споредли, че е останал потресен от способностите му.
Ноасет дай му телефона! Стига го крихте тоз жребец!





Тема Re:Продължавай да го търсиш, Хахонови [re: ЖopoXyбaвeцa]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано13.09.07 02:59



аааа дедо Търтейлан ли беше днеска Хухавелчо, да ти го начука слон фалшификатор гнусен! И гледай да не се хванете с Мъжествената за косите аааа перуките заради Илхан, щот' и тя откога го търси и рИве за него. Да не те нокаутира баба Мецурана, че ще станеш само цвят лилав от Ирина Флорин и труден за рисуване и за прУфесорите от Худ.академия, клиентите на пиацата няма да те познаят, горкия жалък травестит...







Тема Що си мислиш, че всеки страда от твоетонови [re: NOASET]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано13.09.07 08:52



раздесеторяване на личността?! М?
Ясно е, че освен във въпросния, си изключително Флюбен и в Таркалан, и в Хаха. Ама.... стига вече де, пак не си пиеш илачите.
Събуди се, съвземи се и осъзнай жИстоката рИалност - тях ги няма във форума повече от година!
Престани с бълнуванията! Спри се! Дон Кихот съществува само наужким и вятърни мелници вече няма! Айде сега, пий си хапченцата и спри да бълнуваш!

Редактирано от Жeнcтвeнaтa на 13.09.07 09:34.



Тема Re:Марш У Попържните, пача!Илхане-е-е-е...нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано13.09.07 11:04



Прибери си вересиите-е-е-е-е...









Тема Re:Марш У Попържните, пача!Илхане-е-е-е...нови [re: NOASET]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано13.09.07 11:14



Ти си се специализирал там! Нема проблем! НЕма да ти преча, споко!
Ти що пощуря, бе? Щото във всички клубове знаят (разбраха), че твоята (тъпо)бляскава особа се клонира под чужди никове, ли? Туй ли ти е прОблемА?



Тема Re:Ку-ку-ру-ку, бабо Мецурана!нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано13.09.07 11:39



Ще останеш много изненадана, че не съм. С другото ти "амплоа" - излитай към клуб Диети или Кърджали- халюцинациите-в клуб 60+. Горката...





Тема Горкиятнови [re: NOASET]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано13.09.07 11:47



пак почнА да бълнуваш, хапчетата - бързо, пий ги, опУщИ си часа пак и изтрещЕ тотално



Тема Re:ИзтрещЕлата Мъжествена бабо Мецурано!нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано13.09.07 12:53





























Тема Абе, льольо! Ти изтреще ли, бе?нови [re: NOASET]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано13.09.07 14:34



Забрави ли, че от средата на юни бях в отпуск за раждане, бе????!! Ненормалнико, още не си ми честитил раждането на сина ми! Пфу!



И, между другото, само за сведение, синът ми като типичен Лъв, още от сега ти се хили на простотиите! Рита с крачета, което означава, че когато порастне още - ще ти срита миризливия г** (опа, дирник, прощавай).



Тема Re:Халюцинациите в клуб 60+ и психологична [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано13.09.07 14:45



помощ. Горката...








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.