Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 18.05.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Кой е тоя Ма?нови  
Автор Жopo eбe Ruff ()
Публикувано01.07.07 22:47












.



Тема Re:Ако съдим по упоритото издирване на "донори"отнови [re: Жopo eбe Ruff]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано02.07.07 13:39



Мъжествената баба Мецурана:






Мое да Мунчо, Гунчо, Сульо, Пульо, съседа, пича, Илхан, кой ли не-списъка е безкраен... Ако съдим по "работното"му място и Хаховите превъплъщения и тротоарни "прУфЬесии" е той:



Все още в издирване на Илхан рИве:

Илхане-е-е-е-е-е-е-е, къде си бе-е-е-еТука ли се скри, бе или при жена ти?!



Обаче вече е моторизирана баба Мецурана Дебелана-издирването продължава-в акция е и набара ли го -тежко му и горко:





Тема Re: Кой е тоя Ма?нови [re: Жopo eбe Ruff]  
Автор kaпpиз ()
Публикувано02.07.07 16:10



Е как кой е ?ама това е Бойко Борисов ,проверява човека как ,,Волф,,почиства контейнерите,и какво изхвърля българина най-често.Така помага и на Статистиката с данни.Нема спирка тоя човек,брей,брей.Нито спи нито по събирания и партита ходи,като е рекъл работа та работа.



Тема Re:Начи гледай сега какво любопитнонови [re: Жopo eбe Ruff]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано02.07.07 17:44



явление се получава, Жоро:

Като изтрЕщят от жегата нЕкои лица от съседния клуб Политика-цъфват тука да се "разтоварват"като повдигат всичките теми на Мъжествената турска пача - вкл. старите със стария и ник-в червено. Това твърде любопитно "явление"беше миналата седмица в началото някъде-влизам аз тук един прекрасен ден и заварвам цялата 1 стр. засрана със стрите теми на Мъжествената/с червения и ник./Понеже по същото това време оттатък в Политика ДедоВи ТодЪр-неин застъпник и поддръжмник беше чисто изтрЕщЕл, го заподозрях него за това "деяние"тука, не мога да го докажа, но оттатък Инфи беше пуснал линк с доказано ТодЪрово "повдигане" на тема на Инфи-за да го компрометира и да пуснат анкета с цел изхвърлянето на Инфи- Анкетата я пуснаха, но не всички са за има и против, та не им се получи "активното мероприятие"на нЕкои лица оттатък. Сега тая любопитна гледка я наблюдавам пак, но с повдигането само на една тема-без да пише, тъйкато обаче не е на Мъжествената, съответно не е лицето от клуб Политика, а тя-много нескопосно се опитва да прикрие твойта тема, заради въпроса ти към, нея. Ми жалка е горката...





Илхане-е-е-е....



Тема NOASET, братче....нови [re: NOASET]  
Автор БУБИ (драка)
Публикувано02.07.07 21:52



разби ме от смях с тези истории около баба Мецурана.



Veni, vidi, vici !

Тема Re:Ааа , БУБИ пич, ти пръв и разкри "спатиите" *DELETED* *DELETED*нови [re: БУБИ]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано03.07.07 02:17



Мнението е изтрито от noaset

Тема Re:Аааа БУБИ, брат-ти пръв и разкри"спатиите"нови [re: NOASET]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано03.07.07 02:34



като и прасна "писанията"в линк - много хубаво я беше изтипосал!

И до ден днешен има поразителен ефект - като си види "писанията", почва да фъфли, запенва се, откача и излетява към клуб Диети!Хахо явно не може да влезе тук-нерегистриран е - гледам го горкия ми посветил поредна тема в клуб Власт-разбира се пак с наркоманската му тематика, но с друг ник.Умишлено не му отговарям-да се спука от скука- да види лесно ли ни е на нас. Аз мислех даже да взема да изляза с офЕцЕално обръщение, да пусна жалба, до тебе, Жоро и др. заинтересовани лица в клуба, да се тръшна театрално, да изрИва, че повече така не може клубари, пичове, дами и господа - да влизам в любимия ми клуб и нЕма никой- започнах да се притеснявам вече, че може да се стигне дотам-да си разговарям сам.


като ми се мерне обаче това добиче от Диети,, ме избива на смях, а като гледам Хахо как рИве оттатък в клуб Власт сам и нЕма кой да му обърне внимание, а тук не може да влезе, направо паднах!






Тема Re:Обаче скивай к'ви таксита имат внови [re: Жopo eбe Ruff]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано03.07.07 05:12



селото на баба Мецурана!





Тема Re: Хахо, разбира се - кой друг?!нови [re: Жopo eбe Ruff]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано03.07.07 20:54












Тема Re: Хахо, разбира се - кой друг?!нови [re: NOASET]  
Автор БУБИ (драка)
Публикувано03.07.07 21:10





Veni, vidi, vici !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.