Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 19.05.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой е Ruff in the Jungleнови  
Автор Жopo eбe Ruff ()
Публикувано27.04.07 08:55



А да видим дали ще го познаете след като КлубЪ го запреха за анони.
Ейиииииииии Ruff in the Jungle........ покажи се










Усмихвай се, усмихвай се - после ш'са упраяме

Тема Re:Така ли? Откога тЪз новина-запирането?нови [re: Жopo eбe Ruff]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано27.04.07 09:22



на "снежинките"? А аз си мислех, че поради "прУфЬесионални"нЕволи отсъства горкия...

Разпран "хастар"на някоя поредна гара примерно...



Тема Re:Ко са хилиш бенови [re: NOASET]  
Автор Жopo eбe Ruff ()
Публикувано27.04.07 09:26



Искам си Таркалана. Чу ли че Файла ше купува дира?








Усмихвай се, усмихвай се - после ш'са упраяме



Тема Re:Със розовото турско амплоа нИ сЪ е явявалнови [re: Жopo eбe Ruff]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано27.04.07 09:58



от половин година-тя и Мъжествената го иска, даже ме пита дали не е Доган моля ти се-баси тъпата пача...

Откакто Барозу ги закичи с новината, че Туркия мое да говори за влизане "евентуално"в ЕС -СЛЕД 20 години-и-и-и-и-и му изчезна всичкия ентусиазъм и го отнема с розовата "самоличност"... Филето отново/за кой ли път/ е прекалил с високоградусовите напитки горкия и се е докарал до такова състояние да се размИчтае, че"евентуално нЕкога ще се сдобие със заветното прословуто наследство на леля му"и ще купи нещо, което никъде не е обявено за продажба...Като се има впредвид, че не му е за пръв път да пише чисто накитен-на росна китка в градина, аз и по-покъртителни негови "писания"съм чел, например крилатата му ВЪЗХВАЛА на комунистите в клуб Политика-озаглавена "Евала на комунистите", а една седмица преди това "Евала на фашистите"и още една по-рано, в която възхваляваше американците, или е постоянно пиян или чисто нИрИдовен да си сменя убежденията през една седмица. Пояснението, което е дал в тоя случай за това му "на мотика"състояние, е че бил баниран от клуб ГЗС-това допълва картинката на състоянието му, поради което даже е стигнал дотам да съставя списък на комунистите начело с дедо ви Тодър, които щели да пишат с предимство когато ФИЛЕТО стане собственик-тоест НИКОГА!

Редактирано от NOASET на 27.04.07 10:00.



Тема Вожде, Вождеееееее, Волене, прибери си вересиитенови [re: NOASET]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано27.04.07 10:30



Нусичка, маме, прочети си постинга, на който пиша в отговор и обЕсни на всички логиката на безумията си, pls

Едно с едно изреченията ти нямат връзка. Обясни, ако обичаш, че трудно се чете написаното от теб!



Тема Re: Кой е Ruff in the Jungleнови [re: Жopo eбe Ruff]  
Автор ЖopoRuffKлeцa ()
Публикувано27.04.07 10:35



АЗ тоя Ruff май съм го засичал някъде по гарите.



Усмихвай се, усмихвай се - после ш'са упраяме

Тема Може, когато ти е подхвърлил много щедро подаяние [re: ЖopoRuffKлeцa]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано27.04.07 10:40



Видял те е такъв един мърляв лузър, със сополи и просто е бил в настроение да те съжали!
Ама ходи хленчи по по-богати места, пиле, на гарите общо взето няма да получиш щедри подаяния, струва ми се. Най-много някоя твоя колежка да вземе да ти лепне изключително щедро много здравословни неприятности.



Тема Re:Бабе, за да я схванеш логиката:нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано27.04.07 11:26



Извади си ГЛАВАТА от ЗАДНИКА! ЗАБЪРШИ си ЗАСРАНАТА ФИЗИОНОМИЯ И НАЙ-ВЕЧЕ- ОЧИТЕ! Тури си цайса и чети предния постинг на Жоро-на който съм отговорил, ПРОСТАКЕСО ТЪПА НЕДОКЛАТЕНА!



Тема Re:10101 път-личния ти опит и иширетитенови [re: Жeнcтвeнaтa]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано27.04.07 11:28



ти по гарата-споделяй с "колежките"ти от пиацата-нас не ни вълнуват, духачко смрадлива!



Тема Имаш ли още акита? Не? НЕ? НЕ?!нови [re: NOASET]  
Автор Жeнcтвeнaтa (истинската)
Публикувано27.04.07 11:30



А, тогава избърши се и тичай да си пиеш силните антидепресанти, че само те спасяват мизерния ти, пухльовски животец!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.