Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 23.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Жив е той, жив е!  
Автор ЖopoXyбaвeцa ()
Публикувано06.04.07 08:36



Ruff in the jungle е жив, след удара с Трабана! Очаквайте подробности.



-----------------------
Walter Alekzander
Korfu 2007

бъдещ Губернатор


Тема Re: Жив е той, жив е!нови [re: ЖopoXyбaвeцa]  
Автор NOASET (познат)
Публикувано07.04.07 04:04



Чакаме подробности за влошеното му допълнително от сблъсъка с трабана психично състояние, той и преди това си беше в критични пристъпи на шизофрения често-сега как ще опищява тука всичко живо -да се жалва къде кога му разпрали"хастара", кога нямал клиенти на пиацата и прочие битовизми и прУфЬесионални затруднения-то ще стане страшно, ако му се е влошила още крехката психика...





Тема Ха ха, ето ме! [re: ЖopoXyбaвeцa]  
АвторRuff in the jungle (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 14:29



Малко ми порадърпаха хастара по пиацата и гара Разпределителна след удара с трабанта, но скоро ще се оправя.





Тема Re: Ха ха, ето ме! [re: Ruff in the jungle]  
Автор )l(eнcтвeнaтa (мустаката )
Публикувано07.04.07 20:43



Ох миличък, цъфнали са те както ме цъфваше Илхан Андай навремето.
Дано и мене ме споходи скоро такъв цъфтеж.


Не мога да гледам от завист, я по-добре да си скрия главата.



Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

Тема Re: Ха ха, ето ме! [re: )l(eнcтвeнaтa]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 10:14



Тоя го искам жив или мъртъв. Желая го.



Тема ноазет [re: Xaxo]  
АвторRuff in the Jungle (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 09:30



ти си ненормален бе!

съвсем сериозен съм - отивай да се лекуваш. ако пак си си спрял хапчетата - започни ги и спри най-сетне тая дрога!



Тема Какви подробности, бе?!нови [re: ЖopoXyбaвeцa]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано10.04.07 10:30



Да те светна. Ти едва ли го знаеш моето село, ама като си бях при козичките, там близо до Варна, в едно мъничко 5*-но село, нищо особено, Евксиноград, се казва, та там срещнах Ръф! Е, честно да ти кажа, информацията ти за щастие е свръхлъжлива! Танцувахме си както си трябва с него! Спукахме се от танци в 5 звездното ни село! Мдаааааааа! Е, те това е истинската информация. Твоите партенки никога не са хващали дикиш, ама го пиша, щото ако влезе някой нов форумец, дето не те знае кво лъжливо овчарче си, да не се заблуди! Пукай се! Жив и здрав си е Ръф и си купонясвахме здраво на село! В хотелчето с повечето звездички!



Достигни до истината отвъд разума. Любовта е мостът. Стивън Левайн

Тема Re: Какви подробности, бе?!нови [re: Жeнcтвeнaтa]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 17:14



И с него ли се изчука, кой ли не ти мина през завивките мила.





Тема Абе, Майче, на теб само чукане и тенекеджии ли санови [re: Maя]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано10.04.07 17:30



ти в главата, мила????? Горкичката, очевАдно много ти липсва нещо, щом все за него говориш и все то ти се привижда.... тцтцтц



Достигни до истината отвъд разума. Любовта е мостът. Стивън Левайн

Тема Re: Абе, Майче, на теб само чукане и тенекеджии ли санови [re: Жeнcтвeнaтa]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 17:33



Само ти си развяваш креватните подвизи из форумите, хайде да не отварям уста за Илхан и как се опита да разбиеш семейството му.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.