Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 11.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нормален ли е Буби? А редовия атакоид?  
АвторRuff in the jungle (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 11:09



малко цитати от буби, бизнесмена, банкера, тъп гей, ален делон, 007, пчеличката мая, джеймс бонд. някой да се сеща за още негови никове?




"Аз съм божи човек"
"В библията е казано, виж гредата в собственото си око преди сламката в чуждото".
"Да ти сера в устата"
"Аз съм бисексуален гей-зоофил, обичам и да похапвам кравешки и кучешки продукти. Отпадни по възможност."
"Айде да се разходим в парка, аз ще ти го лапам, ти ще ми го набутваш и ще ми акаш" - тази покана беше за мен. Казах му, че педалите само ги бия с кол. Нави се да му навирам кола в гъза! Поисках му 10 лева за услугата. "Нямал толкова бил".

"Аз съм бизнесмен, плащам по 500 лева данък, ти толкова пари на куп не си виждал".
"Обичам лайно върху кашон. Това ми е нещо като мИчта".
"Аз съм върл активист на атака, колко атакопишки съм лапал само!"
"На едни избори исках да броя бюлетини, ама ме пуснаха само да броя използвана тоалетна хартия. Бях щастлив."
"Днес празнувам. Под моста ще звънят камбани! Всички сте поканени!" - в деня за почит на мъртвите, съвпада с деня за жертвите от холокоста. иначе е много широкоскроена личност. По-скоро разширена отзад личност.

Да изброявам ли милионите постинги, дето ги изсра по измислени дебилни обвинения за женствената. "Цитирайки" някаква анонимка в някакъв форум. Розовото гейче гнусчо му припяваше. Каква мила педерастка идилия беше само. От умиление и заради настъпващите коледни празници ги сдухвах по 3 пъти на ден.

Да описвам ли, какви копрофилски снимки слагаше тука във форума? Това определено доказа, че този човек е ненормален дементирал клошар. Със сериозни проблеми.

А, как само се опитва да се самодокаже? Розовото гейче също. Абе момчета, ние ви знаем бе, какво хабите енергия в напразно самодоказване? Наглите просяци не правят добро впечатление.

И все пак въпросът не е дали тези хора са нормални, дали нямат деменция, дали не се насират нощем. Тези неща са ясни. Въпросът е това ли е "Атака"? Такава реклама ли иска вождът? Самият вожд толерира ли такива хора в редиците си. Нагледахме се на сеир с атака и дебилите гравитиращи около нея, понеже си нямат друга работа и това са върховете в животите им. Но такъв имидж ли иска атака? Тези хора ли ще оправят българия ако дойдат на власт?






Тема Re: Нормален ли е Буби? А редовия атакоид? [re: Ruff in the jungle]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано09.01.07 11:18



Здрасти, Ruff,
Но такъв имидж ли иска атака? Може и да не го иска, но точно с такъв се сдоби. А как няма - безсмислените обещания и тупането в гърдите привличат точно масата немислещи, които какъв имидж да изградят на партията си, ако не този, с който се слави Атака?
Тези хора ли ще оправят българия ако дойдат на власт? Не, за щастие. Българският народ, колкото и трудно да живее, с колкото и проблеми да се сблъсква, колкото и да издевателстват над него - никога не губи здравия си разум и си "опича акъла", когато става дума за сериозни неща. Така че подобни единици, атакоединици, никога няма да дойдат на власт, за щастие. Обаче искам пак да питам наличните във форума атакоединици - защо Волен изневиделица са покри и спря да лае? Защото всичко в държвата е тръгнало на добре ли? Или защото сключи "сделчица", че хрантутникът му да остане евродепутат до провеждането на изборите поне?

Приятелското око е добро огледало


Тема Димитър Стоянов ще продължи да бъде Евродепутат [re: Жeнcтвeнaтa]  
АвторCTPACБУPГ (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 23:21



много дълго време - още 5 години.

И даже ще бъде ШЕФ на парламентарната група на АТАКА в Страсбург.

Тъй ще дойди работата !!



Тема Чудо големо -нови [re: CTPACБУPГ]  
АвторBAPБУPГ (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 00:14



едно леке повече или по-малко на на парцаливата и измърляна риза е без значение.



Тема Ще видим. Живот и здраве, април месец идванови [re: CTPACБУPГ]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано10.01.07 08:02





Приятелското око е добро огледало

Тема Не е станал още. Ще видим през априлнови [re: BAPБУPГ]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано10.01.07 08:03



дали изобщо Атака би имала и 1 представител там

Приятелското око е добро огледало


Тема Re: Буби е нормален ама ти имаш нужда от психиатър [re: Ruff in the jungle]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 09:30



момченце наивно!!! Що реши, че обвиненията срещу Женствената са измислени бе, тъпако! Я вземи я питай къф го дири и във форума на вестника на Андай?! Ако пак ти каже, че това е измислица дай некъф имейл да ти докажем нещата. Недей вярва сляпо на тази шизофреничка,че се излагаш самия ти!



Тема О, Майче, ЧНГ! [re: Maя]  
Автор Жeнcтвeнaтa (усмихната)
Публикувано15.01.07 13:04



Да си здрава, най-вече, късметът и парите да те преследват. И... все пак, надявам се, че пишейки тук не упражняваш писателската дейност на съжителстващите в теб личности..

Бъди много здрава и безкрайно щастлива!

Куражът е не да не се страхуваш, а въпреки страха да имаш воля да продължиш!

Тема Re: О, Майче, ЧНГ! [re: Жeнcтвeнaтa]  
АвторRuff in the jungle (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 09:46



здрасти, женствена, чнг и на теб.
мая, пишейки тук, си изпразнява селските комплекси на ощипана грозна Мома, нищо че е мъжка курва.





Тема Re: О, Майче, ЧНГ!нови [re: Ruff in the jungle]  
АвторRuff in the jungle (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 09:47



s/изпразнява/изпражнява






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.