Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 22.05.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Тема Някой да е виждал костомолеца симо?  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано05.09.06 05:54



Абе един по един ли да ви извиквам тука костомолците-на всеки отделна тема ли да му пускам-издирва се?

Станахте като Гъцо-мама му стара-много пък "специални"...Никакви ви няма да отговорите тука на въпросите-покрихте се по дупките -все едно въобще не е имало такива Дье СЬе ЕБье та...




Тема Абе ти не разбра ли,нови [re: NOASET]  
Автор Aнти-aтakyвaщ (нормален)
Публикувано05.09.06 08:15



че не може всички да са малоумни зомбита като атакаджийските и отказването от любимата партия да е върховен грях или срам за тях, каквито и простотии да е извършила (Или лидерът й)? Ми преглътни го най-сетне (Или поне хапчето) и стига си вил


Иначе аз съм на линия и отговарям на всякакви въпроси, обаче като гледам последният път ти се ската и почна да бягаш по тъча за лъжите на Сидеров - май и ти като вождя си си свикнал само да си изломотиш монолозите, а като почнат на теб да ти задават въпросите - шок и ужас. На бате малоумното вождистче-мазохистче.

Редактирано от Aнти-aтakyвaщ на 05.09.06 09:14.



Тема Не мародерствай чедо,нови [re: NOASET]  
Автор ДeдoBиToдЪp (Ген сек)
Публикувано05.09.06 10:00



не е етично и прилично. Туй злорадството е присъщо на середазите.





Тема Re: Абе ти не разбра ли,че постинга не е към тебе,нови [re: Aнти-aтakyвaщ]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано05.09.06 11:57



бе добиче тъпоглаво?Не можеш ли да четеш-за симо/с малко с в ника/става въпрос-не за тебе!

Теб какво да те питам повече-дали ще ходим пак "за гъби"с Нифелчо Биберонов?Немам повече въпроси- отговора вече е ясен на всички-свършено е с вас-"за гъби"сте!




Тема Re:Много ми е кеф,че им лъснаха продажните задницинови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано05.09.06 12:02



-какво да направя като се оказах злопаметен и аз като някои седерасти.

След всичките водопади от плювни по АТАКА и Волен -принципните ДСБ-ари-пак отиват "за гъбки"!Ми много са жалки,много...




Тема Re:Много ми е кеф,че им лъснаха продажните задницинови [re: NOASET]  
Автор Aнти-aтakyвaщ (нормален)
Публикувано05.09.06 12:08



Какво значи след всички плювни по "Атака"? Ми те си остават - това, че и ДСБ се осраха, не ви прави вас по-малко малоумни и посрани - разликата е само, че вие сте лумпен-зомбита и не си признавате за осирането на вашите любимци (И си мислите явно, че отиването за гъби е липса на принципи, а това да си подкрепяш докрай осрания вожд е върхът на принципността).
Приемете го най-сетне - никой мислещ няма да ви подкрепи психясалия вожд, ако ще и другите партии и политици въобще да не участват.





Тема Re:Много ми е кеф,че им лъснаха продажните задницинови [re: Aнти-aтakyвaщ]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано05.09.06 12:16



Сделки не сключваме-а вие заминавате "за гъби"!

Честито и добър ден от Оли Рен!


П.П. " Гъза си с рози закичи-и-и - на Гойко пак се Убади-и-и-и и даже иска изтегли-и-и-и -на Гойко пак се Убади-и-и-и..."

Редактирано от NOASET на 05.09.06 12:22.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.