Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 03.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кога?нови  
АвторPoдoпчaнин (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 23:25



Здравейте. Интересува ме по съвсем лични причини, при евентуално членство в ЕС на България от 2007 година, кога ще падне нацяло българо-гръцката граница и ще мога да минавам транзит през граничния пункт, който няма да съществува дори....Моля, ако някой може да ми помогне...Имам роднини в Гръцките Родопи...Родопчанин съм...:)



Тема Re: Кога?нови [re: Poдoпчaнин]  
Автор NOA5ET (познатa)
Публикувано20.08.06 23:37



Няма падане за тебе турска свиньо!Граници до дупка!

АТАКАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА



Тема Re: Ти наред ли си?нови [re: NOA5ET]  
АвторPoдoпчaнин (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 01:04



Ти наред ли си бе?

Аз съм 100 пъти по-българин от тебе!



Тема tova e DPS aktivistнови [re: Poдoпчaнин]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 17:27



po tova 6te gi poznae6 - po jarostta, 6toto use6tat maznia polyh

i po-bylgarin nema, ima bylgarin ili ne-bylgarin.

primerno kojto se nari4a tur4in ne e bylgarin



Тема Re: tova e DPS aktivistнови [re: bg]  
АвторPoдoпчaнин (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 21:20



Научи на дядо ти св. св. Кирил и Методий азбуката, която са измислили най-напред "българино".

А освен здравите ми български корени и доста прочут български род начинът по-който съм имал възможност да прославя моята Майка България ти никога не би могъл да осъществиш.

Стой си на масичката с ракийката и салатката и плюй своя род и народ и се пиши "патриот". Само така. Добре, че все по-малко за тези като тебе....

Срам ме е да се нарека твой сънародник!

Б.л. <В Родопите живеят не само помаци, какъвто не съм, а и стари тракийски и други българи-християни. Но аз не мога да заместя учителката ти по история от 5ти клас и възпитателните уроци на майка ти. Съжалявам за теб >



Тема Re:Абе човек-не го разбра!нови [re: Poдoпчaнин]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано21.08.06 22:40



Искаше да ти каже,че писалият с ник NOA5ET e фалшификатор на моя ник NOASET!

Фалшификаторчето от ДПС-се различава по 5 на мястото на S-пишещите тук редовно-го различават безпогрешно-прави се на атакаджия,но е ДПС-ар,а се държи с хората просташки,за да "компрометира"атакаджиите,че са нек'ви футболни хулигани,ултраси с голи глави,квартални алкохолиндери и други насаждани от медиите клишета.Надявам се,че вече разбра,че не съм аз тоя-дето ти е писал тия простотии-това е искал да ти каже моя съмишленик и съфорумец -bg !Не те е обидил теб,а онова ДПС-арче-дето ми имитира ника с 5 вместо S!Сигурен съм,че bg няма нищо против родопчаните-имал е предвид фалшификатора NOA5ET,който ме имитира и е ДПС-активист!




Тема Re:Абе човек-не го разбра!нови [re: NOASET]  
Автор Tapkaлaн (звеновик)
Публикувано21.08.06 23:16



пусни жалба в полицията
орева всички клубове!


или поговори малко по телефончето с владко



при съмнения за корупция-982 22 22.дано да не е заето

Тема Re:nA OvCaTa DoLI lI mi sE pRavis bE [re: NOASET]  
Автор NOASETOEB (непознат )
Публикувано21.08.06 23:47



pEdErCe Se tI SpuKaM BUzKItE Ot sFiRkI tRAvEsTiTcE oLiGaVeNo

NiAmA Da zAkAcAs cOvEkA sTOto I zAbKiTe Se tI OtSvIrKaM mAjMuNO atAkIsAnA nAsRAnA



Тема Re:Абе човек-не го разбра!нови [re: NOASET]  
АвторPoдoпчaнин (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 00:08



Разбирам. Всичко е ясно.

Нека да оставим на интелигентните потребители да си правят изводите, а хората с проблеми с главния мозък да не стават наш проблем





Тема Това е много интересен въпрос.нови [re: Poдoпчaнин]  
АвторGavrosh (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 08:19



В тоя ред на мисли, знаеш ли къде има пътища, които отиват до Гърция? Аз знам до Свиленград и един до Сандански.
Във Родопите има ли пътища които да отиват в Гръцко?
Ако си някъде около Смолян да речем от къде ще минеш за да идеш там?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.