Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 21.05.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема АТАКА вече стана втората по популярност партиянови  
Автор ZNAESHT (Голям Член)
Публикувано16.01.06 23:18



Докато се помотвате, АТАКА вече стана втората по популярност партия в БГ !!

Справки :

http://www.vestnikataka.com/



Тема Re: АТАКА вече стана втората по популярност партиянови [re: ZNAESHT]  
Авторбълrapчe (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 23:35



Скоро се надявам да е ПЪРВА!!! Ако червено-жълто-манафските уроди продължават по този начин, властта е наша съвсем скоро!



Тема Re: Глупостинови [re: ZNAESHT]  
Автор komita (непокорен)
Публикувано17.01.06 11:10



Никакви ги няма Атака! Частичните общински избори доказаха това. Брояча не я лови атаката. ама щом ви харесва да вярвате в измишльотини-вервайте си.



Тема Re: АТАКА вече стана втората по популярност партиянови [re: ZNAESHT]  
Авторhah (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 14:42



втора или 22-ра? вестник атака ми хвали атака?
те и работническо дело не си позволяваха да хвалят бкп-то чак толкоз...
а останаха ли други освен дебили и олигофрени поддръжници на атака? щото след последните осирации не знам кой с акъла си ще гласува за тези обществено опасни имбецили...



Тема къде бе, отзад напред ли?нови [re: бълrapчe]  
Авторбълrapчe (нepaдocтнo) (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 17:24



небой се, вие неофашистите сте на отмиране, и скоро власт няма да видите, вашта роля беше да стрестнете избирателя, че ако невнимава и дреме, може и най-големият идиот власт да получи, да се надяваме че избирателят си е научил урока



Тема Re: АТАКА вече стана втората по популярност партиянови [re: hah]  
Авторбr (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 17:26



има дебили и олигофрени като теб, които гласуват за манафските подлоги



Тема Re: АТАКА вече стана втората по популярност партиянови [re: бr]  
Авторura (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 18:13



Края на такива буклуци като вас тука се вижда и атака скоро щте е първа не я мислете.къде точно имаше частични избори в някви села където се мачкат хората и са наплашени да гласуват с червено ли?там ли не я лови АТАКА а?ЗА КОЙ ДРУГ ДА СЕ ГЛАСУВА ЗА СОЦИАЛНИТЕ МУЛТИ МИЛЯРДЕРИ ЛИ-БСП?ЗА ДЕМОКРАТИТЕ КАКДИДАТСВАЛИ ЗА ЧЛЕНОВЕ НА БКП ЛИ?ИЛИ МОЖЕБИ ЗА ЦАРЯ ЕКС ПРИМИЕР?АТАКА ЩЕ РАЗБИЕ ТЕЗИ ГЕРОЙ НА ИЗБОРИТЕ!!!само погледнете тази абсурдна коалиция Симеон,Сергеи и Ахмед,тва окончателно отвращава избирателя



Тема В АТАКАААААААААААААААААААА!!!нови [re: ura]  
Авторaтakyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 18:30



Волен премиер!



Тема Що, ти по задните изпълнения ли си?нови [re: бълrapчe (нepaдocтнo]  
Автор ЛИ3ГAP (дялащ всичко)
Публикувано18.01.06 00:41



"може и най-големият идиот власт да получи, да се надяваме че избирателят си е научил урока"

И аз се надявам на това. Още повече, че от 15 години в България все така се случва, че властта попада в ръцете на идиоти, олигофрени и педерунгели - Андрейчо, Филипчо, Жанчо, Иванчо, Симеончо, Ахмедчо, СерГейчо.

Като се замисля, едва ли има по-големи неофашисти от гореизброените в най-новата история на България. Благодарение на тях днес в България живеят минус 2 милиона българи.

А избирателят си е научил урока, не се мъчи с "надяване". По-добре се надени за последно на Първанката, че нещо му се разтрепераха краченцата..

----------
Обемът на славитрифоновата помия е ограничен като самия него..


Тема Re: АТАКА вече стана втората по популярност партиянови [re: hah]  
Авторdebil (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 15:35



"втора или 22-ра? вестник атака ми хвали атака?
те и работническо дело не си позволяваха да хвалят бкп-то чак толкоз...
а останаха ли други освен дебили и олигофрени поддръжници на атака? щото след последните осирации не знам кой с акъла си ще гласува за тези обществено опасни имбецили..."
Да дебил и олигуфрен съм и съм прост че гласувам за АТАКА,защото ми писна от тия помияри дето са чели работническо дело колко хвали БКП.писнами и да плащам (само как звучи) "задължителни доброволни здравни осигуровки"(какво им е доброволното като са зъдължителни?) и едновремено с това да ми озаконяват плащането под масата и да липсва изцяло услугата за която плашам и да зависи живота ми от благоволенито и настроението на някой кумонист здравен министър ако не дай си боже стана от онкоболните или някакъв др.болен.Писнами втора година да плащам винетка и тази услуга да липсва и да карм по пътища по мизерни от след война и да се чудя как да си ремонтирам колата след поредния картер или пък да ме плашат ЗЗГО чиято полица ше струва колкото полвината ми автомобил след 2007.Писна ми и от акций симулиращи деиност и целящи да ми отръскат джоба и изгубят времето,като смяната на номерата на колите или ежегодната станела вече подмяна на лични документи(там удоволствието и органицацията са големи на един 200000 град едно гише).писна ми от мъдри реформи като например да нямам детски щото вземам над 200лв ами вземам щтото работя ,а малцинствения субект с десет деца и не е работил един ден на тая неокумунистическа държава трябва да взема ,социално справедливо наистина много се насърчава раждаемоста г-н Първанов.писна ми да ми вдигат социалните милионери всеки ден сметките за ток, парно ,бензина данаците на зградите таксите за смет и всички простотий за последните 17 год.И като нямаха какво да правят решиха да поканят американската армия на наша територия уж суверена и англоамериканоизрелотурски заселници на упостелите ни села и земя,просто ей така все едно че България им е башиния ,е да бащиния им е от 1944год. по наследство всичките оправници наследници на ЦК на БКП пълна рекумонизация.е т'ва са ми горе долу дебилско олигуфренските и просташко лумпенски мотиви да гласувам за АТАКА и пак ще го направяМного обществено опасно деяние наистина е Волен да каже истината в очите на президента на републиката или пък да нарече Филип хомосексуалист(наистина обшествено опасно може няколко червени бабички да са получили инфаркт). И Олимпи да налита на бой на Д.Стоянов също много опасно.а управлението което стопи държавата с 2000000човека за 15год е много обшествено безупасно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.