Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 05.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Азарян: 4 години ми отказват пиеса заради ДПС!нови  
Автор Лизrap (дялащ всичко)
Публикувано27.12.05 01:35



Крикор Азарян вече 4 години не може да постави американска пиеса в никой български театър. Това съобщи прочутият режисьор пред Дарик радио. Той разказва как четири години се опитва да постави на българска сцена американска пиеса за турския геноцид над българския народ и среща отказ от ръководствата на театрите. Обяснението било, че [u]не е удобно, понеже ДПС е във властта[/u]. Припомняме, че през май Крикор Азарян бе принуден да се раздели със студентите си от НАТФИЗ по вина на администраторите – академици. Скандалът бе голям и засегна цялата артистична гилдия в България и феновете на театъра.

----------
Обемът на славитрифоновата помия е ограничен като самия него..


Тема Re: Азарян: 4 години ми отказват пиеса заради ДПС!нови [re: Лизrap]  
Авторrнeвeн (Нерегистриран)
Публикувано27.12.05 02:00



Неам думи Така е, като има толкова много тъпанари у нас, които да избират гнусни комуняги и техните уродливи отрочета 15 години



Тема Re: Азарян: 4 години ми отказват пиеса заради ДПС!нови [re: Лизrap]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано28.12.05 00:35



E kak ще постави-нали ще разсърди "османците"(дето сега децата ни учат, че всъшност не е имало турско робство, а ОСМАНСКО присъствие-т.е. турците ни са клали, ни са е..ли, а сме яли и пили с тях 5 века на една маса).
И вчера като гледах в репортажа за годишнината от едиколко си години от Възродителния процес некви пенсии с фесове ми идеше да хвана чифтето и- всички с турско самосъзнание-в Турция. До сега не е имало етнически конфликт у нас, но така като гледам днешните политици как я карат, скоро май ще пламне.
А по повод НАТФИЗ-проблема е там, че журналистите раздухаха едно нещо, което не е съвсем така-г-н Азарян (много го уважавам като творец), просто по законите на БГ мина в категория пенсионер и по тази логика не можеше да вземе клас като преподавател на щат(защото имаше все още клас). За целта за да вземе той клас трябваше да се уволни друг преподавател. Чисто адмистративен проблем, и от мухата стана слон



Тема Re: Азарян: 4 години ми отказват пиеса заради ДПС!нови [re: Лизrap]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 03:44



Armencite bqha dosta uporiti i Turcia prizna genocida nad armenskia narod,pod natiska na Evropa.No ne iskat da priznaqt genociga nad ostanalite narodi,za6toto ostanalite si myl4at.
Az smqtam,4e tova s genocida e ve4e istoriq-minalo,no vse pak ne trqbva da se izkrivqva i fal6ificira istoriqta i da se u4i,4e edva li ne maloletnite deca po sobstveno jelanie sa stavali eni4eri i ne e imalo jestoki klaneta,strah ili potur4vane.A bylgarite edva li ne si jiveeli dobre prez tursko robstvo.
Sram za vseki istorik e tova.



Тема Re: Азарян: 4 години ми отказват пиеса заради ДПС!нови [re: Лизrap]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 03:55



Kakvoto bilo - bilo,nokoj ne moje da vyrne minaloto,nito nqkoj ot syvremieto e vinoven za minaloto.No ne moga da razbera ot kakvo gi e strah?!
Vsi4ki vojni i konflikti po sveta sa se komentirali i komentirat,praveni sa filmi - igralni,dokumentalni i taka natatyk,za6to se strahuvat da komentirat u nas,ne mi e ponqtno?!



Тема Re: Азарян: 4 години ми отказват пиеса заради ДПС!нови [re: hm]  
АвторXюмнe (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 07:51



Абе, научи се най напред да пишеш на Български, па тогази си муши неграмотната гага из форумите.



Тема Re: Азарян: 4 години ми отказват пиеса заради ДПС!нови [re: hm]  
АвторCлaвянин (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 17:46



Това е срам за всеки българин!!!

Ако Левски и Ботев видят ,какви ги вършaт сегашните политици и историци,
Ще се обърнат в гроба си. 3а това ли дадоха живота си? Да не говорим,
че за да ни освободят от унизителното турско робство,20 000 руски ,румънски
финлански и полски войници оставиха костите си в България.

Срам,срам,срам....



Тема Re: Азарян: 4 години ми отказват пиеса заради ДПС!нови [re: Cлaвянин]  
АвторPycoфoб (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 17:52



Не за да ни освободят, а за да ни окупират



Тема Re: Азарян: 4 години ми отказват пиеса заради ДПС!нови [re: Pycoфoб]  
АвторPycoфoб (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 17:53



Поробят по-точно.



Тема Re: Азарян: 4 години ми отказват пиеса заради ДПС!нови [re: Лизrap]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 20:28



ти си голяма утрепка бе.мразиш турците,но защо се криеш зад някакви си арменци?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.