Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 29.09.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема На ви сега един Борисов, кретени лумпенизиранинови  
Авторшoфьop (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 08:50



Айде сега да ви видим как ще се оправяте из центъра. Поне всеки път като минавате от там или поне като се опитвате, ще се сещате каква поредна кретения извършихте на кметските избори в столицата



Тема Re: На ви сега един Борисов, кретени лумпенизиранинови [re: шoфьop]  
Авторahm (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 09:03



я пробвай пак, че нещо си бил нервен и не ти се разбира много...



Тема Re: На ви сега един Борисов, кретени лумпенизиранинови [re: шoфьop]  
Авторшoфьop (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 09:06



За които още не са разбрали новината, пояснявам: Софийският Тато реши да направи бул. "Витоша" пешеходна зона за постоянно. Баш като по татово време. Нищшо, че тогава колите бяха сигурно в пъти по-малко



Тема abe i az ne povervah na ov4ite siнови [re: шoфьop]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 12:07



ama ima6e znaci na sadbata(zabraneno)

am sega ostava da pusnem belene ;)

no da si priznaja az i predi ne polzuvah Vito6a

problema e 4e nema pyti6ta koito da poemat trafika, kojto do godina dve 6te se UDVOI!!!



Тема БРАВО НА БОЙКО ЗА ТОВА РЕШЕНИЕ! [re: шoфьop]  
Авторcoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 13:42



Приветствам решението на Б. Б. изцяло Днес минах по Витошка и ми беше голям кеф, че улицата е свободна от всякакви автомобилизирани говеда И аз карам кола непрекънато из града и смятам, че Бойко дотук добре се справя. Следващият път със сигурност ще гласувам за него, ако продължава в същия дух!



Тема Re: На ви сега един Борисов, кретени лумпенизиранинови [re: шoфьop]  
Автор Alexcubata (Скорпион)
Публикувано28.12.05 14:08



Аз не гласувах за него, но определено приветствам това негово решение!
Отдавна се чудех кой ще е този смет който ще затвори Витошка и ще потърси начин да ограничи трафика. Много добра идея е тази за четните и нечетните. Даже си мисля ,че трябва да се създаде един "пръстен" и в него да не влизат частни автомобили между 7:15 и 8:15 сутринта,, както и 17:30 до 18:30. В центъра на града това е абсолютно наложително. Така няма да се образуват задръствания, хората ще отиват на работа и ще се прибират от нея много по-бързо с градския траспорт (да не говорим, че той е и най-изгодният от финансова и екологична гледна точка).
Има толкова много примери по света за това, че хората използват градския транспорт и нямат проблеми. това обаче е въпрос на култура. Обаче трябва и колите да се удвоят.
Много ми е интересно как ще се удвой трафика в две години като точно тогава разните соц. возила, както и внесените от Запад баракуди ще излезнат от движение.
Що се отнася до самата "Витошка" отдавна се усеща нуждата от пешеходна улица в София. Бяхме единствената столица в Европа без такава. Тук обаче колите са навсякъде, по улиците, по тротарите, чистят снега за тях, а за нас пешеходците остава прескачането на купчини сняг и буци лед.



Тема Re: БРАВО НА БОЙКО ЗА ТОВА РЕШЕНИЕ!нови [re: coфиянeц]  
Автор минaвaщ ()
Публикувано28.12.05 14:18



Аз пък не съм гласувал за него и ако наистина е взето подобно решение, за пореден път ще се убедя, че съм взел правилното решение.
Не виждам смисъл да ми е приятно да вървя по един булевард (Въпреки че и така няма да ми е кой знае колко, понеже трамваите също пречат), след като ще ми е още по-затруднено пътуването из целия широк център (Именно задръстванията и затрудненото паркиране са един от основните проблеми на града - проблеми, които очевадно ще се задълбочат при този вариант).
Който иска да се разхожда на спокойно (И аз обичам, но като ходя на бул."Витоша", логично не го правя с такава цел), тогава да отиде в някой парк, а не насред центъра.



Тема съгласеннови [re: Alexcubata]  
Авторcoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 14:43



Напълно съгласен Аз лично винаги си оставям колата някъде наоколо и в центъра ходя пеша. Не виждам причина да не може да се направи и от останалите, живеещи в София А в участъка НДК - Патриарха трябва да се забрани изрично паркирането; писнало ми е от тъпи селяндурски мутри и всякакви кретени, които си спират колите в две редици, като че ли има за какво - дори и трамвая понякога минава на косъм от тях. И без това ходенето пеш е здраволсловно. Давай Бойко!



Тема Re: На ви сега един Борисов, кретени лумпенизиранинови [re: Alexcubata]  
Автор Tapkaлaн (снежен)
Публикувано28.12.05 14:55



идеята с четните и нечетните номера е абсолютна глупост.ако сега има 1 милион автомобила,то за 2 години ще станат 2 милиона.по равно с четни/нечетни номера.защото,който се придвижва с автомобил всеки ден,ще продължи да го прави.
пешеходни зони и яки такси за движение в цяла софия.поне да е финансово изгодно на общината.
не можах да разбера какво означава частни автомобили

Гуен Стефани е бременна


Тема 4e te taksite i sega sa yaki be, glupenderoнови [re: Tapkaлaн]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 15:05



istinata e drugade - benzin v bireni butilki




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.