Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 28.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Да подкрепим АТАКА !нови  
Авторбr (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 00:17



Ако искате да се чувствате българи в родината си! Това ще направим аз и много от моите приятели Писна ми от разноцветните изроди, които обезкървиха България, опитаха се да убият нейния дух и славна история, и я превърнаха в бардак, в който чалгата, мутрите и политмафиотите са на най-голяма почит!



Тема Re: Да подкрепим АТАКА !нови [re: бr]  
АвторlYl-Pleven (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 02:09



Ще я подкрепим. Да гласуваш против тази коалиция (т.е. за НДСВ, ДПС, БСП &) си чисто престъпление.

Това са най-важните избори в т. нар. преход. На 25.6 ще се реши, ще я бъде ли България или ще загинем



Тема Re: Да подкрепим АТАКА !нови [re: бr]  
АвторCHEPUT (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 02:13



Аре, батка с тебе съм!Време е да се осъзнаем, време е добре да огледаме тези които се кандидатират и да изберем истинските патриоти.Нужно е да направим своя избор за тези които ще работят за България, а не за МВФ или други организации настроени срещу България.
БЪЛГАРИ В АТАКА!



Тема Re: Да подкрепим АТАКА !нови [re: бr]  
Автор FBl (непознат )
Публикувано02.06.05 10:11



БРАВО БЪЛГАРИ!!!!
В Националното обединение "Атака" ние най-добре разбираме, че примитивното разделение на жълти, сини и червени, на десни и леви, на център, на консерватори и либерали, днес е неуместно. Защото то е създадено за разхищаване на националната енергия, за изпускане на парата, както се казва, през свирката, а не през работните цилиндри на националната машина. Целите на НО "Атака" няма как да не бъдат прости и ясни, защото са спасителни за всички българи: прекратяване на националната агония и превръщане в дело очакванията, за които говорихме в началото. И още - търсене на отговорност от рушителите на България. С цялата строгост на закона.
Като реалисти си даваме сметка, че това дело е трудно, дори чудовищно трудно, като се отчитат финансовото менгеме, в което е стиснато отечеството ни, продажността и корупцията, развили се отгоре надолу и просмукали българската социална тъкан в дълбочина; обезверяването и примирението, обхванали голяма част от съгражданите ни.
Но стига! В ключови моменти на българската история нашите предци не са се питали “Какво ще стане с нас?”, а са си задавали въпроса какво трябва да правим. Отговорът е в думите на поета: Ако аз не изгоря, ако ти не изгориш, ако ние не изгорим, кой ще осветява мрака?
В атака, Българи!



Тема Re: Да подкрепим АТАКА !нови [re: бr]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано02.06.05 12:37



Ще ме извиняваш, но тя кога е била нещо друго? Преди просто имаше червени мутри, които бяха заграбили всичко и мачкаха наред. Сега впромеч, са си същите...

Разбирам, че ти харесват популистките изстъпления на "Атака", защото мога да се обзаложа, че скоро си навършил 18 г. и призивите да изметеш боклуците и прочее простотии те привличат - хлапетата обичат разрушението.

АКо стане някакво чудо обаче и Атака получи пълно мнозинство, много скоро ще се озовеш в една държава, която хич няма да ти хареса и пред която Хитлер ще ти се стори като писано яйце...



Тема Re: Да подкрепим АТАКА !нови [re: FBl]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано02.06.05 12:40



примитивното разделение на жълти, сини и червени, на десни и леви, на център, на консерватори и либерали, днес е неуместно. Защото то е създадено за разхищаване на националната енергия, за изпускане на парата, както се казва, през свирката, а не през работните цилиндри на националната машина

Така де, разбрах те добре - ФАШИЗЪМ му е майката...

Редактирано от mizrahi на 02.06.05 12:40.



Тема Re: Да подкрепим АТАКА !нови [re: mizrahi]  
Авторaнти-aтakyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 12:42



Не е баш така. Ако атакаджиите спечелят мнозинство, просто ще вкарат комунистите във властта, както направиха ендесеварите или сами ще краднат както комунистите. Всичко, което афишират е само за обиране на най-лумпенизирания електорат, а всъщност в Сидеров и хората около него няма нищо хитлеристко - те са най-обикновени крадливи боклуци.



Тема Re: Да подкрепим АТАКА !нови [re: mizrahi]  
АвторlYl-Pleven (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 12:57



запознай се с предизборната платформа на АТАКА, бе човек. разрушението е дошло вече благодарение на мафията от ндсв, бсп, дпс. сравнения с хитлер са напълно неуместни.



Тема Re: Да подкрепим АТАКА !нови [re: lYl-Pleven]  
Автор Tapkaлaн (кардинал)
Публикувано02.06.05 13:04



запознат съм.но в платформата се пука по шевовете от популизъм и постоянно споменава не на това какво искат да направят,но никъде не се казва как ще се случи това.едно време имаше 150 такива партии-недуразумения.сега поне намаляха

за жалби и оплаквания benedictxvi@vatican.vа


Тема Re: Да подкрепим АТАКА !нови [re: mizrahi]  
Авторroлям бaтko (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 13:54



аз пък съм доста над 18 и не харесвам педалите, мутрите и червените мошеници затова ще гласувам с голям кеф за Волен И Атаката!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.