Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 24.06.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ей, сбърканяк сектантскинови [re: aнти-aтakyвaщ]  
АвторMилeeщ зa Poдинaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 02:31



Господине, съвсем случайно попаднах на Вашите напъни...съжалявам за 5те минутки, които им отделих.Можех да свърша нещо полезно през тях.Човек с подобно на Вашето поведение не заслужава и секунда внимание.Дори не бих Ви осъдил така строго, както например Вие съдите хората наричайки ги "измет".Просто няма смисъл, а и времето е нещо особено ценно в наши дни.Не бих го губил в спорове с Вас.



Тема Re: Хора, отворете си очите! Пак се кант да ви измамятнови [re: Пcиxиaтъp]  
Авторckapлeт (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 21:13



ама много ме изкефи това -вземете наистина го приберете този фашизоиден индивид дето се изживява като хитлер



Тема Re: да дам някои пояснениянови [re: Дeмoнът]  
Авторckapлeт (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 21:17



що не ходиш да ръсиш помия в скапания сайт на атака дето ти е мястото при другите комплексари и параноици



Тема Re: Що пък не?нови [re: пaтpиoт бr]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 22:59



Аз пък мисля че това е най - добрия вариант. От всичко, което посочваш, единственно македонските действия са позорни. Но другите за по - малко време повече мизерий направиха против България.



Тема Re: Що пък не?нови [re: Чyryниц]  
Автор пaтpиoт бr (върховист)
Публикувано06.06.05 23:17



Стига бе. Само македонските? Може да се спори.Много да се спори. Между другото, сега бившите другари са навсякъде. НДСВ е от бивши номенклатури или техни роднини и синове. Комунистите продължават да разсипват Родината - морално и икономически. Никога с тях.Засега съм с Атака, но отиде ли Волен с тях, ще му стана пръв противник.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Що пък не?нови [re: пaтpиoт бr]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 10:44



Тук има объркване. Които номенклатурни деца са в НДСВ, значи не са в БСП. И стига с това "комунисти". Ясно е за какви хора говориш, но не са комунисти. Поне вече не са, но не вярвам и някога да са били по убеждение. Все едно, БСП е единствената партия с програма, която има допирни точки с Атака. И което е особенно важно, единствената партия която предлага стратегия за развитие на икономиката.



Тема Сам ще си го .....нови [re: aтakyвaщ]  
Автор pencho zaeka (глупав оптимист)
Публикувано08.06.05 11:54



Гласувай за Воленчо, бе, гласувай...Той е като едно хамелеонче - ту СДС-ар, ту Костовист, ту верен мъж на жена си, ту писател, ту за Едвин Сугарев, ту против него....Абе, мирише ми на шизофрения тук, ако не е нещо по-просто, като самовлюбеност, например. Те такива ще ни оправят! Евалла ти на силата на мисълта! Все пак, по-добре да гласуваш, пък ако ще за Пепеляшка да е...

Ако имаш самолет, не го карай като тротинетка! (лична мисъл!)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.