Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 21.06.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Педалска наглост  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 16:37



Гей организация предизвиква партиите - 17 май да бъде включен в националния български календар като Ден срещу хомофобията, предлагат от 'Джемини'
10.05.2005




Ами да направим и организация, която да защитава съответните "малцинства" болни от какво ли не или пък що не и "малцинството" от рецидивисти или от мутри Все пищят за "права" тези педали противни. Аз ще глясувам само за партия, която се възпротиви на наглите щения на тази упадъчна сган, която иска да насади "хетерофобия" и отвращение към нормалните хора защото хомосексуализмът е опасна болест, която трябва да бъде ограничена с карантина В Европа е пълно с такива болни, педофили и какви ли не още дегенерати, който иска да ходи там



Тема Re: Педалска наглостнови [re: oтвpaтeн]  
Автор пaтpиoт бr (върховист)
Публикувано10.05.05 22:15



Българска национал-социалистическа партия. Това ни трябва, ама да видим кога ще стане.Засега законът го забранява.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Педалска наглостнови [re: пaтpиoт бr]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 04:17



Parvo-izvinete za latinicata.
partia ima-v Plovdiv,oficialna e i se kazva BNRP /balgarska nacionalna radikalna partia/
NO...tia ne varshi mnogo rabota osven da se napivat chlenovete i zaedno..
a za pederasite..OFFF,ne znam kak e v BG vmomenta,no v USA, kadeto za neshtastie shte jiveia oshte 3 godini,HETEROFOBIATA e v palna sila.
pedalite sa zashtiteni ot vseki zakon,nedai si boje da im povishish ton...negrite sashto...ne e lesno da si HETEROWHITE tuk!
ox,kade e Hitler...



Тема Re: Педалска наглостнови [re: oтвpaтeн]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано11.05.05 08:46



Ти си живото доказателство, че за изкореняване на хомофобията трябва здраво да се работи. Аз лично не мисля, че това ще стане с петиции или с обявяване на някакъв си ден за ден за борба с хомофобията.

Най жалкото е, че ти си хомофоб, защото нямаш информация. Естествено, по закона на Мърфи ще се окаже, че или най добрият ти приятел или синът ти след време ще са гейове, но с човек като теб ще им е трудно да си говорят...Глупаво е човек да отрича някой заради глупави предразсъдъци.

Аз лично съм спал и с жени и с мъже. Не мога да кажа, че намирам кой знае каква разлика, затова не разбирам как някой може да гради самочувствие че си го завира в п--ка, вместо в задник...



Тема takiva kat tebe prosto 6te gi premahnemнови [re: mizrahi]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 11:16



fizi4eski :)



Тема White Resistance e tvojata organizacia;)нови [re: 222]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 11:22



te pedali i negra sami 4e si dokarat masovite grobove, badi spokoen/na



Тема Изпускаш една тънка разликанови [re: mizrahi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 14:03



Хората, в голямата си част нямат нищо против хомосексуалните и хич не им дреме, кой в какво си го завира. Но гей-организациите повтарят пътя на циганските. Явно няма друг път. Дни, предавания, искания за равни права и т.н.

Естествено е хората в България да не обичат по-голямата част от човекоподобните мангали. Аз също не ги обичам. Но никога не бих налетял на циганин, който не нарушава нищо и си гледа съвестно работата, само защото е циганин. Същто е и с хомосексуалните.

Никакви закони и никакви фондации и организации няма да решат проблема. Той може да бъде решен единствено и само от самите хора. Законовия натиск и парадирането с него може само да ожесточат хората. Има малки градове и села, където циганин не смее да замръкне. Това ли да е перспективата?



Тема ей гей! тебе даваха ли те по тивитоднес?нови [re: mizrahi]  
Авторлyдия пeшo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 15:14



Беше ли при оная педераска зашитница: Мартина Вачкова дето навремето криеше Камен Воденичаров под нейната пола сакън да не се изтърве, че бил гей!?
Ама няма кво да го и крие- язък и за баща и Митко Бомбата, който беше за такава роля. Тая Марта се излага като ЛЪЖЕ публично за Камен че не е гей, а четем в шок че са му порили ануса и как са му го шили! За кво товагава ви е поканиала тая Марта? така и не разбрах! Ама да си вдигне рейтинга де! за кво друго!



Тема pedersijata trebe da se objavi za prestyplenieнови [re: лyдия пeшo]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 17:21



v BG!



Тема Re: ей гей! тебе даваха ли те по тивитоднес?нови [re: лyдия пeшo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.05.05 00:39



Не, не бях. Колегата Йорданов беше :) Предаването е минало добре, доколкото чух, зает бях и не го гледах...



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: няkoй]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.05.05 00:45



Знаеш ли, принципно си прав. Тук обаче нещата опират до това, кое хетеросексуалните са готови да приемат. Те казват "Не ми пречат гейовете, стига да не демонстрират, че са гейове", тоест, ако гейовете се преструват на хетеросексуални, държат се като такива, говорят за жени, коли и футбол и прочее, никой не ги закача. Ако един гей обаче говори за приятелия си, държи се с него за ръка и го води по фирмени събирания, тук вече видиш ли гейат демонстрирал сексуалната си ориентация и това било недопустимо.

Това, което ще стане в БГ, както е станало навсякъде в цивилизования свят, е че хората ще свикнат, че гейовете съществуват и имат същите права, както и хетеросексуалните. След 10 години никой няма да се обръща след две момчета, които се целуват на улицата и така ще е правилно...

Само за едно не съм съгласен - организациите са необходими. Гейовете трябва да знаят, че когато спрат да се крият и някой ги настъпи, ще има кой да скочи в тяхна защита. Ние спечелихме делото срещу СУ и макар част от хетерото да са се озлобили от всички простотии, които се изписаха по вестниците, то за нашата общност това беше ГОЛЯМА ПОБЕДА. Сега по голяма част от гейовете знаят, че ако има проблем, ние сме насреща и ще си търсят правата все по-често, докато в един момент просто никой няма да ги дискриминира и тогава няма да има и дела.



Тема Re: takiva kat tebe prosto 6te gi premahnemнови [re: bg]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.05.05 00:46



Мечтай си. Анонимко!



Тема а друг гей е бил?нови [re: mizrahi]  
Автормaлkия пeшo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 08:29



А оная мърла дето ви сере по форума нея взехте ли е? или я изоставихте да плаче и да се чеше под поличката!?



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: mizrahi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 09:48



Принципа си е принцип, реалноста и е реалност Ми нека се целуват, нека се прегръщат и хората ще свикнат. Тука се получава зтворен кръг. Искат ама ги е страх а ги е страх, че ако искат може да им се случи нещо щото искат. И тогава за да оправдаят собствения си мързел си измислят врагове.

Готов съм да се хвана на бас, че ако направят това пред НДК, максимум да отнесат някоя псувня но никой няма да ги бие. Ако това се повтори, 10, 100, 1000 пъти на хората хич няма да им прави впечатление. Ама никой не иска да пробва. Голямата част от вашите хора са страхливи и предпочитат някой друг да им свърши мръсната работа.

В т.нар. "цивилозован свят" също има хомофоби и то какви Само че, там се вардят повече. Подвизите на WASP в Тексас и Пенсилвания? Редовните побоища над гейове в Германия?Да не говорим за кротките холадндци и датчани, дето редовно поотупват някой. В сравнение с това дето правят там, българите са направо цвете за мирисане

Организациите може и да са необходими. Но в България уви, първото което правят е да се чудят откъде да крънкат пари и с кой да си го мерят, коя организация е по-велика.

Делото в СУ? Не мисля, че е победа. По-скоро хората, с които контактувам смятат, че е начин за самореклама. Крайния резултат поне, който аз виждам са фрази от типа "Мамка им педерастка, и в съда са се намърдали", и от това съвсем незаслужено Биолчев придоби ореол на мъченик.



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: няkoй]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.05.05 10:20



Не знам, въпрос на гледни точки предполагам. За Общността, делото беше победа. За хетеросексуалните - да, може и да има негативни раекции, но не много.
Интересното е, че хората в София наистина се оказват толерантни и то съзнателно толерантни.
Колкото до СУ - това определено не е самореклама. Никой не искаше да съди университета /аз съм го завършил ако щеш и заради това/, но просто не ни оставиха избор. Аз лично съм се срещал с Биолчев, 6 месеца всякакви организации му писаха, срещаха се с него и прочее, само че той е твърде "велик", за да признае, че е сгрешил... Това апропо може и да му коства ректорския стол, което няма да е загуба за никой...

Така и не можах да разбера на какво отгоре е толкова надут. Ако беше нобелов лауреат по физика, химия или медицина, тоест да е помогнал истински на човечеството, шапка щях да му сваля а той какво - полска филология. Ха ха, ще падна от смях...всеки грамотен поляк сигурно ще го сложи в малкия си джоб, като опрем до полски език...

Но както и да е - просто не може да се допусне СУ да има официална хомофобска политика. Отговори ми честно - ако тебе те настъпят, какво ще направиш - ще изчезнеш със скоростта на "бит педераст" или ще настъпиш в отговор? Аз никога не отстъпвам - въпрос на характер, а ти?



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: няkoй]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.05.05 10:21



А за това, че не им стиска си прав, но въпреки това, ще се престрашат. Някой ден. Когато знаят, че ако все пак им се случи нещо, някой ще с намеси в тяхна защита.



Тема predskazvam ti byde6teto, typakoнови [re: mizrahi]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 13:07



i ako ne se osyznaete - i gospod nema da vi pomogne



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: mizrahi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 13:15



За Биолчев няма какво да говорим. От време оно ми е антипатичен ама толкоз му е акъла сега. Ама в университет, дето слагачеството, подмазвачеството и гъзолизането, както и далавераджийството и разни други неща са практика то какво друго да очакваш? Седял съм в СУ 10 години и излязох с докторат и твърдото решение да не стъпя повече там

А до рекламата - ами реклама си е. Кой ли не зарахмахва това дело, чуха се "Ура победихме" и т.н. А то дори не е приключило. Гейовете в България може и да заживеят нормално някога. Но не, когато знаят, че някой ще им се притече на помощ. А когато сами стигнат до нивото да нямат нужда от помощ. Сами! Иначе и господ да слезе от небето няма да им помогне. Като се възнесе обратно ще се покрият в миша дупка, и там ще се сополивят и ще преживяват съвместно сладкото удоволствие да са жертви и да не носят никаква отговорност за нищо.

Това е разликата между хомосексуален и педераст. Единия иска и намира начин, знаейки че може и да пострада. Но го прави! А другия седи и се жалва и чака кой да му напълни гъза с човечета, та да поеме отговорността и за него.

Настъпвали са ме. Борил съм се. Но и съм бягал. От една циганска орда в едно малко градче, която беше решила да набие някой ей така от скука. Щяха да ме направят инвалид ей така, без да им пука за Декларацията за Правата на Човека и ЕС. "Отговорните фактори" ми казаха да не ги занимавам с глупости. Циганите били избиратели, разбираш ли! Имал съм сходни проблеми с турци, които искат в България да им се говори на турски. "Отговорните фактори" пак ми казаха да не ги занимавам с глупости. Избиратели били. Направих каквото мога, тези хора никога да не видят и един лев повече от това, с което се занимавам.

Хайде ти си трезвомислещ човек. Защо не уредите конкурс "Най-красива гей целувка" на Моста до НДК? Викнете телевизия, вестници и хора от вашата черга. Колко ще се осмелят? И ще има ли желаещи да ви бият?



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: няkoй]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.05.05 00:08



Мда, конкурсът е добра идея :) Ще видим какво ще стане, но още е малко рано. Сега за сега сме почнали с кастинг за лица на нашия сайт, защото идеята е там да има снимки на реални хора в реални ситуации.

За моя изненада, отзовават се, постепенно и все повече...

Освен това пуснахме съобщение, че търсим доброволци преводачи от различни езици и пак за 1 ден поне 10 души ни писаха, така че, общността е готова, сам очака някой да я организира...

Так ач - ние сме тук и се надявам БГ да стане приятно място за живот за всички...



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: mizrahi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 09:46



Дай боже Ако уредите конкурс на открито, свирни да ходя да гледам сеир



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: mizrahi]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 22:07



Не може обществото да толерира извратеняците. Защото, ако ги толерира, те стават твърде агресивни. И започват да си разпространяват извратенящината. По Тошово време също е имало педали, но са се скатавали - ако намерят подобен, намерят, ако не - траят. А сега развращават другите, налитат на малолетни, създават си сайтове с малолетни, потдържат се срещу нормалните хора. Я аз да попитам - защо всеки педал може да съди собственик на фирма, че не е назначен при равни други условия, а не съм чул аз да мога да осъдя педал - бизнесмен защото ме е отхвърлил поради моята нормалност. И въобще откъде накъде един педал ще има права пред някой, който създава семейство, т.е. възпроизвежда обществото, и чийто деца, ако са възпитани и образовани, също ще създават продукт, когато порастнат?



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: Чyryниц]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.05.05 22:57



Постингът ти е пълен с клишета, които не издържат пред реалността.

Естествено е, че можеш да осъдиш гей, ако те отхвърли от работа, затова че си хетеросексуален. Обратното също е възможно, остава трудността с доказването, но това е друга тема.

Колкото до скатаването - това не е правилно. Хората са такива, каквито са. Освен това си мисля, че "хомосексуалността" определено не е заразна :) един мъж, ако си е хетеро, ще си остане хетеро и това си е. Ти защо не пробваш с мъж? Защото нямаш желание. Мит е това, че гейовете развращавали млади момчета и ги превръщали в педали. Ако едно момче не го влече в тази посока, сто гея да се пробват, пак няма да се получи...Друг въпрос е, че има много момчета, които имат хомосексуални наклонности но по една или друга причина не искат да го признаят пред себе си или пред другите. Те го крият и когато ти в един момент разбереш, че е гей, обвиняваш някой друг, че го бил развратил, а просто момчето е почнало да живее така, както му идва отвътре...



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: Чyryниц]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано14.05.05 01:48



ГЛУПАК



Тема ще ти обесня нещо ама много елемнтарнонови [re: mizrahi]  
АвторKroger (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 04:09



Ти си българин нали? Него отричаш, като гледам. Проблемът ти е, че не говориш като българин.

Това което става у нас неможе да го сравняваш с положението в други държави от Западна Европа, поради една порста причина. У нас има отрицателен ръст на присраст на населението, нещо което го няма никаде другаде.

Всяка една нормална държава, при такова положение, трябва да стимулира младият човек да си създава семейството и раждаемостта вътре в самата държава. В България това го няма.

Неможе, когато си имаш детенце, което си го създал с момичето което обичаш, да бъде уморено от ръцете на невеж лекар или да бъде безжалостно прегазено на улицата. Неможе цяло едно семейство да бъде унищожено само в един миг, и някакъв педераст адвокат да ми обяснява какви били правата на еди кой си. И неможе да ми казваш, че един гей би бил по-добър гражданин от един хетеро-сексуален, просто защото на него не му пука какво се случва. За него е важно някой да го на ебе и с това се приключва.

Всичко това, на фона на нахалството на гейовете, което нараства с всеки изминал ден, озлобява хората и мен самия към вас.

Много от младите решават да бягат и да си създават семейства и деца отвъд границите на родината. По този начин у нас остават само такива като теб и хич не се учудвам, че вече има гейове и в парламента. Просто нормалните хора бягат и всеки гледа се спасява по единично.

Така, че много са прави хората които ти казват, че повишаващия се ръст на гейовете у нас е РАЗЛОЖЕНИЕ на самата държава. Това е зловещо израждане, на което трябва да се сложи край много скоро, иначе България ще изчезне от самосебе си.

Ако това него разбираш, значи си МНОГО ТЪП ПЕДЕРАСТ!



Тема абе чета ви форума адам и адам:нови [re: mizrahi]  
Авторлyдия пeшo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 08:44



много прокажено място. Търсите някакви права за вас ама се ядете едни други. най-врече и казвате че сте хомосексуални а някакви жени ви работят - все едно не сте самостоятелни мъже а мъже под чехъл. Да да ако например такъв като вас е съседа, който е заврян зет горкия и жена му го причаква понякога с точилката, то нищо чудно тоя мой съсед да е решил че е хомо, и понеже е намразил жена си до кокалите да е пробвал с "добре разбиращ го себеподобен мъж". Като го гледам как и на мен ми се навъртва...
та това наблюдвавам и във вашия клуб!



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
АвторKroger (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 16:14



"Е, питам те, пак ли гейовете сме ти виновни за тоя отрицателен прираст?"

Не обвинявам педалите, че са виновни за това. Те просто са резултат от гниещото ни общество, СЛЕДСТВИЕ. За мен не е нормално деца да се отглеждат от гейове. Нормално е всяко дете да си има грижовна майка. А това, че у нас жените не искат да раждат се поражда от факта, че у нас не останаха доблестни и почтени мъже. Повечето свестни отдавна са напуснали.

Ако не го разбираш, защо наричам гейовете следствие от упадъка на обществото, прочети историята за Старото Египедско Царство, в което преди 4000 години хората са развили писменост, и уникални познания по математика, но най-накрая са стигнали до такава степен на канибализъм, че да изяждат собсвените си деца. Това ти показва колко бързо една държава от просперитет може да стигне до пълна разруха.




Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано14.05.05 19:03



На българина все някой му крив и му пречи.
Тук във Виена, една от големите атракции са гей парадите, никому не пречат за всички е забавно.
Свидетел съм на изключителна толерантност към еднополовите двойки. Никой не ги сочи с пръст, не се подиграва и на тях не се гледа като на нещо ненормално.Е, за момента не им е позволено от закона да влизат в официални брачни отношения, което им създава доста бюрократични пречки, но...
Един от най популярните шлагерни изпълнители, любимец на женската публика в Германия е гей. Отглежда заедно с партньора си дете. На това "семейство" само може да се завиди.
Един от най популярните германски политици също е гей и на провокативни въпроси отправени към него, просто отговори:Да, аз съм гей и това е добре...
Ние със съпругата ми имаме две такива "нестандартни" двойки познати, с които се прекарва времето особено приятно, липсва напрежение.



Тема аз говория за това което чета в Адам и Адамнови [re: Nikam]  
Авторлyдия пeшo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 06:34



там какви влизат? Не са ли педерасти!?



Тема Re: аз говория за това което чета в Адам и Адамнови [re: лyдия пeшo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.05.05 19:45



Навсякъде има различия - да не кажеш сега, че като си хетеросексуален, нямаш конфликти с други хетеросексуални? Просто в Адам и Адам не се говори толкова за отношения хетеро-хомосексуални, а по скоро за вътрешни проблеми в самата гей общност, така че нормално е да се джафкат :)



Тема Re: ще ти обесня нещо ама много елемнтарнонови [re: Kroger]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.05.05 19:47



Не знам от къде ти е попаднала тази фашистка пропаганда, че гейовете били резултат от загниването на обществото... За да влезеш в час реалността, вземи си една книжка - 100те най влиятелни хомосексуалисти и лесбийки - няма да изреждам, но там ще прочетеш за много от великите учени, теолози, писатели, поети, историци, артисти, танцьори и прочее... Какво би бил светът без тях?



Тема Re: Педалска наглостнови [re: oтвpaтeн]  
Автор Иcтинckият Eмo (той)
Публикувано15.05.05 23:24



Не се тревожи, много дим без огън. Никакъв шанс да мине.
Въпреки, че гейовете и под вола теле ще търсят, за да си измислят несъществуващи празници.
Една от тъпотиите на мизрахи(преди половин година), бе че Левски е бил гей.
Всичко са готови да поругаят, за да постигнат целите.



Тема Re: Педалска наглостнови [re: oтвpaтeн]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано16.05.05 01:05



Свиквайте, дами и господа, свиквайте. Колкото и да псувате, няма да млъкнем.



Тема Re: абе чета ви форума адам и адам:нови [re: Nikam]  
Автор marilyn- ()
Публикувано16.05.05 05:45



"Бисексуалните са обикновено женени, и се правят на нормални пред обществото, а лигите им течат по мъжки дупета. Същевременно са велики, но винаги са скрити зад фустите на жените си. От такива бгай надалече.
А ако оня твоя съсед и той е такъв - нацепи му джигерата."

Клониш към краиности. Иначе до тоя момент мненията написани от теб са ми харесвали, интелигентно поднесени и така нататък, но тук нещо се пропуква. Някак клони към "всичко в което обвинявате гейовете го насочете към бисексуалните".
А що се отнася до това по надолу, не ми се търси да вадя цитати, с кого точно изневеряват бисексуалните и когато са с единия пол дали изневеряват на другия е много дълга тема и не искам да се впускам в нея. Но както и да е , нали имало една думичка "толерантност", за нея иде реч всъщност.
Аз на другите не искам да отговарям, просто не си струва, така че да не се приема отговора ми към теб единствено като критика към теб или пък като нещо в тяхна подкрепа:)))



Тема един ден може и да нямат децанови [re: Nikam]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 11:44



ako edin den nemat deca ot aborta, si to4no ti vinoven, batka
i ne kato obiknoven pederas, a kato lekar-gej ! 6toto kakvoto iskate mi govorete, no pederastiata e du6evna bolest !

ti kato pravi6 aborti na 13-14 godishni, dokarani s djip, ima6 li syglasieto na roditelite ?



Тема Re: ще ти обесня нещо ама много елемнтарнонови [re: mizrahi]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 11:49



s mnogo po-dobri u4eni bi bil svetat bez "u4enite" pederasi

pederasiata si e du6evna bolest - otrazjava se i na povedenieto na individa - zapo4va t.nar. "pederaski nomera"

ot pederas dyrjavnik ne stava, primerno, nito voenen(osven ako ne otiva v armiata zaradi myjete tam;)



Тема Re: аз говория за това което чета в Адам и Адамнови [re: лyдия пeшo]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано16.05.05 11:49



Е, не ви разбирам бе хора!
Защо нападате така?
Какво ми влиза в работата например, че Пешо живее с Иван, а не с Иванка...
Да де, ама Пешо и Иван живеят в сговор, поддържат отлично домакинство, приятни събеседници са и за мен и за жената \тя пък мре за тях\, интелигентни и образовани са, не си падат по клюки и интриги.
С тази двойка можем да предприемаме всякакви мероприятия заедно...
от добрата вечеря................ до плажа
И къде е моля проблема, че моето семейство е хетеро, а тяхната двойка е хомо?
Какво ме бърка че не са Пешо и Иванка, а са Пешо и Иван...???
Контактите са с хората като личностни качества, а не като сексуални предпочитания. Въпросните Пешо и Иван нямат сексуални апетити нито към мен, нито към съпругата ми, нито ние към тях...но, когато сме в компания четиримата ни е добре, прекарваме времето приятно и без напрежение...
Е, ХА КАЖЕТЕ...ЗА КАКВО ДА ГИ СОЧИМ С ПРЪСТ ИЛИ ДА ГИ МРАЗИМ???
Дайте едно разумно основание и ще се съглася с вас...
Едно едничко, заради което да прекратим контактите с тази двойка и да ги обявим хора друго качество...


п.п. Естествено нито Пешо се нарича Пешо
нито Иван е Иван



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: redjeep]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 13:49



ПЕДАЛ.



Тема Re: Педалска наглостнови [re: oтвpaтeн]  
Авторвoйвoдa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 18:11



бой, ама як, по целия задник на педала!!!



Тема ebasi - ako i tova e kazal toaнови [re: Иcтинckият Eмo]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 18:58



zna4i e seriozno bolen naistina



Тема не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 19:53



Вашите намеси в педераския клуб достатъчно ясно показват как няма да млънкете - то си е казано: на всяка манджа - меродия. Мъжете може би изкат да избягат от вас а вие прдоължавате да им досаждате НАЙ-НАГЛО



Тема Re: аз говория за това което чета в Адам и Адамнови [re: mizrahi]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 19:59



както казах жените там така са ви се качили на главите, че не може да мръднтете! Много ви съжелявам че сте педераси и не може да се справите с едни най-обикновенни лигли!
казваш вътрешни дразги на гей обществото!?
А тая лигла mireto:) коя вътрешна дразга и позволява да ви се меси в педераските сайтове:


Значи модератора ви вика "рекламката е безкусна" и оная да не остане по-на зад:
"да, и аз така мисля..."
Боже боже и това ми били МЪЖЕ.
май и жените ви чукат?!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Пeтъp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано16.05.05 23:02



Точно като теб сега. Само че се пише мерудия. Нещо ти е некомфортно в Адам и Адам ли?



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
Автор Kroger ((ORNL))
Публикувано17.05.05 00:34



"Ако ти си един съдия, и имаш две възможности - да дадеш детето на двойка мъже да го отгледа осигурявайки му бъдеще или да го оставиш в дом за сираци на доизживване - коя ще избереш и защо?"

Най-вероятно ще му стана попечител заедно със съпругата си, но на гейове няма да го дам.



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 08:45



за да искаш някой да те уважава тебе, трябва първо ти да уважаваш него!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Пeтъp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано17.05.05 10:21



Покажи ми ти с какво си заслужил уважението ми, че да очакваш моето?



Тема Днес даваха един хомосексуален по НоваTVнови [re: oтвpaтeн]  
АвторKykyндeлa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 11:42



Много гнусно момче, на всичкото отгоре едно изречение не му беше като хората. Започваше да говори за едно после обръщаше на друго и най-накрая на трето:
Точно цитирам:
"Аз мисля че, да, това което знаем"
Тозо хомосексуалист говореше за някакви шествия които сигурно ще трябва да се замярат с яйца. Защото всички виждаме колко нахални могат да бъдат педерасите които едно изречение не могат да вържат!



Тема Re: Kroger,нови [re: Kroger]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано17.05.05 11:47



Когато ми изровиш една "стъкмистика" колко български семейства са прибрали деца от домовете, въпреки собствените си, ще ти повярвам

Дори и осиновителите, дето нямат собствени и желаят осиновяване, не вземат поотраснало дете от домовете, а чакат бебета...факт



Тема Мама ви педалска ,нови [re: oтвpaтeн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 13:57



винаги сте били долни хюмнета!!!



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 14:18



Да се узаконява връзката между еднополови е съдействие на перверзията. Защото СЗО наистина е махнало педалщината от списъка на умствените заболявания, но все още се води перверзия. Този факт май се изпуска от педерасляците и от техните платени защитници. А да се разреши да осиновяват деца е една от най - гнусните идеи, които съм чувал напоследък. Защото децата са с НЕИЗГРАДЕНА ПСИХИКА. Каквото виждат, това правят. И педалите ще ги развратят. Да не говорим, че сега когато е толкова остър проблема с педофилията, да разрешаваме гейове да осиновяват деца е като сами да вкараме вълка в кошарата.



Тема За да сме точни,нови [re: bg]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 14:22



в повечето случаи. Във някой случаи е природна мутация - повече женски гени във физиологичен мъж и обратно.



Тема Re: ще ти обесня нещо ама много елемнтарнонови [re: mizrahi]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 14:26



Човеко, от първите 100 неща дето бих си купил, никога не би било
"100те най влиятелни хомосексуалисти и лесбийки".
А я ми кажи ти колко от тях са се държали демонстративно като педали и лезита?



Тема Скивташ ли Пешонови [re: лyдия пeшo]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 14:30



Педито плаче за права, ама на бисексуалните - "нацепи му джигера". Еи, ако оставим такива от милосърдие да ни се качат на главата, веднъж видят ли власт, на другите ще нацепят джигера.



Тема Re: Kroger,нови [re: Чyryниц]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано17.05.05 16:39



С цялото ми уважение към теб Чугунец........
Хомо сексуалната ориентация, не е психическо заболяване...

Извращенията в садо мазо, педофилия, некрофилия, содомия, ексхибиционизъм и много други са заболявания............, обикновено обаче, те са следствия от други психични заболявания, опасни са за обществото...

Лошото е, че цялата група влиза в понятията на обществото като педерасти и оттам противопоставянето и омразата, нетърпимостта стават разбираеми.

От там следва, че хората, които са просто хомо, не са ненормални в нито едно отношение, просто живеят в еднополови "семейства" или двойки и не правят секс пред децата, така, както не го правят и хетеро двойките, не парадират със сексуалните си предпочитания , ще рече не ги натрапват никому, принципно не увреждат интересите на околните, но просто искат да бъдат оставени на мира, да не ги замерят с яйца, да не ги сочат с пръст и най вече да не ги обявяват за луди и ненормални...

За съжаление криминалната статистика доказва, че повечето криминални извратеняци, изнасилвачи, импотентни серийни убийци, педофили и т.н. не са хомо, а хетеро...

Почти всички ексхибиционисти, дето се разголват тук и там, за да стряскат децата и жените ни са даже женени...

Последният кретен, дето скокна пред жена ми, та и изкара акъла, се оказа пилот, семеен с две деца...............

Ха, кажи ми сега братко Чугунец, нали тоя трябваше да е нормален, аджеба и да не се държи асоциално...

Редактирано от kem.kem. на 17.05.05 16:44.



Тема Re: Kroger,нови [re: kem.kem.]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:13



Кам.Кам., мисля че точно това казах - вече педерастията е извадена от списъка на психическите заболявания, но още се води перверзия. Всъщност, ако СЗО един ден бъде подкупена от педалската мафия или се попълни от педали, може да кажат че хомосексуалните отношения са най - полезните за хората. Няма да съм длъжен да се съобразявам с това нали? Втората част на постинга ти, братко Кам.Кам., е или изопачаване или неразбиране на моята теза. Никъде не съм казал, че само хомосексуалистите са престъпници. Но всеки педофил, който се гаври с момченца, по дефиниция е педал. Обратното не е валидно и никъде не съм го казал. Обаче както за всеки осиновител се иска чисто криминално минало, трябва да се иска и нормална сексуална ориентация. Просто защото риска е голям и защото едно дете е в подчинено положение спрямо родителете си.
Също така казваш, че искали тез госпожовци и госпожида да ги оставят на мира. Е, това тяхното състояние не се вижда от пръв поглед, ако се държат нормално. Но агресивно да искат права само защото са такива, и демонстративно да се правят на маймуни не приемам.



Тема твоето уважение аз не го щанови [re: янa_янa]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:16



да не мислиш че ми е притрябвало отношението на викаща лезбйка.



Тема Re: Мама ви педалска ,нови [re: Пич]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:16



ебани от жени



Тема смърт за тея дето се държат за фустите на женитенови [re: Чyryниц]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:18



Смърт за тези дето се наричат гейове!
Само това може да спаси обществото ни от тези женчовци, и да го заздрави!



Тема Re: смърт за тея дето се държат за фустите на женинови [re: Пeтъp]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:23



Хо! Е, аз бих се изразил по - умерено - никакви права за педита и лезита! За демонстративните - наказания!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:25



А, извинете, хомото с либерализма ли върви или той се изгражда впоследствие?!



Тема Re: За да сме точни,нови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 19:21



За мое нещастие не съм го открил аз.



Тема Re: Относно Васил Левскинови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 19:27



И аз съм го чувал това за фистулата.
А как твоя доцент е проверил, че е бил девствен? И важно ли е това за някой, дето не е сбъркан?



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 19:37



От тебе няма да ми стане.Всеки си има тъмна страна. Моята не е свързана с хомосексуализъм. Та ти казвам - човек за това е цивилизован, защото се съпротивлява на дегенеративните и разрушителни свои пориви, а не защото иска да ги узакони. Ако някои е генетично сбъркан /анатомичен мъж но с повече женски хромозоми/ то той би бил достоен за уважение единствено ако се опита да превъзмогне колкото може дефекта си. Ако е обърнал резбата щото е изкукал от презадоволеност, изнежен живот или "модно увлечение", то нека му помогнем да се оправи. Но това няма да стане, като му даваме повече права.
Ето ти дефиниция на правилна сексуална ориентация:
Мъж - Жена
Жена - Мъж.



Тема Аве хюмне плешиво,нови [re: Nikam]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 19:40



Лапай юрдека лайнян и се скрий , дупедавецо педералистичен.



Тема Re: твоето уважение аз не го щанови [re: Пeтъp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано17.05.05 20:04



Защо търсиш вниманието ми тогава?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Чyryниц]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано17.05.05 20:06



Зависи от къде започнеш.



Тема Re: Днес даваха един хомосексуален по НоваTVнови [re: Kykyндeлa]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано17.05.05 20:08



А на теб граматиката и синктактисът са ти страшни. Какво да заключим за хетеросексуалните?



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
Автор Kroger ((ORNL))
Публикувано18.05.05 05:19



"Не забравяй, че и твоите деца могат да са с различна от твоята сексуалност. "

Не е точно така. Има такива случай, но те спадат към т.нар. спонтанно нарушаване на симетрията.
Това дали едно дете ще придобие някакви по-особенни сексуални желания, зависи от обкръжаващата го среда. И това не случайно. Битието определя съзнанието. В природата има един железен принцип за причинно-следствената връзка. Този принцип е свързан с този прословут цитат "Битието определя съзнанието".

Ако едно дете расте в подходяща среда, то вероятността това дете да придобие хомо или би-сексуална ориентация е доста голяма. Неможе да ме убедиш, че ако едно момче разсте в среда на гейове, той ще стане чисто хетеро. Просто защото, то ще гледа всеки ден, как се целуват двама мъже, и като всяко дете, той ще почне да подръжава. А когато тръгнеш по пътя на хомосексуалността, връщане обратно няма.

Лепнат ли ти е имидж на гей, иди после се оправдавай че не си такъв, а си би - или хетеро- . Потози начин, ако това момче разсте в среда на гейове, той цял живот ще носи на гърба си този лош имидж. Ще трябва да търпи подигравки, гаври и прочее. Като капак, малко момичета биха се навили да омъжат за подобно момче, заради доверието.

Така това момче ще има осъкатен и труден живот, предначертан му от неговите "родители".

Давам ти пример с момче, просто защото двойките гейове ще имат масови предпочитания за осиновяване на момче, а не на момиче. Така се създава изкуствено разделение между момиче и момче.

Неможеш да ме убедиш по никакъв начин, че видиш ли ще има равнопоставеност, и че едно момче отгледано в среда на гейове ще може да си създаде стабилна връзка с момиче. В природата, всяка асиметрия (нарушаване на симетрията) води до драстични промени. Това е природен закон, а не закон гласуван в Българския парламент и е валиден винаги. А този природен закон гласи, тръгнеш ли по грешния път, вероятността да се върнеш обратно е много малка и клони експоненциално към 0-ла. А експонентата е най-бързата функция в математиката, и е свързана с ентропията (хаоса) в природата.

Така, че както и да го гледаш, хомо-тата са си хомота. Научно казано вие сте асиметрични. И всеки попаднал във вашата среда ще наследи тази асиметричност.

Тук правото и юристите няма да ти помогнат. Това са природни закони, неподлежащи на първо и второ четене от Герджиков.

Редактирано от Kroger на 18.05.05 05:29.



Тема Re: Kroger- дрън дрън...нови [re: Kroger]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.05.05 08:19



Това което правиш е да повтаряш клише, след клише, без изобщо да си запознат със ситуацията. Съвсем накратко по твоите твърдения :

1. Не всичко зависи от средата. Всички ние сме имали хетеросексуални родители и не ми излизай с номера за липса на баща, защото моето семейство е, дето се вика "образцово", освен това сестра ми е хетеросексуална, а и има още много семейства вкоито само едното дете е с хомосексуална ориентация а другите не са, нищо че са расли в една и съща семейна среда...

2.Ако дете расте в семейство на гейове, да то ще бъде ТОЛЕРАНТНО, но едва ли ще стане хомосексуално. Както казах, моите родители са хетероескуални, аз не съм. Аз съм толерантен :) към съществуването на хетеросексуалните отношения, но не ги практикувам.

3. "Лепнат ли ти имиджа гей, върви се оправдавай..." Тук ни обвиняваш за вашите грешки. Ако обществото стане нормално и почне да приема хората каквито са, без да ги дели на гейове, хетеро и прочее простотии, защото на никой не трябва да му пука, кой с кого спи, тогава това дете няма да носи никакво "петно". Това, че обществото изостава с материала, не означава, че ние трябва да го чакаме да се натутка...

4. ТОва, че гейовете осиновяват момчета не е вярно. Статистиката показва, че мъжките гей двойки осиновяват предимно /75 процента/ момичета - предполагам, защото във всеки гей дреме по един моден дизайнер :) и нямат търпение да почнат да шият рокли за дъщеричката... /това в рамките на бъзика/

5. В обществото, нарушаването на симетрията често води до нещо красиво, гениално и полезно за човешката история. Имаше една теория/на някакъв теолог от миналото, светец някакъв/, че жената впримчва в плътското безсмъртната душа на мъжа и така се раждат децата, но това става за сметка на творческото вдъхновение.../Тук има резон, защото един баща е твърде ангажиран да издържа жена си и детето си, за да се занимава с нещо друго/, а що се отнася до мъжките връзки, то се смята, че преумножаването на божествения потенциал на мъжа, чрез "общението" между двама мъже създава благата на изкуството :)/Готино нали :)/

Прав си, че по принцип асиметрията води до драстични промени, но именно промяната е живот, движението е живот. Един камък, колкото и да е съвършен е мъртъв, защото не може да се промени. Може само да се разруши...Нали си чувал че колелото на историята се върти от "педали" :)

За природните закони не знам, мисля си че всяко нещо, създадено от Природата има своят дълбок смисъл за хармонията на всичко съществуващо, затова нас ни има и винаги ни е имало, дори във времена на гонения, концлагери и прочее - природата смята, че ние сме това, което трябва на човечеството, за да съществува правилно... :)

Лек ден.



Тема Re: Kroger- дрън дрън...нови [re: mizrahi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 09:18



Толкоз писане рано сутрин? Не спите ли бе хора?!

Я кажи нещо за похода вчера. Всички лъжат и мажат, кой както му падне. Варират между 10 и 500 души?!!!!!

Ти ли си бил костюмирания гей, дето обяснявал, че всички са на работа?



Тема Re: Относно Васил Левскинови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 09:27



Мъж съм да, не че изобщо ме интересува за какъв ме мислиш. Та да ти обясня подробно какво имам предвид:
Левски е най - светлия образ на България, приет от целия български народ за идеолог на нашето освобождение и на развитието ни в демократични ценности.
И това за фистулата може да се каже, за пълнота на образа,
но само някой сбъркан /не непременно сексуално/ ще се съссредоточи точно на това, че и ще го "подкрепя" с други, вече съвсем недоказуеми факти.



Тема Мисля че съм наясно.нови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:24



Не, Nikam, няма да стане хърбел и щърбел. Толкоз.



Тема Re: твоето уважение аз не го щанови [re: янa_янa]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:35



ти търсиш ма ревло. нали провика цял свят че не ти обръщат внимание на правата. аз ти казвам че за да ти обърне някой внимание трябва да се държиш подобаващо а не толкова долнопробно!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:37



от аналната ти цепка. Нали и педерасите имат такава.
И кво? До сега с изкуствен ли са ти я задоволявали?
Щото съм чувал че при педерасите се използва и естесвен!



Тема Re: Днес даваха един хомосексуален по НоваTVнови [re: янa_янa]  
АвторKykyндpeлa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:37



мен не са ме давали като педерас по телевизията



Тема ami ne sym u4il medicina, no ot teb pove4e symнови [re: Nikam]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 11:35



nau4il maj:)))

a kaji na vsi4ki sega zashto svetovnata zdravna organizacia do 1990 klasificira pederasite i lizbijkite kato bolni(o4evidno ne telesno) ?

syshto e mnogo interesno zashto ot 1990 ne se s4itat bolni ...?!?!

ami otgovoryt si ti, skypa - prekaleno mnogo pederasi i lizbijki stanahte lekari !
i na 4ernoto belo moje da se kaje ve4e

A podpisite i syglasieto ne sa svyrzani tolkova s medicinata, kolkoto s NPK, ako stoplja6 ;)

are idi pou4i oshte medicina i NPK, ama ne gejski



Тема Re: твоето уважение аз не го щанови [re: Пeтъp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано18.05.05 18:00



"Ма ревло"? Кой е долнопробен? Нито веднъж не съм те нагрубила, а на теб не ти е за първи път. Кой е долнопробен? Кажи ми как един мирен поход е долнопробе?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Пeтъp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано18.05.05 18:01



Петре, долнопробен си ти.



Тема Re: Днес даваха един хомосексуален по НоваTVнови [re: Kykyндpeлa]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано18.05.05 18:03



Ти и тук се прояви фантастично. Повече не ми е нужно, за да си съставя мнение за теб и останалите хетеросексуални.



Тема Лапай юрдека,нови [re: Nikam]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 19:15



Ференгьотче смрадливо.



Тема мирен походнови [re: Пич]  
АвторBiseksualen (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 22:53



Изчетох всичко по тази тема и не видях обосновано мнение на хетеросексуален (или по-точно човек който се мисли за такъв). Струва ми се, че тяхното мнение е просто отричане на всичко което е казано от хомосексуалните. И го изразяват единствено с от яки, по-яки псувни. Понеже почти всичките ми приятели са хетеро, си правя извода, че тези хетеро които пишат тук са или мършата на стадото, или просто не са хетеро. Приятно ми е да чета обоснованите отговори на Mizrahi и Nikam, въпреки че последния малко прекалява според мен. Но всеки си има граница на търпение. Nikam, какво мнение имаш за бисексуален мъж, чиято жена знае всичко за него. Надявам се, че твоите остри думи по-горе се отнасят за бисексуалните, чиито жени не знаят за техните скрити желания, т.е. те са се оженили за да имат алиби. Е, с приятелката ми си живея страхотно. Тя няма нужда от чисто женски разговори, а аз нямам нужда от чисто мъжки. Просто двамата си обсъждаме както жените, така и мъжете. А тя е много доволна от това, че не изпитвам нищо към жените. Що се отнася до мъжете, тя дори ме подтиква да си намеря приятел ако смятам, че имам нужда от това. Единственото което ме кара да се определя като бисексуален, а не хомосексуален, е че правя секс с приятелката си и ми е приятно. Мисля, че любовта ми към нея прави това възможно. Всеки има право да обича и е хубаво когато любовта е споделена. За нея граници няма, тя може да е м/у мъж и мъж, жена и жена, както и м/у мъж и жена. Всеки има право на избор.

Много ми хареса следния отговор на Mizrahi:
"3. "Лепнат ли ти имиджа гей, върви се оправдавай..." Тук ни обвиняваш за вашите грешки. Ако обществото стане нормално и почне да приема хората каквито са, без да ги дели на гейове, хетеро и прочее простотии, защото на никой не трябва да му пука, кой с кого спи, тогава това дете няма да носи никакво "петно". Това, че обществото изостава с материала, не означава, че ние трябва да го чакаме да се натутка..."

Надявам се, че по-скоро ще дойде момента в който в училищата ще има дискусии по въпросите на сексуалната ориентация, както в момента е в цивилизованите страни и ще отпадне необходимостта да се водят подобни дискусии (на ниво първолак) тук.
На момчетата които са псували и обиждали тук им препоръчвам да променят представата си за мъжко поведение. То не е да се държиш арогантно, да псуваш, да унижаваш, да тъпчиш и тем подобни. Скоро, хора като вас ще бъдат сочени с пръст и отхвърляни от обществото което включва хетеро, хомо, би, транссексуални. Ще бъдете отхвърляни и от свестните момичета, защото те може да желаят вътрешно да правят секс с арогантен и силен мъж, но те не искат да живеят и гледат деца с такъв мъж.
Ако пък сте инати и не желаете да се промените - ваша воля. В края на краищата за всеки се намира по нещо, а никой не е господ че да съди другите, дотолкова доколкото те не вредят на околните.



Тема Re: мирен походнови [re: Biseksualen]  
АвторXeтepo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 03:03



Виж сега , училища казваш .... в които ще се обсъжда ... ми ок. Може и някога да стане , но се замисли кой нормален човек ще си пусне детето в такова училище ?! Това са същите стъпки "да интегрираме циганите". Разселиха ги в няколко училища и след 1 месец се наложи да съкращават паралелки - ясно е защо.
Не знам как да обясня , че не възпитанието е причина за отвращението което будят хомосексуалните в нормалните хора. Механизма е несъзнателен и просто няма как да се промени. Природата е създала мъже и жени.
Да , съзнателно може да се потисне отвращението , но това е уморително. И съвсем нормална и закономерна реакция е - нормалните хора да странят от хомосексуалните. И повярвай ми , нито организации , нито дискусии могат да променят това.



Тема Re: мирен походнови [re: Xeтepo]  
АвторBiseksualen (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 10:49



Разбирам те много добре. Аз също не вярвах, но това е факт в Белгия където съм в момента. Училищата не са специални, просто във всяко училище има часове по тази тема. Така че ако искаш детето ти да не посещава тези часове, означава то въобще да не ходи на училище. А как се постига всичко, ами просто с обсъждане. В България, ние се притесняваме да говорим за секс, учителите ни също. Тука просто бях изумен от учителите. Направо не вярвах на ушите си. Така че много добре те разбирам за това което си написал. Надявам се обаче, че някой ден ще си промениш мнението. Сигурен съм, че аз няма да мога да ти го променя в момента. Желая ти успех, все пак твоя постинг тук беше толерантен. С хора като теб е приятно да се обсъжда.



Тема Re: мирен походнови [re: Biseksualen]  
АвторBiseksualen (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 11:16



Някой беше писал по-горе, че хомосексуализмът трябва да се заклеймява в България, защото прирастът на населението бил отрицателен. А знае ли той, че от цяла Европа прирастът е положителен само в Турция? За България ситуацията си я обяснявам с разумността на българина който ако сметне, че няма да може да даде на детето си това от което то се нуждае (предвид финансите си), той се ограничава максимум до едно дете. Не говоря за несериозните хетеро, които никога не биха се осмелили да поемат отговорността да възпитават деца. Западняците обясняват това явление при тях с финансовата си задоволеност или предпочетанието да правят кариера, а не деца. Надявам се, че няма да ми изръсите сега глупавото обяснение, че нациите им са станали хомосексуални. Процентът на хората с ориентация различна от хетеросексуалната си е около 10 навсякъде. Друг е въпросът, че в някои държави тези хора се виждат на улицата и то често, а в такива като България, те са подтиснати и се крият. Тук тези хора не правят на никого впечатление на улицата, освен на новопристигнали от държави като България. Така бях и аз в началото, просто ми беше толкова приятно да ги наблюдавам, че ги притеснявах с погледа си. Мисълта ми беше, че явлението отрицателен прираст го има и на запад, но те не заклеймяват хомосексуализма.



Тема Вие сте болни!нови [re: Biseksualen]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 13:00



Аз също четох четох и озтанах с впечателнието че вие имате нужда от лечиение.



Тема Re: Kroger- дрън дрън...нови [re: няkoй]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.05.05 14:04



Може и аз да съм бил а може и колегата да е... двама бяхме костюмарите...

Както и да е - истината за съжаление не е дори по средата. Цифром и словом 20 души.



Тема Re: Вие сте болни!нови [re: Bивиaн]  
АвторBiseksualen (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 14:06



Много генерални заключения правиш. Досега никой от хетероприятелите ми не ми е казвал, че съм болен. А и аз не се смятам за такъв. Аргументирай се малко. Разкажи и за себе си, каква си, какво си постигнала в живота, имаш ли семейство, деца, от къде си сигурна, че децата ти (ако имаш такива), не са бисекссуални. Достатъчно ли си учила или имаш необходимия опит, та да наричаш някого "болен".



Тема Re: Kroger- дрън дрън...нови [re: mizrahi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 16:58



Е здраве да е. Поне ще спиш спокойно, че си го направил. А "героите" дето са със сини гърди от много биене по тях, ще се свиват в някоя дупка и ще си броят един на друг глистите И след третото пиене ще викат "Дека си мацо"

Реалността си е реалност. Хайде обявете конкурса с целувките и ще измисля някакъв начин да се скатая за да видя, как целокупните БГ-хомофоби ще дойдат да ви бият

Имаше ли някой агресивен или всички ви подминаха с учтиво безразличие? Гледах някаква снимка на една руса мацка с едно знаме. Зарязала била семейство и дете. Пикантерия или истина?



Тема Re: Вие сте болни!нови [re: Biseksualen]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 18:29



а аз съм първата хетеросексуална която ти казвам че си болен. това е достатъчно! как може да си даваш гъза да ти го чукат?



Тема Re: Вие сте болни!нови [re: Bивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано19.05.05 19:02



След като на мен ми е приятно, защо не. Задникът си е мой и не пречи на никого. Познавам много жени които не биха отказали да бъдат е**** в дупето. Ти май изоставаш.
Отново се измъкваш с няколко думи. Ти няколко свестни изречения не можеш ли да вържеш ? Защо използваш само клишета? Имам чувството, че имаш проблем. Ще се въздържа от диагноза, т.к. все пак не те познавам достатъчно добре.



Тема приятно ти е да те ебат в ГЪЗА?нови [re: Gary]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 19:11



е не мисля!
а на баща ти защо не му е приятно? А на Вуйчо ти? А на Чичо ти?
Нормално е да се ебеш във вагината а не анално! Всички които се ебат анално са БОЛНИ И ТРЯБВА ДА СЕ ЛЕКУВАТ!
Плюс това скъпи гей, не разбра ли че тука е клуб България и няма наложени цензурни правила като онези вашите педераси - модератори в Адам и Адам са наложили а ми пишеш е**** със звезди вместо ебат!
Виждаш ли колко сте задръстени всички болни педераси!?
Хем се ебете в гъза и ви е приятно, хем не смеете да го напишете!
Болни мозъци!



Тема Re: приятно ти е да те ебат в ГЪЗА?нови [re: Bивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано19.05.05 19:38



Верно е, не на всеки му е приятно. За баща ми, чичо ми и т.н. не съм сигурен. Не съм ги питал, а и не ме интересува. Това си е лично.
За това кое е нормално, не си ти тази която може да се произнесе по въпроса. След като 10% от хората им е приятно нещо и то не вреди на останалите, вероятно може да се счете за нормално. За моята автоцензура, този който знае за какво става въпрос, проблем със звездичките няма. Все пак може да чете някой който не е нужно да разчита под звездите. Признавам, че донякъде си права, аз имам проблем с изказването на псувни и някои други думи. Просто такова ми е възпитанието, много по-нормално от твоето. Въпреки това, за задръстен, не се смятам, но смятам, че ти си такава.
Ти успя да вържеш няколко изречения. Това е голямо постижение. Радвам се, че успях да те накарам да го постигнеш. Сега ако оправиш и съдържанието, може и да престана да мисля, че имаш проблем.
Работното ми време свърши. Днес си оползотворих добре и почивките.
Жива и здрава. Приятна вечер.



Тема така ли?нови [re: Gary]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 20:26



1.
след като не те интересува за баща ти, защо се натискаш да описваш тук за себе си колко ти е кеф да те ебат в гъза? Нас за какво ни интересува -това си е лично!
2.
Не виждаш ли колко си потиснат като ИНДИВИД
2.1. нямаш права
2.2. собсвените ти дружки те цензурират
3.
Значи да направя ли извода че педерасите место да работят пишат по форуми? т.е. педерасите са неефективни като служители и работници ето защо трябва да се заклеймяват като болестно състояние: НЕ ГИ НАЕМАЙТЕ НА РАБОТА, те вместо да работят ще пишат по форуми!



Тема Педерастията е болест.нови [re: Gary]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 21:06



Давайте хюмнета...



Тема Щот хюма е позор за джинса,нови [re: вивиaн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 21:24



Вечно се уригва на хуй и сперма, петната по парцалките му се досещаш от какво са,понамирисва на лайна и не спира да те гледа в пакета, мамка им въртоглава !
А педофилията им е присъща, почти постоянните им партньори са разни непълнолетни мангали , лапат им миризливите юрдеци, след като мангалите са ги чукали в задниците, да лапат лайнян хуй е най-достойното им изживяване , незабравимо...
Жените са най-омразната им конкуренция, да ги питаш , щяха да ти кажат- най-добре да нямаше жени изобщо, белким някой ги погледне тия хюмнета педерастливи.
Един авер се изпика в задника на едно хюмне, голям майтап!



Тема верно?нови [re: Пич]  
АвторJesicka Jey (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 22:52



Според мен това което описваш е истина! като се има на предвид какви боклуджийски неща пишат в Адам и адам! да ти падне шапката от тези психично болни!



Тема Re: твоето уважение аз не го щанови [re: янa_янa]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 08:15



аре чупи се ма. За кво си се драла в първото ти мнение че си намала да млъкнеш, което е нахално от твоя страна!



Тема Re: Педерастията е болест.нови [re: Пич]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 08:18



Според мен не е болест а изкривяване на душевното състояние.
Ако беше болест щеше да се класифицира на лечима или не лечима. В положението на педерастия или лезбизъм, се наблюдава материално прогонване на идеални цели към себеподобния пол защото в съзнанието е възникнал образ на отвращение от противоположния.



Тема Re: Щот хюма е позор за джинса,нови [re: Пич]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.05.05 08:30



Явно познаваш повече "педерасти" от мен, защото аз такива, каквито описваш никога не съм виждал. Моите приятели не ходят по пияци, не се чукат с "непълнолетни мангали", интелигентни са, обличат се добре, миришат хубаво...

Освен това, гейовете и жените се разбират идеално. Момичетата се чувстват добре в нашата компания, защото там не ги третират нонстоп като сексуален обект и могат поне за малко да бъдат личности...

Така че - или ти нонстоп висиш по Централна гара, та оттам знаеш за такива гейове, или просто залагаш на едно измислено клише...



Тема Re: Kroger- дрън дрън...нови [re: mizrahi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 09:14



Елията е била? Абе замяза ми на позната ама пуста склероза Предай и много поздрави от мен. Познаваме се с нея задочно от 5-6 години



Тема Re: така ли?нови [re: вивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано20.05.05 12:02



Вивиан, не се натискам, а отговорих защото ти ме попита. Никога няма да седна и да разправям на някого за личните си предпочитания в секса, без да ме попитат.
Ако смяташ, че това да те е*** отзад е болестно състояние, то 50% от жените са болни.
Цензурата си я налагам аз, но само на обществени места като например в този клуб. Аз съм за цензурата при положение, че тук могат да четат и деца.
Права, наистина нямам колкото ти имаш и затова ще се боря за тях. А ти имаш ли нещо за което да се бориш? Може би борбата ти срещу хомосексуализма, срещу циганите, срещу негрите и да не изброявам още. Още не си ми казала колко си постигнала в живота. Миличка, аз съм доволен от това което съм постигнал, въпреки трудностите които съм преживял. Въпреки това, искам да постигна още много. Работя това което искам и поне за 10 пъти повече пари от теб, а шефът ми е доволен от работата която върша, а не от оная ми работа както може би е при теб.
Пиша по форумите отскоро и то само тук в дир, а работата ми е такава, че мога да си го позволя без да се отразява на свършената от мен работа. Ако погледнеш постингите които съм написал, ще видиш, че са нищожен брой в сравнение с твоите. Та ти дори не си се регистрирала. Защо? Страхуваш ли се? Мен има от какво да ме е страх, но теб??? Не ми е ясно ти какво работиш след като само киснеш по форумите?
Е, аз съм аматьор във форумите. Приятно ми беше да си почеша езика с теб може би заради това, че не си псувалник, но вече ми стана безинтересна. Повтаряш се, използваш само клишета и ми е скучно.
Намери си някой на твоето ниво или поне да не е на много по-високо от твоето. Аз ти казвам сбогом. Бъди жива и здрава. Пожелавам ти да имаш син хомосексуалист или дъщеря лесбийка. За тях няма да е никаква тежест предвид все по-добротоо отношение на обществото към ЛГБТ, но за теб съм сигурен, че ще ти подейства оздравително.



Тема Re: така ли?нови [re: Gary]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 19:32



Явно наистина педерастията е болестно състояние
Ако имам такова поколение, ще гледам да го излекувам!



Тема Не ми разправяй на какво мирише хюмнето,нови [re: mizrahi]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 21:29



А кажи как ти го наместват в задника? Че на нас мъжете винаги ни се е виждало най-невероятното нещо на земята на мъж да му го вкарват. Гадост. Че и не ви е срам, но всъщност какво пък, тук само разкривате че сте педали , а иначе се криете , да не ви берат срамовете майките и бащите ви...
Кога разбра че си хюм? Лапаш ли хуйове? Потомствено хюмне ли си? И баща ти ли е духач?



Тема Хората казват- "подло хюмне!"нови [re: Bивиaн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 21:50



Болестта им ги прави такива. Да си чула някой да каже : "благороден като педераст"? Долни, отмъстителни, подли и луди за хуй хюмнета- това са твоите опоненти. Да ти пожелава син-педал... Това само долен педераст го може. дето скоро не са го чукали, и вече ,прехвърлил шейсетака се дърли на нормалните жени, дето само да поискат, и винаги ще се намери кой да ги удостои с мъжка ласка !
Ооооох !!! Само мадами да има ,мамка му ! Винаги ги чукам чисто голи, най си ги харесвам с добре окосмени сливчета , мразя бръснати путета, а най-гнусното нещо за мен винаги е било педераста !
Има ли по-гадно нещо от дърт ,лигав педераст ?



Тема Re: твоето уважение аз не го щанови [re: Пeтъp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано20.05.05 22:17



Няма да се чупя. Интересно ми е да те гледам какъв си неандерталец, обиждаш ме през ред, а след това ме обявяваш за нахална и долнопробна. Подобна липса на прозорливост и култура не е рядка в българския народ. Но все пак, гледкам си те, скоро сигурно ще ми стане и мило. От кое село каза, че си?



Тема Re: Не ми разправяй на какво мирише хюмнето,нови [re: Пич]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.05.05 01:16



Твърде много въпроси, които сочат само към едно нещо - щом искаш да научиш отговорите, по добре сам опитай...

Освен това не аз съм тука като "анонимко" а ти. Вестниците и телевизиите ме показват достатъчно често, че да си правя илюзии, че родителите ми са слепи...пък и ние отдавна този въпрос с тях сме го уредили...



Тема Я млъкни бе! Путкологнови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 07:44



И се чудя кои са тея дето лягат да си показват путките пред тебе!
Всяка една ходи на путколог да я погъделичка по клитора а при тебе май и такива не съ останали.
Май ти първо си излекувай хемароидите преди да лекуваш нас!
Ние не сме обратни!



Тема ЛЪЖЕШ! езък че се пишеш ЛЕКАРнови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 07:47



Поведението не се наследява от сперматозоиди на бащата и яйцеклетката на майката, а се придобива по време на онтогенезата.
Освен това я ми кажи ако една крава започне да се чувства изведнъж като пиле няма ли това да е болестно състояние?
Много си се объркал! езък че си бъркал в толкова путки!



Тема и ти се лекувай!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 07:48



Аз на тяое място бих взимала Ацефеин да ми е по лесен живота. така както правят всички от Ева и Ева



Тема това е разврат!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 07:49



Никоя нормална семейна двойка не прави нещо ненормално.
Само извратените долнопробни курви си позволяват да развращават мъжете с анален секс!
Всички аналки също са болни: и трбва да се лекуват...



Тема Re: това е разврат!нови [re: Bивиaн]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.05.05 10:23



Горкия ти мъж, ако му пускаш само отпред и то в мисионерска поза ще си умре от скука и нищо чудно да отскочи до комшийката, която няма да има такива задръжки...

Сега ще кажеш, че и свирките са извращение и петинга и всичко останало освен голото ръгана на х.й в пу..ка...

Жал ми е за теб...



Тема Представи си ги твоите опоненти нагъзени,нови [re: Bивиaн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 20:09



да ги чукат отзад , и не се разправяй повече... Като всеки болен човек и те се изживяват за големи отворковци само задето ги ебат в задниците.
Кажи му хюмне и това е всичко.



Тема а мене ме е жал за тебе!нови [re: mizrahi]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 23:09



Боли ли те после ануса?
Изхождаш ли се нормално?
Знаеш ли как се чувства простатата ти?
не знам тебе дали те е жал за мене че ме чукат във вагината която по рирода си имам но мене наистина ме е жал за твоя анус.
Ходи се лекувай! И не дей да избираш някой лекар гей като един който също е за лекуване



Тема предпиши ацефеина и на другите гейовенови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 23:12



да не ги боли ануса при съвокупляване!



Тема а така ли? При кой вид е 17тата хромозома?нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 23:19



освен всичко хромозомите не се класифицират на числа а на групи
А, B, C, D, E, F, G, X
май и генетиката ти куца...
Сигурно ако някой от МА чете тука се чуди и мае как си завършил!
Ако педерастията е нормално нещо, щеше да го има и при животните. Ако се унаследява при животните щеше да се носи и от сперматозоид на друг вид. Другия вид може да няма 46 хромозоми та да му търсиш 17тата...
Освен всичко друго виждам че някой те е заблудил че 17тата хормозома при човека да е У хромозомата... 46/2 = 23
18, 19, 20, 21, 22 и 23 хормозома броиш ли ги? Аз мисля че са 23 в хаплоиндия и 45 и 46 в диплоиндия набор.
Ако според теб гена се носи в 17 хормозома на сперматозоида как като влезе в женско поколение не попада при мейозата в яйцеклетка!?
Абе куца ти всичко!!! И генетика и всичко!



Тема абе това се отнася за теб,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 23:22



згрешено 17то хормозомо!



Тема аре лекувай си генетичното заболяваненови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 10:22



Ходи при Кременски да ти полекува... 17та хромозома



Тема за смях ставаш тинови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 10:23



Научи си генетиката!
17 хромозома която се носи във сперма...
Ужаст УЖАСТ!



Тема не знам на кой му хлопа дъската!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 10:25



на някъв лекар ли който има генетично заболяване или на мене!?



Тема казах ти да се лекуваш бе гей!нови [re: Nikam]  
АвторBивиeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 15:56



аааа тъп и некадърен. Кой ли знае колко родилки си уморил!



Тема е да много хора познават лекуващия си лекарнови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 15:59



в случейя как няма да го познваваш, нали си генетично болен от Педерастия в 17 хромозома и той те лекува.
Оства да му пожелая успех! дано те излекува преди хептен а се е задълбочила обелеста ти! генетичните заболявания са много лошо нещо!



Тема всъщност родителите тинови [re: mizrahi]  
АвторBивиян (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 16:02



сигурно много страдат когато ги подиграват съседите че си хомосексуален!



Тема Никамчо......нови [re: Nikam]  
Авторнapциcиcтka (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 18:47



Това по-горе си бяха сериозни аргументи. Имаш ли какво да кажеш за да ги обориш или запецна и просто си плюеш?
Мани ги фрийковете, ами кажи за 17тата хромозома.........



Тема Re: всъщност родителите тинови [re: Bивиян]  
Автор york ()
Публикувано22.05.05 18:54



Какво си се наежил(а)? Спокойно, сега около теб няма никой, който да те бие, че говориш с "обратни".
Непременно държиш да покажеш на всички, че ти не си като тях, че ти си против тях.
Успокой се, никой няма да те бие, ако просто си гледаш живота без да обиждаш другите, така ще намериш време да помислиш за собствените си проблеми.
И като ги обиждаш виртуално, пак никой няма да те бие, но е странно голямото ти внимание.
Всичко ли ти е наред в твоите сексуални отношения?
Повечето заявени гейове са самоуверени в тази област, знаят какво търсят и как да си го намерят.
А ти знаеш ли?

Редактирано от york на 22.05.05 18:56.



Тема Re: а мене ме е жал за тебе!нови [re: Bивиaн]  
Автор york ()
Публикувано22.05.05 19:03



Разбираш от анатомия, личи си.

Я си спомни за последното твърдо, едро лайно, което си изсрала:
напъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ване и ох! - какво приятно облекчение!
Или пък ти не одобряваш ануса ти да се подлага на такава задължителана агресия и след като се изходиш си казваш разгневена "10000000 на нула за педерастката ми храносмилателна система!!!"

Редактирано от york на 22.05.05 19:04.



Тема а 17 тата хормозома?нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 19:45



тя къде се носи в сперматозоида или не се носи в сперматозоида. Има ли 17 хоромозома в твоята болна сперма или няма?!



Тема ами лекува педераси от генетични болестинови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 19:53



в 17тата хромозома!
а с какво се занимава въпросния ти лекуващ лекар?
Той сам си е написал


3. Дородова диагностика за над 50 най-чести наследствени болести и вродени аномалии.
4. Послеродова диагностика за над 150 най-чести наследствени болести.

И понеже твоята болест е педерастия съдържаща се в 17 тата хромозома
ти се дианостицираш и лекуваш при него



Тема 17 тата хромозома е носителка на болестното мунови [re: нapциcиcтka]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 19:58



състояние, където и да се намира тя и както и да значи това. Тъй като човешкия индивид е с диплоиден набор хромозоми, според този ТЪПАК КОЙТО НЕ СИ Е НАУЧИЛ ГЕНЕТИКАТА ОТ 9ти клас, а може би хиляди жени умират в ръцете му, педерастиятя се унаслядява само в 17тата хромозома но не и в нейната хомоложна 18 та!
17 тата хромозома се носила от спрематозоида.
Тъй както сперматозоида е хаплоиден след оплождането се възтановява диплоидността от страна на добавените от яйцеклетката хормозоми. Така хомоложната на 17 хромозома 18тата влиза заедно с нея новия индивид. Тя носи ген на нехомосексуализъм защото явно 17 носи ген на хомосексуализъм който е доминантен.
Въпреки това въпросния самозванец, който може би обира парите на неуки родилки които са нямали време да си прочетат учебника по биология за 9ти клас, твърди че педерастията се уснаследва точно в 17тата хормозома.
което е смешно.



Тема да бенови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 20:33



не знам на кой акъла му е като на стафида след като според него няма гени и алели а някакви си генни единици



Тема Re: всъщност родителите тинови [re: Bивиян]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.05.05 22:07



Не знам дали страдат, не съм чул някой да им се подиграва...

По горе някъде казах, че това, че обществото е малко назад с материала не е причина аз да не си живея живота както на мен си ми харесва.

Сега засега съм си много добре, още повече, че хора като теб са на изчезване. Ненапразно никой не смее да ръси хомофобски глупости извън форумите, където анонимността ти е гарантирана.

А сега нещо практическо :) за аналния секс - опитай и после ще споделиш личен опит...



Тема Re: 17 тата хромозома е носителка на болестното мунови [re: Bивиaн]  
АвторПипилoтa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 22:15



Вивиан, ти наистина ли си жена?
Такъв прост и елементарен език не те прави с нищо по-достойна в този форум.

Колкото до хромозомите да ти кажа че не си разбрала това което е написал човекът. Там горе е писано че там се носят гени за сексуалност, а не за твои изопачени неща.



Тема скъпа калинкенови [re: Пипилoтa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 04:39



там горе е написано че "Cъществува генна единица", я ми кажи от кога в генетиката има "генни единици" а не алели? И много ясно че се носят гени за сексуланост явно обаче те имат две алелни състояния!
Ти май не си разбрала защото не си се образовала още в 9ти клас и ти лиспват знания по елементарна биология.
А че хомосексуалността е генетина болест не се и съмнявам! Тя трябва да се ЛЕКУВА!



Тема за аналния секс между педитатанови [re: mizrahi]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 04:43



гледах преди време един вторник по XXL един анален секс. Това педерасче дето го ебаха такива визиономии правеше, такива звучи издаваше че явно едвам издържаше!
А аз съм сигурна че се подиграват на родителите ти че си педерас. това е болестно състояние на 17тата хромозома - както каза лекаря ви, и трбва да се лекувате!



Тема не се и съмнявам... напримернови [re: york]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 04:49



четох че Евгени Минчев (представителна извадка на повечето геьове) търсил млади 16-17 годишни момчета за съвокопляване.
Онзи ден видях сър Елтън Джон по TV - развратника на английския двор - любовника на Чарз, представителна извадка с едно 20 годиншо момче - много бяха "влюбени"!
да знам какво търсят педитата
1. дъртите млада и свежа кръв
2. младите богат татко който да им дава пари.
Още примери: бях веднъж като малка на Златните. И реших да се поразходя до края на плажа.... По едно време хората с бански свършиха а се виждаха само голи - нудисти. Обаче много от тях бяха мъже - по двойки - най често чужденец на 50-60 години и младо мургаво момче. Тогава не осъзнах какво наблюдавам но днес в този ред на мисли, мога да се досетя:
Наблюдвала съм същото това явление на педераси дето според тебе знаят какво искат!
А това дали някой ме бие или не. аз мисля че съм нормално момиче, такова което не го бият.



Тема Re: ами лекува педераси от генетични болестинови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 04:51



нямам думи! не знаех че осявен всичко друго, педитата са способни да кълнат като ромки пред шератон!



Тема Re: а мене ме е жал за тебе!нови [re: york]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 04:56



олей верно че някой педераси си говорили в женски род!



Тема Re: Педалска наглостнови [re: oтвpaтeн]  
АвторKлoнинr (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 09:56



Bon jur! Bon jur! mon amur!
Ти да лапаш моя кур!



Тема Re: за аналния секс между педитатанови [re: Bивиaн]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.05.05 11:00



А, физиономиите по порнофилмите са въпрос на режисьорско решение - или ще се прави, че го кефи или ще се прави, че го боли... Впрочем, гледах веднъж как снимат такъв филм /по ХХЛ показваха/ Актьорът и актрисата лежаха на леглото а около тях 30 човека, осветители, прожектори, кафета се пият, телефони звънят... На кой ще му е кеф при такава ситуация...

Още нещо - вече и децата разбраха, че да си гей не е генетична или друга някаква болест, а както казва Световната здранва организация "Нормална форма на сексуално предпочитание"...по приятната, мене ако питаш...



Тема Оставяй ги да ги ебат мангалитенови [re: Bивиaн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 14:35



нали и смях трябва да пада...
Хюмнетата винаги са си били само за смях ! Мъж да лапа хуища...Бах ти ташака ! Само Ганьо Мустачиня ги оправя тези педеруги- дето им пикае в задниците!
А, чакай , те нали държаха да ги наричаме гей/таци/ !



Тема пипилота е той.нови [re: Bивиaн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 15:03



А не тя...



Тема Re: лекаря ви гей казва друго!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 19:43



предпазва ме евентуално от поколение носителн на педерастия, генетично дефектирало в 17та хромозома



Тема Re: Педалска наглостнови [re: oтвpaтeн]  
АвторBaля oт Гyлянци (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 21:44



Даже и по 5старс днеска казаха че обикновенни гейове също давали мнение!



Тема Re: лекаря ви гей казва друго!нови [re: вивиaн]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.05.05 22:35



Ами не изглежда да го боли детето... Освен това, гледала ли си хетеро порнофилми? Има едни такива, в които актрисите са си вързали косите на плитки, за да имитират ученички и там разни чичковци бясно ги ебат, и те викат и се молят... Както ти казах - всичко е на кино.

За 17тата хромозома, знам ли - не съм запознат с генетиката дотолкова, че да развивам теории. По важно е следното - ако това да спиш с мъже е болест, то или всички, дето влизат в затворите изведнъж се разболяват, или всичко е въпрос на избор :) Ти как мислиш?



Тема Re: Kroger- дрън дрън...нови [re: mizrahi]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 07:19



Това ме успокоява. Явно механизмите на обществото са още здрави, щом сте само 20 - на.



Тема Ей че довод!нови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 07:22



Ти лична практика имаш ли? Щото ако имаш, сложи си табелка че си педал и да видим ще ти спаднат ли пациентите!



Тема Re: за аналния секс между педитатанови [re: mizrahi]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 07:27



Аз не съм чул да са го махнали от списъка с перверзийте.



Тема Re: пипилота е той.нови [re: Пич]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 10:00



Женско с пишле?
да има и такива!
чудя се нашите приятели в коя графа слагат въпросните създания?!



Тема Re: Kroger- дрън дрън...нови [re: Чyryниц]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.05.05 12:00



Не бих казал, че нещата опират до някакви "обществени механизми", просто времето беше избрано много лошо /вторник на обяд!!!/ и организацията беше под всякаква критика. Следващия път, ако го организираме ние хората ще бъдат доста повече...



Тема Вивиан, миличка, какви си ги натворила.нови [re: Bивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано24.05.05 14:25



О Вивиан, какви си ги натворила тук. Докато киснеш само по форумите, не очаквай да се излекуваш.
Ти миличка, правила ли си секс някога ???? Виждала ли си мъжки член, знаеш ли за какво служи той ????.... За правене на деца или за удоволствие. Ако нямаш деца, а си правила секс, значи си го ползвала за удоволствие. Не ти ли се вижда доста перверзно това ???? Ужас.
Достигам до извода, че си фригидна и то на основата на еманципация - просто смяташ секса (какъвто и да е той) за нещо перверзно.
Ела при мен, въпреки, че съм с хомосексуална ориентация, ще те излекувам. Стига да не си под 18 годишна де, че хлапета въобще не ме привличат.
За пичагата, не желая да пиша. Той може да отиде на Централна гара и да си намери място където да се изпикае, т.к. друго не може да прави.
Вие не сте никакви представители на хетеросексуалните. Вие сте издънки на които просто им липсва каквато и да е сексуална ориентация.
До скоро.



Тема Re: Вивиан, миличка, какви си ги натворила.нови [re: Gary]  
АвторПoпaднaлa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 16:32



Случайно попадам тук!
Реших че май съм обратна и много сикам да се чуакм с една ваша приятелка!
дали може да ме оредите?





Тема Re: лекаря ви гей казва друго!нови [re: mizrahi]  
АвторПaпaднaлa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 16:39



ами да те запозная със 17тата хромозома:




Това какво е?
момче
момиче
хермафродитче
травеститка
гей
лезбийка
не мога да определя





Тема Абе идиот педералистичен,нови [re: Nikam]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 19:10



Ако ти беше нормален човек, щеше ли да споменаваш точно умиращия на какво е готов бе ?!
Нали си даваш сметка, че нормалния човек, който има нужда от някаква потребност, и може да избира трябва да се разглежда?
Абе това педалите, да можехте да докарате всеки до там, че да няма друг избор, освен да ви шиба, само това ви е в сбърканите тикви...
Аз търсих лекар цял месец, и по интернет и как ли не, щях да ида при педал
да ме лекува, ама друг път!
Умиращия според теб, " докторе" , може ли да избира?
Или болен мозък като твоя, за който всички жени са конкуренция с която никога няма да се справи, няма да изнудва жени за пари, а от бременната жена няма нищо по-беззащитно, тя трябва да роди, няма къде да ти бяга...
Винаги съм се чудил какви са тия изроди, дето рекетират родилките, но започвам да се досещам !



Тема Неее, дъртите хюмове си иматнови [re: Bивиaн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 19:21



Женски псевдоними.
Повече няма да им пиша, щото като четат мъжки мнения, и си бъркат в задниците да се самозадоволяват... Тия хюмнета скапани .
Един авер шибал едно хюмне, ама той /авера си е идиот пълен, де/ ми вика- кат жена го ебах, вирнал съм му краката на раменете си!
Абе трябва да има хюмнета, та да се смеем на това какви са боклуци скапани... Голям ташак!



Тема Re: Неее, дъртите хюмове си иматнови [re: Пич]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано24.05.05 20:09



Ех, пичага, ти най-после си призна, че имаш хомосексуален приятел. Сега остава и ти да си признаеш, че си не просто хомосексуалист, а хомосексуален перверзник. Такива хомо перверзници като теб и авера ти, петнят името на цялото гей общество. Такива като вас заслужават само топлината на затвора, където ще срещнат и много голямо разбиране, а ако имат късмет - и любов.
Вивиан, къде изчезна миличка? Днес или си в почивен ден, или си облякла другата си самоличност. Така и не можах да разбера каква ти е сексуалната ориентация на теб. На пичагата вече я установихме. Остава и да си признае.



Тема Re: Неее, дъртите хюмове си иматнови [re: Gary]  
Авторминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 23:59



а на тебе това харесва ли ти?


не е ли сладко клиторче за лизане?



Тема Re: Неее, дъртите хюмове си иматнови [re: минaвaщa]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.05.05 08:23



Аз не съм компетентен, що се отнася до лизане на клитори. Отиди в Ева и ЕВа - там ще те излиж... ох, пардон, ще ти отговорят.



Тема Re: Пич е швестерия от класа!нови [re: Nikam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.05.05 22:22



Ники, недей така, момчето тъкмо тръгна по правия път :)



Тема според мен е гнуснанови [re: mizrahi]  
АвторПoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 07:10



носът и издава една такава сополивост! Освен това,
ТОВА КАКВО Е ВСЪШНОСТ?
Момче, момиче?


Това ли се опитвате да ми кажете че е НОРМАЛНО А НЕ БОЛЕСТНО СЪСТОЯНИЕ?



Тема ама на вас стават ли ви пишките?нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 07:11



една приятелка ми каза че веднъж сваляла един съсед и той не подавал и и казал че бил гей и не му ставала пишката!



Тема Re: Пич е швестерия от класа!нови [re: mizrahi]  
АвторBивиян (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 07:16



о той Ники ли се казва?
А ти как се КАЗВАШ?
Аз съм ВИВИЯН, не ми е чак толкова приятно...



Тема Re: Днес даваха един хомосексуален по НоваTVнови [re: янa_янa]  
АвторKaлинka (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 07:17



Днес не е ли национален празник?



Тема Re: Пич е швестерия от класа!нови [re: Bивиян]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.05.05 09:05



Вивиян си, точно толкова, колкото баба ми е Валентина Терешкова. Не виждам защо да се запознавам с анонимни особи, на които не им било "особено приятно".



Тема Re: ама на вас стават ли ви пишките?нови [re: Bивиaн]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.05.05 09:06



Тук има два варианта - първият - приятелката ти е толкова грозна, че момчето се чуди как да се откачи от нея и предпочита да каже, че е гей, отколкото да се прежали да си легне с нея.

Втори вариант - момчето наистина е гей и в този случай е направило по-добрият избор



Тема Re: ама на вас стават ли ви пишките?нови [re: mizrahi]  
АвторBиви (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 09:18



и вдвата случея не му става пишката!



Тема Re: ама на вас стават ли ви пишките?нови [re: mizrahi]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 09:20



и вдвата случея не му става пишката!



Тема Re: Пич е швестерия от класа!нови [re: mizrahi]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 10:40



Кажи как се казваш де.! Срам те е нали?
Ама на Приятелката ти викаш Ники?

Клецате ли се в гъза с него?



Тема Вивиан, ти правила ли си секс?нови [re: вивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано26.05.05 10:43



Вивиан, миличка, защо все не ми отговаряш? Правила ли си секс с мъж досега? Или може би чакаш принцът който ще те събуди от сексуалната ти летаргия? Само внимавай да не би да сбърка дупките, че тогава и той ще стане перверзник.



Тема Re: Оставяй ги да ги ебат мангалитенови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 13:02



с любов ли смучете?



Тема Re: Вивиан, ти правила ли си секс?нови [re: Gary]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 13:04



Правила съм вагинален. Оралин и всякакви други извращения който са достойни за предерасите като вас не съм правила



Тема Re: Вивиан, ти правила ли си секс?нови [re: Bивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано26.05.05 13:33



Дотук добре. А имаш ли деца Вивиан ?



Тема Re: Вивиан, ти правила ли си секс?нови [re: Gary]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 17:24



аре стига си я разпитвал бе ГЕЙ! да ти затворят устата с 3 кура да ти я затворят, цялата да е напълнат със сметана...
Още двама в носа да ти се изпразнят, и да повърнеш върху краката им!
Това ли искаш да четеш вместо "Правила съм само вагинален"?
Педалите наистина са болни същества! Не знам в коя хромозома 17та ли или коя!?



Тема Re: ама на вас стават ли ви пишките?нови [re: Bиви]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.05.05 18:19



Мило девойче, на нас пишките ни стават и доста добре, благодаря, само че стават от правилните неща. Не мисля че ще ми стане от твоята слива, цялата олигавена и невиждала пострижка...

Името ми е Милен, щом толкова искаш да знаеш. Може и повече инфо да получиш ако толкова държиш.



Тема Оставяй ги да си лижат лайната,нови [re: Bивиaн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 19:39



от мен да знаеш, че няма по-долно нещо от хюмне.А тия тук педерасти и от хюмнетата са по-долни.



Тема по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 20:32



с космат дебел бирен корем кълчещ кълки в гей бар!



Тема а с любов ли гълтате?нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 20:33



: - )



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Bивиaн]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.05.05 00:33



Гей и дебелак обикновено са оксиморони...



Тема Re: ама на вас стават ли ви пишките?нови [re: mizrahi]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 05:10



а от тази сличка би ли ти станал?


не ми е приятно да се запознавам с пендели тука!
Моето име е Вивиан!



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 05:17



Сигурно нямат! Но повечето нормални, тези които не са болни в 17тата хоромозома момичета и жение на изглеждат толкова гнусно като дебелите гейове които са се разпуснали! Може би от генетичното заболяване!
А ти не си попадал на такива!?



Тема Re: Вивиан, ти правила ли си секс?нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 05:18



Виросопреносител



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: mizrahi]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 05:19



аре арв четем един ваш потребител по всички форуми за фитнес как е писал че иска да отслабва!



Тема Re: Оставяй ги да си лижат лайната,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 05:20



Различно си е! Друго е кура да е на Болен човек!



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Bивиaн]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.05.05 09:09



:) Знам за кого говориш. Момчето просто има бизнес с диетични храни - произвежда бисквитки за отслабване. Няма лошо да направи малко реклама.

Освен това, когато е бил дебел, е бил и хетеросексуален. После като му е дошъл акълът е решил и да направи нещо за себе си.

И на децата е известно, че гейовете се поддържат повече, къпят се по често и миришат по добре от хетерото. Това е причината и толкова много жени да им се лепят...



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: mizrahi]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 09:10



Хахахахахахахаха това беше най загубеното мнение!



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Bивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 10:27



Вивиан, ти сутрин секс не правиш ли ? От 5:00 закисваш във форумите. Това не го смятам за нормално миличка. Ще се разболееш така.
Все още не си ми отговорила дали имаш деца. Аз лично смятам, че нямаш. Ако имаше, сутрин щеше да се грижиш за тях, а не да закисваш във форумите. Ах ти перверзнице такава, значи си правила секс за удоволствие, а не за поколение. Ц, ц, ц.
Или може би приятелят ти като те чука ти казва, че е вагинално, а всъщност те опъва отзад без да разбереш. Внимавай мила с кого си имаш работа. То май приятелят ти ще излезе бисексуален накрая. Евала му на момчето, поздрави го от мен.



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторПeтъp вeлиkи (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 11:39



Духай супата ма мърло!



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Gary]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 11:42



а Ники, ващия приятел обича да му се празнят в устата! а ти ми лаеш чприятеля ми че бил би!
Аз съм на 15 скъпи! А вие ми наговорихте такива простотии!



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Bивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 12:34



Аз отдавна те попитах на колко години си скъпа Вивиан. Спирам с обръщенията си към теб, щото с хлапета не ми се спори. След 5 години, ако желаеш можем пак да си поговорим.
Само искам да ти кажа, че е много перверзно да се прави секс за удоволствие, а не за поколение. Така казвали прадядовците и прабабите ми които наистина са го правили за поколение (имали са по 12 деца). А ти си само на 15 и вече си опитала от сладкото. Мама и тати знаят ли? Ужас. По-добре си заключи вагината и я дръж заключена докато не решиш да създаваш поколение. Че току виж покрай удоволствието ти се пръкнало някое копеленце и като в повечето случаи това детенце ще го пратиш в приют да оцелява (както правят много хетеросексуални перверзници).
Желая ти успех Вивиан. Тепърва ще откриваш нови неща в секса. Дано го правиш с човек когото обичаш истински. Така е много по-сладко. Казвам ти го от личен опит.
Сбогом палавнице!



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Bивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 12:37



И да добавя, че съм доста загрижен за теб Вивиан. Моля те, не кисни само по форумите. Това е много вредно. Много по-хубаво е да излизаш сред хората, да се срещаш с приятели, да спортуваш, да готвиш, да опознаваш родината отколкото да киснеш по форумите и да четеш глупостите на такива като теб.



Тема Мааамицата им педалска!нови [re: Пич]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 13:39



Никакъв хуй не ви пускам на вас-да си бъркате в задниците с бирени бутилки, боклуци такива!



Тема Re: Мааамицата им педалска!нови [re: Пич]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 13:51



Ти на колко годиники си бе пичага?
Когато почне да ти става, тогава пускай. Засега и да искаш, няма как. Всяко нещо с времето си. Засега ти и приятелите ти освен за пикаене, за друго не можете да го ползвате.
Успех и щастливо бъдеще. Имате още много да учите.



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Gary]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 16:52



Точно баба ми е казвала че на 16 вече са я онодили! И то Вагинално!
И аз съм подготвена!
Попитаме дали съм правила секс отговорих ти!
Аз не мога да гледам 12 деца! За това не знам дали ще правя 12 пъти вагинален секс през живота си! Но мъж да пие сперма на друг мъж е ГНУСНО!
това е много голяма болест носена в 17тата хромозома!



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Gary]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 16:55



така ли мислиш бе ГЕЙ?
аз азко взема да слушам педерасите съвсем да съм загазила!
Съвзем да съм откачила и да съм се развратила!
ще ходя където си искам! БОлен!



Тема Re: Мааамицата им педалска!нови [re: Gary]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 16:56



Май ти ще си го напориш от зад!



Тема Re: Мааамицата им педалска!нови [re: Gary]  
Автордpyr ПИЧ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 17:29



да да имаме мнеого да учим как се лапа кур!



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Bивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 17:48



Вивиан каза:
"така ли мислиш бе ГЕЙ?
аз азко взема да слушам педерасите съвсем да съм загазила!
Съвзем да съм откачила и да съм се развратила!"

Мило дете, ама наистина ли се смяташ за откачено и развратено? Моля те, не си мисли така. На децата всичко им е простено, след малко пердах разбира се. Съвземи се малко и повярвай в себе си. Знам, че можеш да бъдеш и добро момиче. Това, че си правила секс на 15 (а може би и по-рано) и то за удоволствие, ще си остане между нас. Няма да казваме на мама и тати. Честно казано винаги съм искал границата да е не 14, а 18 години. Просто някои деца (като теб Вивиан) съзряват по-късно. Ако ги опъне някой преди да навършат 18 според мен трябва да се наказва със затвор.
Вивиан, а да не би да те е насилил някой? Вече взех да се съмнявам и да си обяснявам поведението ти така. Ако е така, потърси помощ където трябва, а аз обещавам да те подкрепя и да вкараме на топло хетеросексуалния перверзник.



Тема Съвземи се Вивиан, ти не си откачена.нови [re: Bивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 17:49



Вивиан каза:
"така ли мислиш бе ГЕЙ?
аз азко взема да слушам педерасите съвсем да съм загазила!
Съвзем да съм откачила и да съм се развратила!"

Мило дете, ама наистина ли се смяташ за откачено и развратено? Моля те, не си мисли така. На децата всичко им е простено, след малко пердах разбира се. Съвземи се малко и повярвай в себе си. Знам, че можеш да бъдеш и добро момиче. Това, че си правила секс на 15 (а може би и по-рано) и то за удоволствие, ще си остане между нас. Няма да казваме на мама и тати. Честно казано винаги съм искал границата да е не 14, а 18 години. Просто някои деца (като теб Вивиан) съзряват по-късно. Ако ги опъне някой преди да навършат 18 според мен трябва да се наказва със затвор.
Вивиан, а да не би да те е насилил някой? Вече взех да се съмнявам и да си обяснявам поведението ти така. Ако е така, потърси помощ където трябва, а аз обещавам да те подкрепя и да вкараме на топло хетеросексуалния перверзник.



Тема Re: Мааамицата им педалска!нови [re: дpyr ПИЧ]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 17:53



Пичага, пак ли ти бе пиле шарено. Всичко с времето си, не назорвай нещата. Някой ден ще започне да ти става пишката освен за пикаене и за друго.



Тема Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Gary]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 19:04



Ама кур нема да видиш, плешиво хюмне дърто !Да го напраскам на майка ти в косматата путка! Че да ти умре гъзенцето от яд !



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Пич]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 19:08



Леле колко си страшен. Тя майка ми такъв пердах ще ти дръпне, че няма да можеш да пикаеш няколко дни. Сополанко.



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Gary]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 19:18



Сополанко е тоя в гащите ми.Искаш да го налапаш,нали?



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Пич]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 19:30



Че кой ще ти лапне медуза бе сополанко.



Тема Стават им задниците !нови [re: Bивиaн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 22:08



Като четат мъжки мнения, и им стават задниците на гьотферените.



Тема на теб нищо не ти става бе сополанко.нови [re: Пич]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано27.05.05 22:20



Кое мнение смяташ за мъжко? Твоето ли бе сополанко. Ти сигурно изглеждаш като сополанковците чиито снимки е постнала Вивиан наскоро.



Тема Прикритинови [re: Пич]  
Авторyork (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 22:45



Ей, смотан, що не ебеш путки в петък вечер, а пак обсъждаш любимците ти?

Не ти ли прави впечатление, колко възбуждаш ония двамцата: мизрахи и доктора? Ти също ли се възбуждаш? Те обичат да се дърлят с такива нещастници като теб щото са професионално реализирани гейове и злорадстват, че въпреки дискриминацията на обществото към хората с алтернативна сексуалност, са успели в нещо. Те обичат такива като теб, които да ги псуват, от това се възбуждат.
Аз се опитах в клуба за гейове и лесбийки да говоря добронамерено и да защитя правото им на свободно самоопределение и сексуално поведение, но точно тия двамцата не писаха и ред (само единия отбеляза кратко, че той и без мен си знаел какъв пол е). Не, те (говоря само за тази малка част гейове-женомразци и комплексари) не искат културни дискусии, те искат да се псуват със селяндури и инфантили.
Добре сте се намерили -- имате нужда едни от други -

ТИ СИ ПРИКРИТ ГЕЙ, А ТЕ СА ПРИКРИТИ ХОМОФОБИ


ПП: забележи, че само тези двамата (мизрахи и Ник) говорят на твоя език, докато другите участващи (напр. Гери) се опитват културно да отговарят или да задават смислени въпроси.



Тема Re: Стават им задниците !нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 09:52



а ти имаш болест в 17 хромозома! При репликацията нещо и се е отделило! Лиспва ти цял фрагмент!
Олей къде го изгуби бе Ники! Олей!?
По добре иди да си го потърсиш!



Тема Re: Прикритинови [re: Nikam]  
АвторBивaн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 10:19



така ли? а защо се заяждаш тука?! защо?



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Nikam]  
Автор Kлapиca (непознат)
Публикувано28.05.05 14:12



олей колко си гнусен!
А ти с кой се чукаш?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Пeтъp вeлиkи]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано28.05.05 15:11



Иска ти се.



Тема Крастави хюмнетанови [re: york]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 16:43



Првз девет баира се надушвате ! Мажи си дупето с вазелин , балъче.



Тема Re: Прикритинови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 17:34



така ли а в педалкия ви клуб адам и адам коя започва първа?!



Тема ама той не може!нови [re: york]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 17:35



Как да ебе путки в петък вечер като е болен генетично в 17та хромозома!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 17:39



ти кво пак се събуди да досаждаш! Педерасите са долни а лизбийките развращават абитюрентките да се лижат публично... В частност дори ти, като си писала в клуб ева и ева на възмутен съсед, че и той тряввало да се включи!
как не те е срам ма! Тука влизат деца!



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Nikam]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 18:57



и той ли е генетично болен!?



Тема Re: Мааамицата им педалска!нови [re: Nikam]  
АвторBививaн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 18:58



а и баща ми разбра че хомосексуланите в това число и ти Ники, развращавате деца!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 18:59



а тука е България!
Мисля че по би ти отивало да млъкнеш докато не са сформираи прозиводсво срещу теб!



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Gary]  
Авторвивa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 19:00



а 17тата хромозома?



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 19:00



по-добре млъкни!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Bивиaн]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано28.05.05 19:11



Първото, което децата ще направят като влязат тук е да ти усвоят речника и прекрасната граматика. Добър пример си. Иначе тия момичета от клипа аз съм ги научила така, да! Нали добре са се научили?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Bивиaн]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.05.05 19:12



Девойче, като разбрах, че си на 15 спрях да ти отговарям, защото, днес мислиш едно, утре - съвсем друго. Нормално е. Пубертет му викат на това. След няколко годинки пак ще си поговорим, когато излезеш от възрастта в която като ти се е допикало, ти решаваш, че ти се е доебало...



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Bивиaн]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано28.05.05 19:14



Мдам. В клуб България е тъпкано с необразовани простаци, които псуват ли псуват. Забележи, аз една псувня нямам в целия спор. Кого си тръгнала да поучаваш?



Тема Re: Прикритинови [re: york]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано29.05.05 02:06



Споровете с хлапета са абсолютно излишни и времеотнемащи. Когато едно хлапе няма респект от човека който го поучава, то последния просто си губи времето. Напускам тази тема.
Вивиан и Пич, регистрирайте се и не си мислете, че като не сте регистрирани сте недосегаеми. Само да поискам, мога да издиря адресите ви. Внимавайте кого псувате деца, не всеки може да търпи. Желая Ви Успех в живота! Колкото по-малко омраза държи човек в себе си, толкова е по-хубав животът му. А и на тези около него, също.



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:14



развратница кво толкова!Ч



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: mizrahi]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:16



а ти в тази възраст вместо да си решил че ти се е присрало си решил, че ти се е преебало, и ми даваш съвети и на мене да се чукам анално!
Нещастно болен!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:16



но е пълно с болни в 17тата хромозома!



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Nikam]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:18



Ако беше красив колкото тези горните сигурно и ти щеше да караш кънки пред НДК без горна фанела,
за твое най голямо съжаление си мисля обаче че ти такъв вид изобщо и нямаш!

Ето защо место да ми показваш разни други картинки, покажи се ти какъв си!?



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:19



Покжаи твоя снимка стига си показвал чужди!
вероятно каква съм не знам, но при тебе сигурността в наличието на делеции при 17тата ти хормозома е 100% сигурно!



Тема Re: Мааамицата им педалска!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:19



не мислим че съсветите на пендер като тебе ще бъдат полезни за нещо освен за развращаване в педерастия!



Тема Re: Прикритинови [re: Gary]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:24



И какво като ни намериш?
Ще ни пратиш предполагам на централна гара да си търсим другарчета където пращаш другите педераси! Мисля че вашите адреси трябва да бъдат намерени и да бъдете съдени защото пишете такива неща по форумите които могат да ги четат всички дечица!
Не те ли е срам бе?
Какво ще правя аз на Централна гара?
а дали искаме да се регистрирам или не това си е мое право!
След като тука може да се пише НЕРЕГИСТРИРАН, за разлика от клубове където анални истории се четат без проблеми но ви е страх да чуете мнението на някой искрен!
Говоря ти за посещавания от педерасите Адам и Адам, където се срещат да си организират оргии



Тема Re: Kroger,нови [re: Kroger]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано29.05.05 10:12



мда, моите родители са еднополова двойка в България, всеки ден целували се пред мен и аз нали нямам избор и съм придобила същото държание от тях! Както и всичките ми други познати, израсли в България, имащи нехетеросексуална ориентация. Как ли пък не! О, или да, аз съм "едно от изключенията", или аз съм продукт на тази "асиметрията" ли беше?
Аргументите са ти толкова лоши и невалидни, не знам дали дори самият ти успяваш да убедиш сам себе си в техната правдоподобност! Но уважавам и се опитвам да разбера мнението ти, независимо от формата на излагане на аргументацията ти!
И щом си се хванал така отчаяно за този аргумент "битието променя съзнанието", именно когато едно "битие", където моята сексуалност, твоята сексуалност или тази на съседа ти, не се поставя като първи и единствен индикатор за това какъв e моя характер, какъв е твоя характер или този на съседа ти, каква е моята/твоята/на съседа ти/ социлна отговорност в едно гражданско общество, като гражданка/гражданин, то тогава, следователно "съзнанието" няма да регистрира изобщо лесбийките, гейовете, бисексуалните, транссексуалните и т.н. като нещо особено. Защото факта, това каква сексуална ориентация притежава някой, има точно толкова релевантност в едно (толерантно) съзнание/общество, колкото и това какъв цвят чорапи носиш в момента (аз не бих могла да ти наложа какъв цвят чорапи да носиш, нали? - както и ти не желая да налагаш на мен, а всеки има право да носиш чорапи!). Разбираш ли Kroger, аз не те питам и никак не ме интересува ти кога и под какви пози, под каква форма практикуваш любовта си към/с жена си, за да разбера ти как ще отгледаш и възпиташ твоите деца, или пък за да разбера ти каква музика/храна/филми харесваш; единственото което ме интересува е твоята човешка/социална позиция, твоето човешко/социално отношение към мен, към останалите индивиди в обкръжението ти. И това отношение, тази позиция е желателно да бъдат оповани на малко по-обективни и стойностни фактори от тези аз каква сексуална ориентация имам и практикувам. В противен случай, подобни междучовешки взаимоотношения (базирани единствено и само в/у сексуална ориантация и нищо друго), според мен, са безстойностни, лишени от всякакво уважение към човека/индивида като такъв и не подлежат, според мен, на никаква каузална/причинно-следствена връзка с някакви външни, неподлежащи на каквато и да контрола, произволни, природни закони, а по-скоро на комплексни постоянно променящи се велечени и феномени в личностните, социално-психологически междучовешки връзки между индивид-съзнание-битие в едно съвременно социално общество!



Тема Re: Kroger,нови [re: ПeчeнaTиkвa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 10:59



А ти нали си в Грмания, сигурно си мислиш като си и отишла по света непременнотрябва да излагаш Бълфгарската нация?

Може би дам да потърсиш лечение за да ти оправят 17тата хромозома!

По добре не се меси тука, защото и ти развращаваш малките деца:
седи си обсъждай къде да гласуваш в Германия и спри да пееш, че ще ти се смеят всички дойчки!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: вивиaн]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано29.05.05 11:07



Има ли някаква основателна причина за злобата ти, или перманентното ти поведение e такова?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: вивиaн]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.05.05 11:12



е, ако знаех, че си на 15 нямаше да ти давам такива съвети. Щях да ти кажа да отложиш секса с още 2-3 години и да залегнеш над учебниците.



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: ПeчeнaTиkвa]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.05.05 11:15



малка е, затова е злобна... Нали имаше една реклама за тинейджъри "Те са малки, нахални и нахъсани да вземат от Живота..." За съжаление, ние с тебе знаем, че такива мераци най често завършват пред опашката за безработни или пред венерологичните кабинети...



Тема Re: Kroger,нови [re: Bивиaн]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано29.05.05 11:33



Ставаш смешна, не знам доколко го осъзнаваш!
Хайде, приятен ден и дано със злобата си и неуместните си груби обиди постигнеш целите на своя живот! Живей!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: mizrahi]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано29.05.05 11:38



Знаем, да - ние с болния "хомо-ген", нали?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: ПeчeнaTиkвa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 12:29



Да хомосексуализмът който е болест!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: mizrahi]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 12:31



скъпи аз не съм болен педндел като тебе за да не си чета всеки ден! аз съм отличничка! Не се дрогирам и не пуха, за разлика от лизбийките!



Тема Re: Kroger,нови [re: ПeчeнaTиkвa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 12:32



Защот не ми отговаряш на въпросите? За това ли си извън българия да я излагаш!?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Bивиaн]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано29.05.05 12:43



О? И как така няма да го открием в списъка с болести, любезно съставен от СЗД?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: mizrahi]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано29.05.05 12:47



Що се занимаваш с тази? Тя ни е на всички под нивото, не само защото отдавна минахме 15 години и си имаме висше образование, но заюото сме доста по-широко скроени от нея.



Тема Re: по е хубава от тяло на дебелак гей!нови [re: Gary]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 12:49



аз не съм като показана на снимките лезбийка да прави секс и то на 15 и то с жени под действие на алкохол и трева!



Тема Те се ебат из храститенови [re: вивиaн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 12:58



тия хюмнета скапани. И миришат на говна и се уригват на сперма.



Тема Re: Kroger,нови [re: Bивиaн]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано29.05.05 13:03



Когато ми поставиш адекватни, смислени и ясно артикулирани въпроси - с удоволствие ще се опитам да ти отговоря! Не мисля, че ти си в състояние да поставяш подобни въпроси, обаче, за съжеление, и затова не смятам и колкото и да се опитвам да водя разговор с теб - никога няма да се получи.
Щом ти смяташ, че излагам България - ми така смяташ, не мога да те променя! Нормалните хора си подкрепят мнението с факти, аргументи, когато изказват такова, но единственото, което ти явно търсиш е да храниш подлата си злоба. Аз отказвам да съм тази, която да го прави! Успех в търсенето на други такива!



Тема Re: Kroger,нови [re: Bивиaн]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано29.05.05 13:20



За кво и е на Тиквата в Германия да излага държавата като ти и от тук успешно се справяш за четирима?



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Bивиaн]  
Автор marilyn- ()
Публикувано29.05.05 14:08



Я покажи ти твоя снимка, а? И като искаш снимки на хората вземи се погледни в огледалото и тогава си изливай злобата тука, че като ти гледам правописните грешки много ми приличаш на трепереща незадоволена злобарка, която си мисли че като не може да си намери мъж гейовете са и виновни и че всички са станали гейове и за нея не осатанали мъже.
Мненията ти приличат на адски комплексирана и недобре изглеждаща жена,озлобена, колко грозно!

Редактирано от marilyn- на 29.05.05 14:11.



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 14:48



еми като си сляпа няма да може да откриеш нищо! Сигурно не може да четеш, защото си и необразована!
Но подобре питай вашия лекар: хем гей хем и генеколог! Няма да се плашиш от него като му показваш половите си органи!



Тема Re: Kroger,нови [re: ПeчeнaTиkвa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 14:52



Слушай ме какво лезбийке!
Аз съм само на 15 години, това което правиш извън България за мен е много срамно: ти излагаш България!?
Или искаш от мене още на 15 да се съглася че може би женаксата ти проституция в Германия е нещо хубаво!?
Ще кажеш че не преоститулираш? Е аз от къде да знам, като само за секс говорите! А даже гейовете бяха толкова мили да ме питат дали го правя от зад!
Мисля че трябва да си търсиш избирателната сексция тихо и кротко в другите клубове!



Тема Re: Kroger,нови [re: янa_янa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 14:53



хайде стига а ти да пишеш пред деца такива неща не те ли е срам!?



Тема я дойде нова завезда от гей обществотонови [re: marilyn-]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 14:57



да пише пред децата поредните гейски постинги!
Не те ли досрамя че и аз и мойта приятвелка сме само на 15 и не може да приемем че защитаваш педерастията в този клуб (а И В КОЙТО И ДА Е- ЗАщОТО НИЕ чЕТЕМ И ТАМ), която е БОЛЕСТНО СЪСТОЯНИЕ в 17тата хоромозома!
Знам че колекционираш снимки на малки деца това е характерно за педерасите и лезбийките, те са педофили, но аз няма да ти дам моя!
освен това мисля че нещо не ставаш за гадателка защото предсказанията са ти много грешни: аз сама съм споменала на колко съм, с една цел да СПРЕТЕ ДА РАЗВРАЩАВАТЕ ДЕЦАТА КАТО МЕН!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Bивиaн]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.05.05 15:19



Ех, като гледам как в едно изречение си направила толкова много правописни грешки, трябва спешно да си поговоря с учителката ти по литература...

Лошо е за едно дете като теб да е толкова злобно и вместо да чуе какво му говорят хората, да се тръшка на инат да твърди, че Слънцето изгрява от запад или че Земята е центъра на вселената. Точно толкова глупави и неверни са твърденията ти, че гейовете са болни или че са педофили...

87 процента от педофилите са хетеросексуални, което трябва да ти говори много...



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.05.05 15:21



Опитвам се да разбера, дали злобата й е вродена или се дължи на нещо друго - примерно, била е насилвана сексуално от майка си или сестра си, или може би от брат си, а защо не и от всички заедно...



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: mizrahi]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 15:41



Офф, вече ми писна от всички вас. Признавам си, бях насилена от кака си преди 5 месеца. Мразя всички лизбийки и педераси. Повече няма да пиша тук. Сбогом!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Bивиaн]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано29.05.05 16:03



Хаха. Нали нямаше вече да пишеш? Щото ако ще си мерим пишките по образование... помисли си пак, че да не ти разказвам аз какво образование имам.



Тема Re: Kroger,нови [re: Bивиaн]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано29.05.05 16:04



Ако тук има деца, те са достатъчно загрубели.



Тема Re: Kroger,нови [re: Bивиaн]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано29.05.05 16:05



"от зад"?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Bивиaн]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано29.05.05 16:12



Чао чао!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 17:09



никой не е казал че няма да пиша! аз съм сама срещу помията на обществото!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: mizrahi]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 17:09



тя една ли ще бъде щастлива да разговаря с пендел



Тема Re: Kroger,нови [re: янa_янa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 17:11



ти ли си позволяваш, една долнопробна дрогирана с трева лезбийца да определяш какви са децата? не те е срам!



Тема Re: Kroger,нови [re: янa_янa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 17:12



да там където те лиже кака ти елия докато те и бърка с пръст



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 17:13



чао е мозачната ти клетка която ще пукне вследствие на болестта на 17тата хормозома!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: mizrahi]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 17:18



а най вече от един съсед пендел ми пуска порно филми на тях едни момчета правеха така:


той се въжбуждаше масторбираше, и винаки поатаряше, аз обичам и малки путчичи! аз обичам и малки путчици...
Благодарение на мен го озаптиха... Ето защо силно се надявам че ще ви озаптят и вас!
Вече говорих миналата седмица с психоложката.
тя каза че според някой си Зигмонт Фроинд хомосексуализмът било нещо нормално проявяващо се в развитието на децата, но нещо не нормално когато детето остане на този етап и си ги носи в бъдеще.
Хайде по добре си приготви четките и пастите за затворите!



Тема Re: Kroger,нови [re: Bивиaн]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано29.05.05 18:07



Сладурана! Дай да те щипна по бузката! Хайде и не се напъвай така, че виж как почваш да заплиташ думичките и да пелтечиш лекичко - спокойно, взимай си въздох равномерно! И сега кажи, сладка, какво друго би желала да направя, освен да си търся "избирателната сексция тихо и кротко в другите клубове!", а? Щип по бузката, скица такава!



Тема Re: я дойде нова завезда от гей обществотонови [re: Bивиaн]  
Автор marilyn- ()
Публикувано29.05.05 18:08



Щом толкова си чела къде съм писала, да беше прочела когато съм писала преди, че съм твърдо против педофилията!!! С болни мозъци като теб не ми се занимава. Айде у лево, че ме боли кръста чак пък толкова надолу да се навеждам.



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
Автор marilyn- ()
Публикувано29.05.05 18:14



Какво сме се разписали се чудя, аз исках само да се погледне в огледалото тая, тя си помисли че снимка й искам хахахах. Ама знаеш ли аз какво си мисля като заговорихме за огледала. Нали знаеш някой който не се харесва и се погледне в огледалото какво му се иска да направи- да счупи огледалото. Така и тя като гледа гейвете и лесбийките явно се разпознава ама толкова много се мрази та се опитва да изкара злобата си на нас. Тука отидох в малко по друга посока де. Латентност какво да ти кажа щом чете и къде пишем прави си изводите:) Айде и аз се махам от тука.



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Bивиaн]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано29.05.05 18:18



Май са те пуснали теб за два дена навън и си захапала някой компютар в интернет клуб и пишеш бясно ли, бясно - айде, кога ти е часа за прибиране, или с усмирителната риза те гонят за да те прибират всеки път насила? Брях тея странични ефекти на тия хапчета - много силни, да му се невиди!



Тема Re: Kroger,нови [re: ПeчeнaTиkвa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 20:07



е това е доказателство че всички хомосексулани са педофили.
а не някакви си %нтни разлики!
И елия правеше оня ден така да знаеш!
МРАЗЯ ВИ!



Тема Re: я дойде нова завезда от гей обществотонови [re: marilyn-]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 20:08



Ври си го отзад несмазан!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: marilyn-]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 20:09



да разкарай се болен плюжек



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: ПeчeнaTиkвa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 20:11



Какво наричаш едно 15 годишно момиче НАРКОМАНТКА?!
НЕ ТЕ Е СРАМ! Разкарай се! Седи си в Германия и никога дано не видиш бял ден! Дано гледаш само дебели Frau пърдящи срещу тебе в трамвая, оригващи се, и ако си намериш гадже то задължително типично по немски освен че да тежи 80 кг да се секне по 3пъти на ядене и да ти пърди под завивките!
Знам ги аз немските frauta!



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:33



Вече ходихме при прокурора и дадохме показания срещу тебе! Добре че те знаем кой си! Ники, тука те издадоха!
Очаквай скоро призовка!



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:33



Вече ходихме при прокурора и дадохме показания срещу тебе! Добре че те знаем кой си! Ники, тука те издадоха!
Очаквай скоро призовка!



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:34



извратен!
Вече ходихме при прокурора и дадохме показания срещу тебе! Добре че те знаем кой си! Ники, тука те издадоха!
Очаквай скоро призовка!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:35



нали си пендел!?
Каква кака те гони?
Психоложката каза че тя и прокурора ще се погрижат за тебе обаче!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:35



като те закопчаят ще имаш време да четеш генетика



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:36



психоложката ще ми помогне срещу педофилите в интернет които оскверняват съзнанията на малките деца. Тя така каза. днес ходихме при прокурор!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:37



какво казва един гей Ники Минета, за едно момиче никой няма да го прочете!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:37



АЗ съм девствена! не те ли е срам!? НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ ИЗРУД?!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:39



не ме поучавай Ники- Минета, ще видиш като ти дойде призовката там на развигор ще обясняваш какво е генека като ти го напрорят криминалните!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: вивиaн]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:42



Всъщност не съм девствена, днес ходих на генеколог и той така ми каза. Но щом не си спомням кога съм правила секс, значи съм девствена.



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:44



да бе да... тебе те е срам да се покажеш пред мъже бе! всеки ще те отбегне!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:45



Ники маймуната, скача по трибуната
вика и крещи: дайте му курове
дадоха му 100 иска още 100



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:46



О ти си бил набожен? И за какво се молиш?! да спаси женскатата ти душа от това мъжко тяло ли?



Тема Re: я дойде нова завезда от гей обществотонови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:47



Е когато си мечтаеш за 3 кура едновременно един в устата ти един в гъза ти и един в ръката ти, не може да прецениш правилно за къде съм, защото ти си един ПЕНДЕЛ



Тема Re: Мааамицата им педалска!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 10:48



не съм се чукала а съм девствена!
ДАНО ти тряснат 3 години заради тези мнения!
Кога съм казала че не съм не знам!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
Автор marilyn- ()
Публикувано30.05.05 11:20



Това щях и аз да напиша, за пръв път виждам такова плиткоумно тълкуване на Фройд:))) А и щом има психоложка, дали да не направим извода, че има сериозни разстройства на личността. Айде аз наистина вече няма да я чета тая.



Тема Re: я дойде нова завезда от гей обществотонови [re: Bивиaн]  
Автор marilyn- ()
Публикувано30.05.05 11:21



ignore.



Тема Абе теб не ти ли омръзна да я дигашнови [re: Bивиaн]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 12:10



тая тема?



Тема Re: Абе теб не ти ли омръзна да я дигашнови [re: нeнo]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 16:17



Не. Забавно ми е. Като няма друго какво да правя по цял ден и цяла нощ. Приятеля ми ме изостави, щото си хареса един мъж. А аз съм доста тъпичка за да си намеря друг.



Тема Ей , бъркогъз,нови [re: Nikam]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 18:57



А ми кажи педрастията не е ли психическа болест- имаш халюцинации, и само големи курища сънуваш.



Тема От педерасти друго не чакай !нови [re: Bивиaн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 19:04



Наистина не е лоша идея да се заведе дело за развращаване на малолетни. Аз съм ти свидетел. То и без това мечтата на хюмнето е да го прискрипят пандизчиите в пандиза.
Маааамицата им педалска! Освен да пишат мръсотии на децата, за друго се не сещат .



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: marilyn-]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 19:45



може да направиш извода че сум ученичка и че въпрсоната е на щат в нащето училище!



Тема Re: я дойде нова завезда от гей обществотонови [re: marilyn-]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 19:45



Е той почти целия кур ти е влезнал в гъза, какво ще го игноришаш!
Тъпанарка!



Тема Re: Абе теб не ти ли омръзна да я дигашнови [re: нeнo]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 19:46



Тази за болестта ти на 17тата хромозмоа!



Тема ами да то от педераси очакваш ли нещо добро?нови [re: Пич]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 19:48



Особенно този гей Ники, лекар ли е путколог ли е къв е ама да ми публикува целуващи се мъже, със сърчица на такива места където и съученичките ми влизат не е нормално!
Нека съда да го накаже за това! Ние искаме спокойствие!



Тема АМА ЗАЩО!!!???нови [re: Bивиaн]  
Автор york ()
Публикувано30.05.05 22:16



Вивиан, колко време се пъна докато измисли тия глупости за психоложката и прокурора, надявам се не много, защото звучат като ученическо есе на третокласничка на тема "Лошите гейове и добрите грозни девойчета, дето никой не им обръща внимание".

Аз съм студент по психология и вече съм казвал мнението си за сексуалните идентичности, но тук не е това темата. Тук, както впрочем и в повечето други ситуации, те са просто повод.
Според популярната психиатрична класификация на типовете склонни към психични разтройства личности, ти си типична представителка на т.нар. хистрионна личност, която се характеризира с постоянно желание да й се обръща внимание от околните; това се постига с: маниерничене, цупене, рязка промяна на емоциите и мненията за кратък период от време; говорене с предизвикателен глас, несъответстващ на сериозността на ситуацията и др. форми на поведение, които изразяват все едно и също нещо, все един и същ вопъл:

"Ама защо не ме харесват и не ми обръщат внимание другите!"

Знам че си толкова подтисната от това, че съучениците ти и познатите ти не те намират за достатъчно привлекателна, че във фантазиите си искаш да унищожиш целия скапан свят или най-малкото тия странни хора, дето не можеш да ги разбереш, какво удоволствие намират в еднополовите връзки; затова си мечтаеш как ще мобилизираш всички сили и власти, то не са психиатри, то не са прокурори, съдии, полиция, командоси, армията, черните барети, спец. службите, муджехидините, талибаните, обединените воини на Христа и Аллах -- и ще ги хвърлиш в свещена война срещу всички, които не можеш да разбереш и които се осмеляват да се забавляват, докато ти, горкичката, си седиш и скучаеш все така незабелязана.

Аре по-свежо! Когато ти писне да псуваш тука, излез на слънце, разходи се, започни да общуваш с повече връсници, дръж се по-естествено, не прави сърдити физиономии за щяло и нещяло, не се старяй да привличаш вниманието изведнъж на всяка цена, не се мръщи и постепенно хората около теб ще почнат да ти обръщат повече положително внимание, още си в средата на пубертета и имаш много възможности за контакти, запознанства, приятелства, сигурен съм, че има и по-грозни момичета от теб, които са къде-къде по-задоволени; карай го по-бодро!
Айде, успех и със здраве!



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:48



не се подигравай, ваши хора са също и всички в затворите



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:49



ПРЕСТЪПНИК!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:50



е само пендел като Ники Лудото може да си помисли че като врътне свирка на прокурор и ще се оттърве!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:50



И в затвора са луди по това! чакат те!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:51



значи не си гей след като мислиш че нашата училищна психоложка може да те изнасили!?
АХАХА тя не си пада по пендераси с разпрани ануси!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:52



духай на прокурора и после на затворниците



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:52



а ти на урочи по първоначална генетика че не знаеш колко ти е болна 17атат хромозома!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:53



Ако си извадиш изкуствения от гъза дали ще потече дрисня в следствие на клизмата ти!?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:53



Мнгоо си набожен! ЗА КАКВО СЕ МОЛИШ?!
За да ти го напорят 3ма едновременно?!



Тема Re: Вивиан, как си девствена?нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:54



ти си болен! явно имаш халюцинации



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:54



Ники ти Швестерка ли си?



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:55



о имашщ гадже?! И то е болно горкото и то трябва да се лекува от коварната генетичнаболест на хомосексуализма?
Случайно делецията да е засегнала и някой други органи?



Тема Re: Ей , бъркогъз,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:55



не ме интересува Швестерката Ники кво сънува



Тема Re: я дойде нова завезда от гей обществотонови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:56



ама ти имаш ли друга ръка или делецията в 17тата хромозома е повлияла?!



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:57



аз да не съм ти любовница да ти отговарям! Че не се ли виждаш ти си един ГЕЙ!



Тема Re: От педерасти друго не чакай !нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:57



духай плодова салата



Тема Re: ами да то от педераси очакваш ли нещо добро?нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:58



а и това ще кажа на училищния психолог да включи в материалите за прокурора



Тема Re: АМА ЗАЩО!!!???нови [re: york]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 06:58



Тея глупости не мисля да ги чета! Спрете да развращавате децата!



Тема К`во, к`во?нови [re: Bивиaн]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 09:03







Тема КОЙ И ЗАЩО НИ ВРЪЩА В ЕРАТА НА ПИТЕКАНТРОПИТЕ ?нови [re: oтвpaтeн]  
АвторMAЙMУHCKИ ЛИДEPИ (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 12:23



То се вижда с невъоръжено око, че парвенютата и обслужващите ги мутри се възползват от принципите за толерантност на демокрацията, за да моделират "подходяща" за тях и наричана от самите тях "БАЛКАНСКИ ТИП" НЕБЪЛГАРСКА И АНТИЕВРОПЕЙСКА КУЛТУРА" от:
ЦИГАНСКО-ОРИЕНТАЛСКИ ПЕСНИ И КЪЛЧЕНЕ ТИП "ГЮБЕЦИ", незнайно по какъв критерий характеризирани с гръмкото име ПОПФОЛК,
ПРИНИЗЯВАЩО ПО НАЙ-ПРОСТАШКИ НАЧИН ЧОВЕШКОТО ДОСТОЙНСТВО СЪДЪРЖАНИЕ, при това написано възможно най-несръчно и неграмотно.
ПОПУЛЯРИЗИРАНЕ И УХАЖВАНЕ В МЕДИИТЕ НА "КУХИ" ХУБАВИЦИ, РАЗНИ ПЕДЕРАСТИ И ВСЯКАКЪВ ВИД ТЪПИ И ИЗРОДЕНИ ПИТЕКАНТРОПСКИ МУТРИ ("ВЕНЕЦ" НА КОИТО Е СЪЩЕСТВОТО "АЗИС").




Тема Re: КОЙ И ЗАЩО НИ ВРЪЩА В ЕРАТА НА ПИТЕКАНТРОПИТЕ ?нови [re: MAЙMУHCKИ ЛИДEPИ]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано31.05.05 14:12



Хей, маймунката, долу лапите от Поп фолка :) бас ловя, че нашата Вивиан е първа писта на кючека...

Гейовете пък май повече си падат по операта :) / Злите езици говорят, че на концерта на Хосе Карерас 86 процента от публиката била от наши хора :)/



Тема Re: Педалска наглостнови [re: oтвpaтeн]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 23:12



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.