Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 21.06.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: мирен походнови [re: Biseksualen]  
АвторXeтepo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 03:03



Виж сега , училища казваш .... в които ще се обсъжда ... ми ок. Може и някога да стане , но се замисли кой нормален човек ще си пусне детето в такова училище ?! Това са същите стъпки "да интегрираме циганите". Разселиха ги в няколко училища и след 1 месец се наложи да съкращават паралелки - ясно е защо.
Не знам как да обясня , че не възпитанието е причина за отвращението което будят хомосексуалните в нормалните хора. Механизма е несъзнателен и просто няма как да се промени. Природата е създала мъже и жени.
Да , съзнателно може да се потисне отвращението , но това е уморително. И съвсем нормална и закономерна реакция е - нормалните хора да странят от хомосексуалните. И повярвай ми , нито организации , нито дискусии могат да променят това.



Тема Re: мирен походнови [re: Xeтepo]  
АвторBiseksualen (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 10:49



Разбирам те много добре. Аз също не вярвах, но това е факт в Белгия където съм в момента. Училищата не са специални, просто във всяко училище има часове по тази тема. Така че ако искаш детето ти да не посещава тези часове, означава то въобще да не ходи на училище. А как се постига всичко, ами просто с обсъждане. В България, ние се притесняваме да говорим за секс, учителите ни също. Тука просто бях изумен от учителите. Направо не вярвах на ушите си. Така че много добре те разбирам за това което си написал. Надявам се обаче, че някой ден ще си промениш мнението. Сигурен съм, че аз няма да мога да ти го променя в момента. Желая ти успех, все пак твоя постинг тук беше толерантен. С хора като теб е приятно да се обсъжда.



Тема Re: мирен походнови [re: Biseksualen]  
АвторBiseksualen (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 11:16



Някой беше писал по-горе, че хомосексуализмът трябва да се заклеймява в България, защото прирастът на населението бил отрицателен. А знае ли той, че от цяла Европа прирастът е положителен само в Турция? За България ситуацията си я обяснявам с разумността на българина който ако сметне, че няма да може да даде на детето си това от което то се нуждае (предвид финансите си), той се ограничава максимум до едно дете. Не говоря за несериозните хетеро, които никога не биха се осмелили да поемат отговорността да възпитават деца. Западняците обясняват това явление при тях с финансовата си задоволеност или предпочетанието да правят кариера, а не деца. Надявам се, че няма да ми изръсите сега глупавото обяснение, че нациите им са станали хомосексуални. Процентът на хората с ориентация различна от хетеросексуалната си е около 10 навсякъде. Друг е въпросът, че в някои държави тези хора се виждат на улицата и то често, а в такива като България, те са подтиснати и се крият. Тук тези хора не правят на никого впечатление на улицата, освен на новопристигнали от държави като България. Така бях и аз в началото, просто ми беше толкова приятно да ги наблюдавам, че ги притеснявах с погледа си. Мисълта ми беше, че явлението отрицателен прираст го има и на запад, но те не заклеймяват хомосексуализма.



Тема Вие сте болни!нови [re: Biseksualen]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 13:00



Аз също четох четох и озтанах с впечателнието че вие имате нужда от лечиение.



Тема Re: Kroger- дрън дрън...нови [re: няkoй]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.05.05 14:04



Може и аз да съм бил а може и колегата да е... двама бяхме костюмарите...

Както и да е - истината за съжаление не е дори по средата. Цифром и словом 20 души.



Тема Re: Вие сте болни!нови [re: Bивиaн]  
АвторBiseksualen (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 14:06



Много генерални заключения правиш. Досега никой от хетероприятелите ми не ми е казвал, че съм болен. А и аз не се смятам за такъв. Аргументирай се малко. Разкажи и за себе си, каква си, какво си постигнала в живота, имаш ли семейство, деца, от къде си сигурна, че децата ти (ако имаш такива), не са бисекссуални. Достатъчно ли си учила или имаш необходимия опит, та да наричаш някого "болен".



Тема Re: Kroger- дрън дрън...нови [re: mizrahi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 16:58



Е здраве да е. Поне ще спиш спокойно, че си го направил. А "героите" дето са със сини гърди от много биене по тях, ще се свиват в някоя дупка и ще си броят един на друг глистите И след третото пиене ще викат "Дека си мацо"

Реалността си е реалност. Хайде обявете конкурса с целувките и ще измисля някакъв начин да се скатая за да видя, как целокупните БГ-хомофоби ще дойдат да ви бият

Имаше ли някой агресивен или всички ви подминаха с учтиво безразличие? Гледах някаква снимка на една руса мацка с едно знаме. Зарязала била семейство и дете. Пикантерия или истина?



Тема Re: Вие сте болни!нови [re: Biseksualen]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 18:29



а аз съм първата хетеросексуална която ти казвам че си болен. това е достатъчно! как може да си даваш гъза да ти го чукат?



Тема Re: Вие сте болни!нови [re: Bивиaн]  
Автор Gary (непознат )
Публикувано19.05.05 19:02



След като на мен ми е приятно, защо не. Задникът си е мой и не пречи на никого. Познавам много жени които не биха отказали да бъдат е**** в дупето. Ти май изоставаш.
Отново се измъкваш с няколко думи. Ти няколко свестни изречения не можеш ли да вържеш ? Защо използваш само клишета? Имам чувството, че имаш проблем. Ще се въздържа от диагноза, т.к. все пак не те познавам достатъчно добре.



Тема приятно ти е да те ебат в ГЪЗА?нови [re: Gary]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 19:11



е не мисля!
а на баща ти защо не му е приятно? А на Вуйчо ти? А на Чичо ти?
Нормално е да се ебеш във вагината а не анално! Всички които се ебат анално са БОЛНИ И ТРЯБВА ДА СЕ ЛЕКУВАТ!
Плюс това скъпи гей, не разбра ли че тука е клуб България и няма наложени цензурни правила като онези вашите педераси - модератори в Адам и Адам са наложили а ми пишеш е**** със звезди вместо ебат!
Виждаш ли колко сте задръстени всички болни педераси!?
Хем се ебете в гъза и ви е приятно, хем не смеете да го напишете!
Болни мозъци!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.