Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 20.06.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Мисля че съм наясно.нови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:24



Не, Nikam, няма да стане хърбел и щърбел. Толкоз.



Тема Re: твоето уважение аз не го щанови [re: янa_янa]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:35



ти търсиш ма ревло. нали провика цял свят че не ти обръщат внимание на правата. аз ти казвам че за да ти обърне някой внимание трябва да се държиш подобаващо а не толкова долнопробно!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:37



от аналната ти цепка. Нали и педерасите имат такава.
И кво? До сега с изкуствен ли са ти я задоволявали?
Щото съм чувал че при педерасите се използва и естесвен!



Тема Re: Днес даваха един хомосексуален по НоваTVнови [re: янa_янa]  
АвторKykyндpeлa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:37



мен не са ме давали като педерас по телевизията



Тема ami ne sym u4il medicina, no ot teb pove4e symнови [re: Nikam]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 11:35



nau4il maj:)))

a kaji na vsi4ki sega zashto svetovnata zdravna organizacia do 1990 klasificira pederasite i lizbijkite kato bolni(o4evidno ne telesno) ?

syshto e mnogo interesno zashto ot 1990 ne se s4itat bolni ...?!?!

ami otgovoryt si ti, skypa - prekaleno mnogo pederasi i lizbijki stanahte lekari !
i na 4ernoto belo moje da se kaje ve4e

A podpisite i syglasieto ne sa svyrzani tolkova s medicinata, kolkoto s NPK, ako stoplja6 ;)

are idi pou4i oshte medicina i NPK, ama ne gejski



Тема Re: твоето уважение аз не го щанови [re: Пeтъp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано18.05.05 18:00



"Ма ревло"? Кой е долнопробен? Нито веднъж не съм те нагрубила, а на теб не ти е за първи път. Кой е долнопробен? Кажи ми как един мирен поход е долнопробе?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Пeтъp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано18.05.05 18:01



Петре, долнопробен си ти.



Тема Re: Днес даваха един хомосексуален по НоваTVнови [re: Kykyндpeлa]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано18.05.05 18:03



Ти и тук се прояви фантастично. Повече не ми е нужно, за да си съставя мнение за теб и останалите хетеросексуални.



Тема Лапай юрдека,нови [re: Nikam]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 19:15



Ференгьотче смрадливо.



Тема мирен походнови [re: Пич]  
АвторBiseksualen (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 22:53



Изчетох всичко по тази тема и не видях обосновано мнение на хетеросексуален (или по-точно човек който се мисли за такъв). Струва ми се, че тяхното мнение е просто отричане на всичко което е казано от хомосексуалните. И го изразяват единствено с от яки, по-яки псувни. Понеже почти всичките ми приятели са хетеро, си правя извода, че тези хетеро които пишат тук са или мършата на стадото, или просто не са хетеро. Приятно ми е да чета обоснованите отговори на Mizrahi и Nikam, въпреки че последния малко прекалява според мен. Но всеки си има граница на търпение. Nikam, какво мнение имаш за бисексуален мъж, чиято жена знае всичко за него. Надявам се, че твоите остри думи по-горе се отнасят за бисексуалните, чиито жени не знаят за техните скрити желания, т.е. те са се оженили за да имат алиби. Е, с приятелката ми си живея страхотно. Тя няма нужда от чисто женски разговори, а аз нямам нужда от чисто мъжки. Просто двамата си обсъждаме както жените, така и мъжете. А тя е много доволна от това, че не изпитвам нищо към жените. Що се отнася до мъжете, тя дори ме подтиква да си намеря приятел ако смятам, че имам нужда от това. Единственото което ме кара да се определя като бисексуален, а не хомосексуален, е че правя секс с приятелката си и ми е приятно. Мисля, че любовта ми към нея прави това възможно. Всеки има право да обича и е хубаво когато любовта е споделена. За нея граници няма, тя може да е м/у мъж и мъж, жена и жена, както и м/у мъж и жена. Всеки има право на избор.

Много ми хареса следния отговор на Mizrahi:
"3. "Лепнат ли ти имиджа гей, върви се оправдавай..." Тук ни обвиняваш за вашите грешки. Ако обществото стане нормално и почне да приема хората каквито са, без да ги дели на гейове, хетеро и прочее простотии, защото на никой не трябва да му пука, кой с кого спи, тогава това дете няма да носи никакво "петно". Това, че обществото изостава с материала, не означава, че ние трябва да го чакаме да се натутка..."

Надявам се, че по-скоро ще дойде момента в който в училищата ще има дискусии по въпросите на сексуалната ориентация, както в момента е в цивилизованите страни и ще отпадне необходимостта да се водят подобни дискусии (на ниво първолак) тук.
На момчетата които са псували и обиждали тук им препоръчвам да променят представата си за мъжко поведение. То не е да се държиш арогантно, да псуваш, да унижаваш, да тъпчиш и тем подобни. Скоро, хора като вас ще бъдат сочени с пръст и отхвърляни от обществото което включва хетеро, хомо, би, транссексуални. Ще бъдете отхвърляни и от свестните момичета, защото те може да желаят вътрешно да правят секс с арогантен и силен мъж, но те не искат да живеят и гледат деца с такъв мъж.
Ако пък сте инати и не желаете да се промените - ваша воля. В края на краищата за всеки се намира по нещо, а никой не е господ че да съди другите, дотолкова доколкото те не вредят на околните.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.