Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 21.06.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Относно Васил Левскинови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 19:27



И аз съм го чувал това за фистулата.
А как твоя доцент е проверил, че е бил девствен? И важно ли е това за някой, дето не е сбъркан?



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 19:37



От тебе няма да ми стане.Всеки си има тъмна страна. Моята не е свързана с хомосексуализъм. Та ти казвам - човек за това е цивилизован, защото се съпротивлява на дегенеративните и разрушителни свои пориви, а не защото иска да ги узакони. Ако някои е генетично сбъркан /анатомичен мъж но с повече женски хромозоми/ то той би бил достоен за уважение единствено ако се опита да превъзмогне колкото може дефекта си. Ако е обърнал резбата щото е изкукал от презадоволеност, изнежен живот или "модно увлечение", то нека му помогнем да се оправи. Но това няма да стане, като му даваме повече права.
Ето ти дефиниция на правилна сексуална ориентация:
Мъж - Жена
Жена - Мъж.



Тема Аве хюмне плешиво,нови [re: Nikam]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 19:40



Лапай юрдека лайнян и се скрий , дупедавецо педералистичен.



Тема Re: твоето уважение аз не го щанови [re: Пeтъp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано17.05.05 20:04



Защо търсиш вниманието ми тогава?



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Чyryниц]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано17.05.05 20:06



Зависи от къде започнеш.



Тема Re: Днес даваха един хомосексуален по НоваTVнови [re: Kykyндeлa]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано17.05.05 20:08



А на теб граматиката и синктактисът са ти страшни. Какво да заключим за хетеросексуалните?



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
Автор Kroger ((ORNL))
Публикувано18.05.05 05:19



"Не забравяй, че и твоите деца могат да са с различна от твоята сексуалност. "

Не е точно така. Има такива случай, но те спадат към т.нар. спонтанно нарушаване на симетрията.
Това дали едно дете ще придобие някакви по-особенни сексуални желания, зависи от обкръжаващата го среда. И това не случайно. Битието определя съзнанието. В природата има един железен принцип за причинно-следствената връзка. Този принцип е свързан с този прословут цитат "Битието определя съзнанието".

Ако едно дете расте в подходяща среда, то вероятността това дете да придобие хомо или би-сексуална ориентация е доста голяма. Неможе да ме убедиш, че ако едно момче разсте в среда на гейове, той ще стане чисто хетеро. Просто защото, то ще гледа всеки ден, как се целуват двама мъже, и като всяко дете, той ще почне да подръжава. А когато тръгнеш по пътя на хомосексуалността, връщане обратно няма.

Лепнат ли ти е имидж на гей, иди после се оправдавай че не си такъв, а си би - или хетеро- . Потози начин, ако това момче разсте в среда на гейове, той цял живот ще носи на гърба си този лош имидж. Ще трябва да търпи подигравки, гаври и прочее. Като капак, малко момичета биха се навили да омъжат за подобно момче, заради доверието.

Така това момче ще има осъкатен и труден живот, предначертан му от неговите "родители".

Давам ти пример с момче, просто защото двойките гейове ще имат масови предпочитания за осиновяване на момче, а не на момиче. Така се създава изкуствено разделение между момиче и момче.

Неможеш да ме убедиш по никакъв начин, че видиш ли ще има равнопоставеност, и че едно момче отгледано в среда на гейове ще може да си създаде стабилна връзка с момиче. В природата, всяка асиметрия (нарушаване на симетрията) води до драстични промени. Това е природен закон, а не закон гласуван в Българския парламент и е валиден винаги. А този природен закон гласи, тръгнеш ли по грешния път, вероятността да се върнеш обратно е много малка и клони експоненциално към 0-ла. А експонентата е най-бързата функция в математиката, и е свързана с ентропията (хаоса) в природата.

Така, че както и да го гледаш, хомо-тата са си хомота. Научно казано вие сте асиметрични. И всеки попаднал във вашата среда ще наследи тази асиметричност.

Тук правото и юристите няма да ти помогнат. Това са природни закони, неподлежащи на първо и второ четене от Герджиков.

Редактирано от Kroger на 18.05.05 05:29.



Тема Re: Kroger- дрън дрън...нови [re: Kroger]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.05.05 08:19



Това което правиш е да повтаряш клише, след клише, без изобщо да си запознат със ситуацията. Съвсем накратко по твоите твърдения :

1. Не всичко зависи от средата. Всички ние сме имали хетеросексуални родители и не ми излизай с номера за липса на баща, защото моето семейство е, дето се вика "образцово", освен това сестра ми е хетеросексуална, а и има още много семейства вкоито само едното дете е с хомосексуална ориентация а другите не са, нищо че са расли в една и съща семейна среда...

2.Ако дете расте в семейство на гейове, да то ще бъде ТОЛЕРАНТНО, но едва ли ще стане хомосексуално. Както казах, моите родители са хетероескуални, аз не съм. Аз съм толерантен :) към съществуването на хетеросексуалните отношения, но не ги практикувам.

3. "Лепнат ли ти имиджа гей, върви се оправдавай..." Тук ни обвиняваш за вашите грешки. Ако обществото стане нормално и почне да приема хората каквито са, без да ги дели на гейове, хетеро и прочее простотии, защото на никой не трябва да му пука, кой с кого спи, тогава това дете няма да носи никакво "петно". Това, че обществото изостава с материала, не означава, че ние трябва да го чакаме да се натутка...

4. ТОва, че гейовете осиновяват момчета не е вярно. Статистиката показва, че мъжките гей двойки осиновяват предимно /75 процента/ момичета - предполагам, защото във всеки гей дреме по един моден дизайнер :) и нямат търпение да почнат да шият рокли за дъщеричката... /това в рамките на бъзика/

5. В обществото, нарушаването на симетрията често води до нещо красиво, гениално и полезно за човешката история. Имаше една теория/на някакъв теолог от миналото, светец някакъв/, че жената впримчва в плътското безсмъртната душа на мъжа и така се раждат децата, но това става за сметка на творческото вдъхновение.../Тук има резон, защото един баща е твърде ангажиран да издържа жена си и детето си, за да се занимава с нещо друго/, а що се отнася до мъжките връзки, то се смята, че преумножаването на божествения потенциал на мъжа, чрез "общението" между двама мъже създава благата на изкуството :)/Готино нали :)/

Прав си, че по принцип асиметрията води до драстични промени, но именно промяната е живот, движението е живот. Един камък, колкото и да е съвършен е мъртъв, защото не може да се промени. Може само да се разруши...Нали си чувал че колелото на историята се върти от "педали" :)

За природните закони не знам, мисля си че всяко нещо, създадено от Природата има своят дълбок смисъл за хармонията на всичко съществуващо, затова нас ни има и винаги ни е имало, дори във времена на гонения, концлагери и прочее - природата смята, че ние сме това, което трябва на човечеството, за да съществува правилно... :)

Лек ден.



Тема Re: Kroger- дрън дрън...нови [re: mizrahi]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 09:18



Толкоз писане рано сутрин? Не спите ли бе хора?!

Я кажи нещо за похода вчера. Всички лъжат и мажат, кой както му падне. Варират между 10 и 500 души?!!!!!

Ти ли си бил костюмирания гей, дето обяснявал, че всички са на работа?



Тема Re: Относно Васил Левскинови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 09:27



Мъж съм да, не че изобщо ме интересува за какъв ме мислиш. Та да ти обясня подробно какво имам предвид:
Левски е най - светлия образ на България, приет от целия български народ за идеолог на нашето освобождение и на развитието ни в демократични ценности.
И това за фистулата може да се каже, за пълнота на образа,
но само някой сбъркан /не непременно сексуално/ ще се съссредоточи точно на това, че и ще го "подкрепя" с други, вече съвсем недоказуеми факти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.