Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 21.06.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ще ти обесня нещо ама много елемнтарнонови [re: mizrahi]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 14:26



Човеко, от първите 100 неща дето бих си купил, никога не би било
"100те най влиятелни хомосексуалисти и лесбийки".
А я ми кажи ти колко от тях са се държали демонстративно като педали и лезита?



Тема Скивташ ли Пешонови [re: лyдия пeшo]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 14:30



Педито плаче за права, ама на бисексуалните - "нацепи му джигера". Еи, ако оставим такива от милосърдие да ни се качат на главата, веднъж видят ли власт, на другите ще нацепят джигера.



Тема Re: Kroger,нови [re: Чyryниц]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано17.05.05 16:39



С цялото ми уважение към теб Чугунец........
Хомо сексуалната ориентация, не е психическо заболяване...

Извращенията в садо мазо, педофилия, некрофилия, содомия, ексхибиционизъм и много други са заболявания............, обикновено обаче, те са следствия от други психични заболявания, опасни са за обществото...

Лошото е, че цялата група влиза в понятията на обществото като педерасти и оттам противопоставянето и омразата, нетърпимостта стават разбираеми.

От там следва, че хората, които са просто хомо, не са ненормални в нито едно отношение, просто живеят в еднополови "семейства" или двойки и не правят секс пред децата, така, както не го правят и хетеро двойките, не парадират със сексуалните си предпочитания , ще рече не ги натрапват никому, принципно не увреждат интересите на околните, но просто искат да бъдат оставени на мира, да не ги замерят с яйца, да не ги сочат с пръст и най вече да не ги обявяват за луди и ненормални...

За съжаление криминалната статистика доказва, че повечето криминални извратеняци, изнасилвачи, импотентни серийни убийци, педофили и т.н. не са хомо, а хетеро...

Почти всички ексхибиционисти, дето се разголват тук и там, за да стряскат децата и жените ни са даже женени...

Последният кретен, дето скокна пред жена ми, та и изкара акъла, се оказа пилот, семеен с две деца...............

Ха, кажи ми сега братко Чугунец, нали тоя трябваше да е нормален, аджеба и да не се държи асоциално...

Редактирано от kem.kem. на 17.05.05 16:44.



Тема Re: Kroger,нови [re: kem.kem.]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:13



Кам.Кам., мисля че точно това казах - вече педерастията е извадена от списъка на психическите заболявания, но още се води перверзия. Всъщност, ако СЗО един ден бъде подкупена от педалската мафия или се попълни от педали, може да кажат че хомосексуалните отношения са най - полезните за хората. Няма да съм длъжен да се съобразявам с това нали? Втората част на постинга ти, братко Кам.Кам., е или изопачаване или неразбиране на моята теза. Никъде не съм казал, че само хомосексуалистите са престъпници. Но всеки педофил, който се гаври с момченца, по дефиниция е педал. Обратното не е валидно и никъде не съм го казал. Обаче както за всеки осиновител се иска чисто криминално минало, трябва да се иска и нормална сексуална ориентация. Просто защото риска е голям и защото едно дете е в подчинено положение спрямо родителете си.
Също така казваш, че искали тез госпожовци и госпожида да ги оставят на мира. Е, това тяхното състояние не се вижда от пръв поглед, ако се държат нормално. Но агресивно да искат права само защото са такива, и демонстративно да се правят на маймуни не приемам.



Тема твоето уважение аз не го щанови [re: янa_янa]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:16



да не мислиш че ми е притрябвало отношението на викаща лезбйка.



Тема Re: Мама ви педалска ,нови [re: Пич]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:16



ебани от жени



Тема смърт за тея дето се държат за фустите на женитенови [re: Чyryниц]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:18



Смърт за тези дето се наричат гейове!
Само това може да спаси обществото ни от тези женчовци, и да го заздрави!



Тема Re: смърт за тея дето се държат за фустите на женинови [re: Пeтъp]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:23



Хо! Е, аз бих се изразил по - умерено - никакви права за педита и лезита! За демонстративните - наказания!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 18:25



А, извинете, хомото с либерализма ли върви или той се изгражда впоследствие?!



Тема Re: За да сме точни,нови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 19:21



За мое нещастие не съм го открил аз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.