Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 22.09.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: аз говория за това което чета в Адам и Адамнови [re: mizrahi]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 19:59



както казах жените там така са ви се качили на главите, че не може да мръднтете! Много ви съжелявам че сте педераси и не може да се справите с едни най-обикновенни лигли!
казваш вътрешни дразги на гей обществото!?
А тая лигла mireto:) коя вътрешна дразга и позволява да ви се меси в педераските сайтове:


Значи модератора ви вика "рекламката е безкусна" и оная да не остане по-на зад:
"да, и аз така мисля..."
Боже боже и това ми били МЪЖЕ.
май и жените ви чукат?!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Пeтъp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано16.05.05 23:02



Точно като теб сега. Само че се пише мерудия. Нещо ти е некомфортно в Адам и Адам ли?



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
Автор Kroger ((ORNL))
Публикувано17.05.05 00:34



"Ако ти си един съдия, и имаш две възможности - да дадеш детето на двойка мъже да го отгледа осигурявайки му бъдеще или да го оставиш в дом за сираци на доизживване - коя ще избереш и защо?"

Най-вероятно ще му стана попечител заедно със съпругата си, но на гейове няма да го дам.



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 08:45



за да искаш някой да те уважава тебе, трябва първо ти да уважаваш него!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: Пeтъp]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано17.05.05 10:21



Покажи ми ти с какво си заслужил уважението ми, че да очакваш моето?



Тема Днес даваха един хомосексуален по НоваTVнови [re: oтвpaтeн]  
АвторKykyндeлa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 11:42



Много гнусно момче, на всичкото отгоре едно изречение не му беше като хората. Започваше да говори за едно после обръщаше на друго и най-накрая на трето:
Точно цитирам:
"Аз мисля че, да, това което знаем"
Тозо хомосексуалист говореше за някакви шествия които сигурно ще трябва да се замярат с яйца. Защото всички виждаме колко нахални могат да бъдат педерасите които едно изречение не могат да вържат!



Тема Re: Kroger,нови [re: Kroger]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано17.05.05 11:47



Когато ми изровиш една "стъкмистика" колко български семейства са прибрали деца от домовете, въпреки собствените си, ще ти повярвам

Дори и осиновителите, дето нямат собствени и желаят осиновяване, не вземат поотраснало дете от домовете, а чакат бебета...факт



Тема Мама ви педалска ,нови [re: oтвpaтeн]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 13:57



винаги сте били долни хюмнета!!!



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 14:18



Да се узаконява връзката между еднополови е съдействие на перверзията. Защото СЗО наистина е махнало педалщината от списъка на умствените заболявания, но все още се води перверзия. Този факт май се изпуска от педерасляците и от техните платени защитници. А да се разреши да осиновяват деца е една от най - гнусните идеи, които съм чувал напоследък. Защото децата са с НЕИЗГРАДЕНА ПСИХИКА. Каквото виждат, това правят. И педалите ще ги развратят. Да не говорим, че сега когато е толкова остър проблема с педофилията, да разрешаваме гейове да осиновяват деца е като сами да вкараме вълка в кошарата.



Тема За да сме точни,нови [re: bg]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 14:22



в повечето случаи. Във някой случаи е природна мутация - повече женски гени във физиологичен мъж и обратно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.