Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 20.06.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: mizrahi]  
АвторЧyryниц (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 22:07



Не може обществото да толерира извратеняците. Защото, ако ги толерира, те стават твърде агресивни. И започват да си разпространяват извратенящината. По Тошово време също е имало педали, но са се скатавали - ако намерят подобен, намерят, ако не - траят. А сега развращават другите, налитат на малолетни, създават си сайтове с малолетни, потдържат се срещу нормалните хора. Я аз да попитам - защо всеки педал може да съди собственик на фирма, че не е назначен при равни други условия, а не съм чул аз да мога да осъдя педал - бизнесмен защото ме е отхвърлил поради моята нормалност. И въобще откъде накъде един педал ще има права пред някой, който създава семейство, т.е. възпроизвежда обществото, и чийто деца, ако са възпитани и образовани, също ще създават продукт, когато порастнат?



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: Чyryниц]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.05.05 22:57



Постингът ти е пълен с клишета, които не издържат пред реалността.

Естествено е, че можеш да осъдиш гей, ако те отхвърли от работа, затова че си хетеросексуален. Обратното също е възможно, остава трудността с доказването, но това е друга тема.

Колкото до скатаването - това не е правилно. Хората са такива, каквито са. Освен това си мисля, че "хомосексуалността" определено не е заразна :) един мъж, ако си е хетеро, ще си остане хетеро и това си е. Ти защо не пробваш с мъж? Защото нямаш желание. Мит е това, че гейовете развращавали млади момчета и ги превръщали в педали. Ако едно момче не го влече в тази посока, сто гея да се пробват, пак няма да се получи...Друг въпрос е, че има много момчета, които имат хомосексуални наклонности но по една или друга причина не искат да го признаят пред себе си или пред другите. Те го крият и когато ти в един момент разбереш, че е гей, обвиняваш някой друг, че го бил развратил, а просто момчето е почнало да живее така, както му идва отвътре...



Тема Re: Изпускаш една тънка разликанови [re: Чyryниц]  
Автор redjeep ( новак)
Публикувано14.05.05 01:48



ГЛУПАК



Тема ще ти обесня нещо ама много елемнтарнонови [re: mizrahi]  
АвторKroger (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 04:09



Ти си българин нали? Него отричаш, като гледам. Проблемът ти е, че не говориш като българин.

Това което става у нас неможе да го сравняваш с положението в други държави от Западна Европа, поради една порста причина. У нас има отрицателен ръст на присраст на населението, нещо което го няма никаде другаде.

Всяка една нормална държава, при такова положение, трябва да стимулира младият човек да си създава семейството и раждаемостта вътре в самата държава. В България това го няма.

Неможе, когато си имаш детенце, което си го създал с момичето което обичаш, да бъде уморено от ръцете на невеж лекар или да бъде безжалостно прегазено на улицата. Неможе цяло едно семейство да бъде унищожено само в един миг, и някакъв педераст адвокат да ми обяснява какви били правата на еди кой си. И неможе да ми казваш, че един гей би бил по-добър гражданин от един хетеро-сексуален, просто защото на него не му пука какво се случва. За него е важно някой да го на ебе и с това се приключва.

Всичко това, на фона на нахалството на гейовете, което нараства с всеки изминал ден, озлобява хората и мен самия към вас.

Много от младите решават да бягат и да си създават семейства и деца отвъд границите на родината. По този начин у нас остават само такива като теб и хич не се учудвам, че вече има гейове и в парламента. Просто нормалните хора бягат и всеки гледа се спасява по единично.

Така, че много са прави хората които ти казват, че повишаващия се ръст на гейовете у нас е РАЗЛОЖЕНИЕ на самата държава. Това е зловещо израждане, на което трябва да се сложи край много скоро, иначе България ще изчезне от самосебе си.

Ако това него разбираш, значи си МНОГО ТЪП ПЕДЕРАСТ!



Тема абе чета ви форума адам и адам:нови [re: mizrahi]  
Авторлyдия пeшo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 08:44



много прокажено място. Търсите някакви права за вас ама се ядете едни други. най-врече и казвате че сте хомосексуални а някакви жени ви работят - все едно не сте самостоятелни мъже а мъже под чехъл. Да да ако например такъв като вас е съседа, който е заврян зет горкия и жена му го причаква понякога с точилката, то нищо чудно тоя мой съсед да е решил че е хомо, и понеже е намразил жена си до кокалите да е пробвал с "добре разбиращ го себеподобен мъж". Като го гледам как и на мен ми се навъртва...
та това наблюдвавам и във вашия клуб!



Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
АвторKroger (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 16:14



"Е, питам те, пак ли гейовете сме ти виновни за тоя отрицателен прираст?"

Не обвинявам педалите, че са виновни за това. Те просто са резултат от гниещото ни общество, СЛЕДСТВИЕ. За мен не е нормално деца да се отглеждат от гейове. Нормално е всяко дете да си има грижовна майка. А това, че у нас жените не искат да раждат се поражда от факта, че у нас не останаха доблестни и почтени мъже. Повечето свестни отдавна са напуснали.

Ако не го разбираш, защо наричам гейовете следствие от упадъка на обществото, прочети историята за Старото Египедско Царство, в което преди 4000 години хората са развили писменост, и уникални познания по математика, но най-накрая са стигнали до такава степен на канибализъм, че да изяждат собсвените си деца. Това ти показва колко бързо една държава от просперитет може да стигне до пълна разруха.




Тема Re: Kroger,нови [re: Nikam]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано14.05.05 19:03



На българина все някой му крив и му пречи.
Тук във Виена, една от големите атракции са гей парадите, никому не пречат за всички е забавно.
Свидетел съм на изключителна толерантност към еднополовите двойки. Никой не ги сочи с пръст, не се подиграва и на тях не се гледа като на нещо ненормално.Е, за момента не им е позволено от закона да влизат в официални брачни отношения, което им създава доста бюрократични пречки, но...
Един от най популярните шлагерни изпълнители, любимец на женската публика в Германия е гей. Отглежда заедно с партньора си дете. На това "семейство" само може да се завиди.
Един от най популярните германски политици също е гей и на провокативни въпроси отправени към него, просто отговори:Да, аз съм гей и това е добре...
Ние със съпругата ми имаме две такива "нестандартни" двойки познати, с които се прекарва времето особено приятно, липсва напрежение.



Тема аз говория за това което чета в Адам и Адамнови [re: Nikam]  
Авторлyдия пeшo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 06:34



там какви влизат? Не са ли педерасти!?



Тема Re: аз говория за това което чета в Адам и Адамнови [re: лyдия пeшo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.05.05 19:45



Навсякъде има различия - да не кажеш сега, че като си хетеросексуален, нямаш конфликти с други хетеросексуални? Просто в Адам и Адам не се говори толкова за отношения хетеро-хомосексуални, а по скоро за вътрешни проблеми в самата гей общност, така че нормално е да се джафкат :)



Тема Re: ще ти обесня нещо ама много елемнтарнонови [re: Kroger]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.05.05 19:47



Не знам от къде ти е попаднала тази фашистка пропаганда, че гейовете били резултат от загниването на обществото... За да влезеш в час реалността, вземи си една книжка - 100те най влиятелни хомосексуалисти и лесбийки - няма да изреждам, но там ще прочетеш за много от великите учени, теолози, писатели, поети, историци, артисти, танцьори и прочее... Какво би бил светът без тях?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.