Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 24.06.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:14



развратница кво толкова!Ч



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: mizrahi]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:16



а ти в тази възраст вместо да си решил че ти се е присрало си решил, че ти се е преебало, и ми даваш съвети и на мене да се чукам анално!
Нещастно болен!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: янa_янa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:16



но е пълно с болни в 17тата хромозома!



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Nikam]  
Авторвивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:18



Ако беше красив колкото тези горните сигурно и ти щеше да караш кънки пред НДК без горна фанела,
за твое най голямо съжаление си мисля обаче че ти такъв вид изобщо и нямаш!

Ето защо место да ми показваш разни други картинки, покажи се ти какъв си!?



Тема Re: Да имаше кой да ти пикае в устата ,сбърканяко,нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:19



Покжаи твоя снимка стига си показвал чужди!
вероятно каква съм не знам, но при тебе сигурността в наличието на делеции при 17тата ти хормозома е 100% сигурно!



Тема Re: Мааамицата им педалска!нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:19



не мислим че съсветите на пендер като тебе ще бъдат полезни за нещо освен за развращаване в педерастия!



Тема Re: Прикритинови [re: Gary]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:24



И какво като ни намериш?
Ще ни пратиш предполагам на централна гара да си търсим другарчета където пращаш другите педераси! Мисля че вашите адреси трябва да бъдат намерени и да бъдете съдени защото пишете такива неща по форумите които могат да ги четат всички дечица!
Не те ли е срам бе?
Какво ще правя аз на Централна гара?
а дали искаме да се регистрирам или не това си е мое право!
След като тука може да се пише НЕРЕГИСТРИРАН, за разлика от клубове където анални истории се четат без проблеми но ви е страх да чуете мнението на някой искрен!
Говоря ти за посещавания от педерасите Адам и Адам, където се срещат да си организират оргии



Тема Re: Kroger,нови [re: Kroger]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано29.05.05 10:12



мда, моите родители са еднополова двойка в България, всеки ден целували се пред мен и аз нали нямам избор и съм придобила същото държание от тях! Както и всичките ми други познати, израсли в България, имащи нехетеросексуална ориентация. Как ли пък не! О, или да, аз съм "едно от изключенията", или аз съм продукт на тази "асиметрията" ли беше?
Аргументите са ти толкова лоши и невалидни, не знам дали дори самият ти успяваш да убедиш сам себе си в техната правдоподобност! Но уважавам и се опитвам да разбера мнението ти, независимо от формата на излагане на аргументацията ти!
И щом си се хванал така отчаяно за този аргумент "битието променя съзнанието", именно когато едно "битие", където моята сексуалност, твоята сексуалност или тази на съседа ти, не се поставя като първи и единствен индикатор за това какъв e моя характер, какъв е твоя характер или този на съседа ти, каква е моята/твоята/на съседа ти/ социлна отговорност в едно гражданско общество, като гражданка/гражданин, то тогава, следователно "съзнанието" няма да регистрира изобщо лесбийките, гейовете, бисексуалните, транссексуалните и т.н. като нещо особено. Защото факта, това каква сексуална ориентация притежава някой, има точно толкова релевантност в едно (толерантно) съзнание/общество, колкото и това какъв цвят чорапи носиш в момента (аз не бих могла да ти наложа какъв цвят чорапи да носиш, нали? - както и ти не желая да налагаш на мен, а всеки има право да носиш чорапи!). Разбираш ли Kroger, аз не те питам и никак не ме интересува ти кога и под какви пози, под каква форма практикуваш любовта си към/с жена си, за да разбера ти как ще отгледаш и възпиташ твоите деца, или пък за да разбера ти каква музика/храна/филми харесваш; единственото което ме интересува е твоята човешка/социална позиция, твоето човешко/социално отношение към мен, към останалите индивиди в обкръжението ти. И това отношение, тази позиция е желателно да бъдат оповани на малко по-обективни и стойностни фактори от тези аз каква сексуална ориентация имам и практикувам. В противен случай, подобни междучовешки взаимоотношения (базирани единствено и само в/у сексуална ориантация и нищо друго), според мен, са безстойностни, лишени от всякакво уважение към човека/индивида като такъв и не подлежат, според мен, на никаква каузална/причинно-следствена връзка с някакви външни, неподлежащи на каквато и да контрола, произволни, природни закони, а по-скоро на комплексни постоянно променящи се велечени и феномени в личностните, социално-психологически междучовешки връзки между индивид-съзнание-битие в едно съвременно социално общество!



Тема Re: Kroger,нови [re: ПeчeнaTиkвa]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 10:59



А ти нали си в Грмания, сигурно си мислиш като си и отишла по света непременнотрябва да излагаш Бълфгарската нация?

Може би дам да потърсиш лечение за да ти оправят 17тата хромозома!

По добре не се меси тука, защото и ти развращаваш малките деца:
седи си обсъждай къде да гласуваш в Германия и спри да пееш, че ще ти се смеят всички дойчки!



Тема Re: не се и съмнявам!нови [re: вивиaн]  
Автор ПeчeнaTиkвa (eclectic)
Публикувано29.05.05 11:07



Има ли някаква основателна причина за злобата ти, или перманентното ти поведение e такова?




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.