Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 21.06.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема всъщност родителите тинови [re: mizrahi]  
АвторBивиян (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 16:02



сигурно много страдат когато ги подиграват съседите че си хомосексуален!



Тема Никамчо......нови [re: Nikam]  
Авторнapциcиcтka (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 18:47



Това по-горе си бяха сериозни аргументи. Имаш ли какво да кажеш за да ги обориш или запецна и просто си плюеш?
Мани ги фрийковете, ами кажи за 17тата хромозома.........



Тема Re: всъщност родителите тинови [re: Bивиян]  
Автор york ()
Публикувано22.05.05 18:54



Какво си се наежил(а)? Спокойно, сега около теб няма никой, който да те бие, че говориш с "обратни".
Непременно държиш да покажеш на всички, че ти не си като тях, че ти си против тях.
Успокой се, никой няма да те бие, ако просто си гледаш живота без да обиждаш другите, така ще намериш време да помислиш за собствените си проблеми.
И като ги обиждаш виртуално, пак никой няма да те бие, но е странно голямото ти внимание.
Всичко ли ти е наред в твоите сексуални отношения?
Повечето заявени гейове са самоуверени в тази област, знаят какво търсят и как да си го намерят.
А ти знаеш ли?

Редактирано от york на 22.05.05 18:56.



Тема Re: а мене ме е жал за тебе!нови [re: Bивиaн]  
Автор york ()
Публикувано22.05.05 19:03



Разбираш от анатомия, личи си.

Я си спомни за последното твърдо, едро лайно, което си изсрала:
напъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ване и ох! - какво приятно облекчение!
Или пък ти не одобряваш ануса ти да се подлага на такава задължителана агресия и след като се изходиш си казваш разгневена "10000000 на нула за педерастката ми храносмилателна система!!!"

Редактирано от york на 22.05.05 19:04.



Тема а 17 тата хормозома?нови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 19:45



тя къде се носи в сперматозоида или не се носи в сперматозоида. Има ли 17 хоромозома в твоята болна сперма или няма?!



Тема ами лекува педераси от генетични болестинови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 19:53



в 17тата хромозома!
а с какво се занимава въпросния ти лекуващ лекар?
Той сам си е написал


3. Дородова диагностика за над 50 най-чести наследствени болести и вродени аномалии.
4. Послеродова диагностика за над 150 най-чести наследствени болести.

И понеже твоята болест е педерастия съдържаща се в 17 тата хромозома
ти се дианостицираш и лекуваш при него



Тема 17 тата хромозома е носителка на болестното мунови [re: нapциcиcтka]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 19:58



състояние, където и да се намира тя и както и да значи това. Тъй като човешкия индивид е с диплоиден набор хромозоми, според този ТЪПАК КОЙТО НЕ СИ Е НАУЧИЛ ГЕНЕТИКАТА ОТ 9ти клас, а може би хиляди жени умират в ръцете му, педерастиятя се унаслядява само в 17тата хромозома но не и в нейната хомоложна 18 та!
17 тата хромозома се носила от спрематозоида.
Тъй както сперматозоида е хаплоиден след оплождането се възтановява диплоидността от страна на добавените от яйцеклетката хормозоми. Така хомоложната на 17 хромозома 18тата влиза заедно с нея новия индивид. Тя носи ген на нехомосексуализъм защото явно 17 носи ген на хомосексуализъм който е доминантен.
Въпреки това въпросния самозванец, който може би обира парите на неуки родилки които са нямали време да си прочетат учебника по биология за 9ти клас, твърди че педерастията се уснаследва точно в 17тата хормозома.
което е смешно.



Тема да бенови [re: Nikam]  
АвторBивиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 20:33



не знам на кой акъла му е като на стафида след като според него няма гени и алели а някакви си генни единици



Тема Re: всъщност родителите тинови [re: Bивиян]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.05.05 22:07



Не знам дали страдат, не съм чул някой да им се подиграва...

По горе някъде казах, че това, че обществото е малко назад с материала не е причина аз да не си живея живота както на мен си ми харесва.

Сега засега съм си много добре, още повече, че хора като теб са на изчезване. Ненапразно никой не смее да ръси хомофобски глупости извън форумите, където анонимността ти е гарантирана.

А сега нещо практическо :) за аналния секс - опитай и после ще споделиш личен опит...



Тема Re: 17 тата хромозома е носителка на болестното мунови [re: Bивиaн]  
АвторПипилoтa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 22:15



Вивиан, ти наистина ли си жена?
Такъв прост и елементарен език не те прави с нищо по-достойна в този форум.

Колкото до хромозомите да ти кажа че не си разбрала това което е написал човекът. Там горе е писано че там се носят гени за сексуалност, а не за твои изопачени неща.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.